• O žiadnej výhode neviem
    • Je to katastrofa
    • Sú to šmejdi, ide im len o to vytiahnuť z ľudí peniaze.
    • Ak sa im podarí z ľudí vytiahnuť peniaze, ďalej sa nezaujímajú!

NEODPORUCAM!!!

• Maximálna nespokojnosť!!! Táto,, firma,, si robí čo chce a očividne im nemá kto klepnúť po prstoch.
    • Katastrofa, jedna veľká katastrofa! Nový krb v hodnote 1700€ nekvalitný, neochota riešiť problém, všetko zamietnuté bezdôvodne. Na môj apel s obchodnou inšpekciou, majú na háku, očividne majú známych na vysokých postoch. Nekupovať nič!!

Dobrý deň pani Kodaiová!

Vašu nespokojnosť nechápeme, nakoľko ste s krbovou vložkou Defro Home Impuls ME BE zaobchádzali nesprávne, čo ste aj uviedli nasledovne:

Farba na dvierkach neodoláva mechanickému čisteniu alebo teplote, ktorá vzniká pri horní dreva , po dvoch prvých použitiach krbu som čistila dvierka mäkkou hubkou a jarovou vodou a farba mi schadzala dole až do,, živého,, do železa.Prosím o opravu do tvrdsej farby odolnej voči teplote a čisteniu alebo o finančnu nahradu kedy mi to firma u nás spraví do farby aká má byť na krbe a akú sme doposiaľ na krboch u rodičov mali, tvrdú a odolnú.. Krb nebol najlacnejší tak nemôžem nad takouto kvalitou - nekvalitou zatvárať oči.

Taký postup je úplne nesprávny, čo potvrdzovali aj viaceré osoby z reklamačného oddelenia. Navrhli sme riešenie, čo ste neakceptovali.

Reklamáciu sme riešili okamžite hneď v deň podania a nebola zamietnutá bezdôvodne.

Ak máte záujem riešiť opravu, znovu ponúkame možnosť nás kontaktovať e-mailom.

Tím KRBOVÉ ŠTÚDIO

• Pre mňa výhoda žiadna. Pre nich výhoda že disponujú mojimi 1527@, ktoré som im poslala 12.9a tovar som doteraz nedostala.
    • Sú to podvodnici.
    • Klamú na zavadzaju
    • Najlepšie je zďaleka sa im vyhnut

Hrozna skúsenosť! NEODPORUCAM!!!

• Nikdy viac

Pán sľuboval, a sľuboval aj mailom, aj po telefonickom rozhovore, aj sms správou. Nasľuboval inú verziu, nakoniec zrušil pôvodnú objednávku a odmlčal sa.Nikdy viac,škoda času.Už kachle sú doma, od iného dodávateľa.

Dobrý deň pani Jarmila!

Nechápeme Vašu nespokojnosť, nakoľko všetky dostupné informácie sme poskytli včas.
    Objednávku ste vytvorili dňa 10.10.2022 na krbové kachle Thorma Borgholm keramik Top, vo farbe slonová kosť, so spôsobom úhrady platobnou kartou a doručením na adresu. Ďalej podľa informácií banky ste transakciu zrušili o 22:46 hod.
    Na základe upozornenia banky o zrušení transakcie bola Vaša objednávka stornovaná. Dobierku nemáme v možnostiach pri spôsobe platby a túto informáciu sme poskytli aj telefonicky a máme aj na webe. Pomocou SMS správ nekomunikujeme.
    Je nám ľúto, že ani po vysvetlení sa Vám nepodarilo odovzdať správne dokončenú objednávku.

Tím KRBOVÉ ŠTÚDIO s. r. o.

• Dobrá komunikácia s obchodom.

Ďakujeme :)

• zatial este nemam kachle, nemozem sa vyjadrit ku vsetkym otazkam.

Na nete som na FB nasiel 2-3 komentare, ze obchod nereaguje, ze objednavka im vobec nebola dorucena ... moja objednavka uz bola zaplatena, volam, nikto nedvihal, tak som mal panicke stavy (druhykrat som uz nevolal). Ale na druhy den som sa dovolal, velmi ochotny pan, doladili sme detaily, porozpravali ... absolutna spokojnost. Navyse vzhladom na katastrofalnu dodaciu lehotu peci Romotop (cca polrok), ta moja dorazila za priblizne 3 tyzdne. Luxus. Jednoznacne odporucam.

Ďakujeme :)

• všetko ok .

Doporučujem , ochota , ústretovosť.

• Promtny ustretovy ochotny vysvetlujuci pomahajuci odborny

super

Spokojnosť

• Objednavka bola zadana, dodnes netusim v akom je stave. Teda ked niekomu spravim biznis za 430€, tak by som čakala lepsi servis a starostlivosť o klienta.

Vážený zákazník!

Žiaľ naša predajňa bola v čase od 13.09.2021 do 02.11.2021 zatvorená z organizačných dôvodov. Po otvorení sme Vás okamžite informovali telefonicky a e-mailom o stave objednávky a dňa 05.11.2021 ste prevzali tovar podľa objednávky. Mrzí nás vzniknutá situácia.

KRBOVÉ ŠTÚDIO

Absolutne neodporucam! Zhrabli peniaze a tovar nikde. !!! Od septembra cakame na dodanie. Telefonne cisla vypnute, na maily a fb nereaguju. Krbova vlozka za vyse 1000 eur. Ideme to riesit pravnou cestou. Na stranke maju napisane, z technickych pricin su teraz zavreti. Velky pozor. Poprosim ludi, ktorych sa to týka, aby sa ozvali na SOI ,podali podnet a mohli sme tak spolocne riesit veci.

Milý anonymný užívateľ!

Žiaľ naša predajňa bola v čase od 13.09.2021 do 02.11.2021 zatvorená z organizačných dôvodov. Nie je nám zrejmé akú krbovú vložku dopytujete, pretože ani číslo objednávky neuvádzate. V prípade, že objednávka nebola vybavená pre Váš prospech, prosíme kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom 0907985740, [email protected]
    My naše kontakty netajíme.

KRBOVÉ ŠTÚDIO

• Platba vopred nie je korektná, v minulosti sa mi stalo ze som zaplatil dodávku a tovar uz nedorazil... viac to neurobím, tovar do piatku15.10. nedorazil.
    Cyprich

Vážený pán Cyprich!

Žiaľ naša predajňa bola v čase od 13.09.2021 do 02.11.2021 zatvorená z organizačných dôvodov, preto bola Vaša objednávka vybavená neskôr, ale zásielka dorazila v poriadku. Ďakujeme za objednávku a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

• Ochota a odbornosť
    • žiadna

Objednávka a komunikácia s predajcom bola ukažkova ,spokojnosť.
    Kachle zatiaľ neodskúšané ale verím, že budem spokojný.žiadna

• Absolútna spokojnosť

Oprava: po komunikácii s milým pánom sa problém s balíkom vyriešil. Mojou chybou nebol balík doručený.

Tovar vôbec neprišiel.

• Super komunikácia, ochota, bezkonkurenčná cena a maximálna ochota.