• Doručení balika

Dlha doba Doručenía uz pred 10dnami bola sorsvena objednavka a tovar stale neprisiel a ziadaju ma o ohodneni nakupu

z obchodu mi volali ci mozu zamenit druh vosku, nemala som s tym problem avsak od vtedy sa po objednavke zlahla zem. nebola mi absolutne dorucena, ziaden telefonat, nic v schranke...

Zlá komunikačná schopnosť nie pro zákaznícka a zmena objednaného tovaru A síce drahší produkt ako darček ale nemala by som záujem ani o čistenie pleti bez tonika keďže si objednávam jeden typ kozmetiky úplne zbytočný krok bez otázky že či to takto bude v poriadku alebo že momentálne nemame ako môžme poslať balík som na 4 deň zavolala že prečo mi balík ešte stále neprišiel načo mi povedali že dodacia doba je do 10 dní čo nemajú nikde uvedené A poslali mi balík zrazu hneď A už nie až na 10 deň ale nie s obsahom aký som chcela ale ako som uviedla vyššie takže za mňa nikdy viac platiť si 4 eura kuriéra aby mi niečo prišlo pomaly za dva týždne neni v poriadku produkty majú super ale niesu jediný ktorý ich majú takže prístup víťazi U zákazníka pri výbere obchodníka nie produkt

Žiadna komunikácia po odoslaní objednávky. Zmenené údaje bez vedomia objednávateľa a prirátaná suma za dopravcu bez upozornenia. Upozornenie na možnosť bezplatnej dopravy až po zadaní objednávky, poprepisovaná faktúra rukou. Nie som spokojná.

Dobrý deň.
    Pri objednávky Vám príde potvrdzujúci email objednávky.
    20.2 ste urobili objednávku 22.2 Vám bola expedovaná, kde Vás systém informoval, že objednávka bola expedovaná a doručená Vám bude čoskoro. Taktiež, Vás informoval systém GEIS formou e-mailu, že Vám bude doručená zásielka.
    Pri ukončení objednávky ste si bola vedomá, koľko platíte za poštovné nakoľko bez zvolenia prepravy neviete ukončiť objednávku. Možnosť bezplatnej prepravy máte uvedené na úvodnej stránke e-shopu: PRI NÁKUPE NAD 70,00€ Doprava zadarmo taktiež je to uvedené aj v obchodných podmienkach. Po Našom skontrolovaní, Vám ŽIADNE údaje neboli zmene!!! Príde nám to, ako zbytočný ATAK zo strany konkurencie. Kozmetikshop

• Po vyse tyzdni stale tovar nedorazil, uz ho ani nepotrebujem.

Reakcia obchodu kozmetikshop.sk

Objednávku ste urobili 18.5 /piatok/ - vo večerných hodinách - žiaľ víkendy nepracujeme.
    Objednali ste si ampulky, ktoré boli vypredané. Urobili sme maximum, aby sme Vám objednávku expedovali čím skôr.
    Objednávka Vám bola expedovaná 25.05.2018 a 28.05 ste ju mali na svojej pošte.
    Nemôžeme za to, že Slovenská pošta nepracuje aj cez víkendy.

Obcas zblbne objednavka a neprejde to, resp. nepride potvrdzujuci mail, co je dost otravne robit objednavku odznovu.
    Pri poslednej objednavke trvalo tyzden kym sa mi firma ozvala s tym ze tovar mi pride vtedy a vtedy a pokial mi termin nevyhovuje tak mam smolu. Dalsia vec tovar mi ma priniest kurier pricom som si to dala poslat na postu, nakolko niesom stale k dispozicii na danej adrese.
    Po poslednej objednavke zvazim dalsi nakup z tejto stranky.

Chcela som nakupit vyrobky, avsak po cca 5 dnoch som kontaktovala obchod, ci je vsetko v poriadku, pri prvom telefonate ma ,,mila,, pani arogantne zrusila ze je na obede . Poobedny telefonat bol prijaty. Avsak ked som oznamila cislo mojej objednavky, nevedeli ju najst podla mena ani podla cisla...OK..vraj ma budu kontaktovat. Nikto nic. A ked mi tovar po vyse tyzdni prisiel, chybali v nom trsy, a nikto ma ani nekontaktoval ci nemam zaujem o nejaku nahradu tovaru, alebo teda aspon info,ze trsy niesu. Bohuzial prvy aj poslednykrat som nakupovala na tejto stranke. A ak niekto ocakava profi pristup tak asi na inej adrese. Snad tato info pomoze majitelovi aby chyby napravil.

• Napísala mi ze tovar nemajú ze na druhy den mi pošle co maju a viac sa neozvali neodporúčam

Od objednania tovaru až k dňu pripravenosti na jeho vyzdvihnutie na predajni prešlo 9 dní. Po 8 dňoch som sa sama musela informovať čo sa vlastne deje, že to trvá tak dlho,napriek tomu,že podľa informácií na ich webovej stránke som už mala mať tovar pripravený na vydzvihnutie skôr. Tovar bol v poriadku, kvalita adekvátna cene.

Reakcia obchodu kozmetikshop.sk

Po objednávke ste boli informovaná, že niektoré produkty nie sú momentálne skladom. Informovali sme Vas e-mailom, ze Vas budeme informovať o dostupnosti a vyzdvihnutia tovaru na prevádzke. Hned ako bol tovar pripravený kontaktovali sme Vas SMS-kou.

• .
    • .

• Nízke ceny
    • Dodacia lehota

Dá sa

• Zlá kontrola objednávok

Reakcia obchodu kozmetikshop.sk

Škoda, že ste zabudli dodať ako Vám bola objednávka dodaná dodatočne, kde ste dostali väčšie balenie výrobku +ostatné veci grátis. Taktiež sme sa Vám ospravedlnili.

S pozdravom kozmetikshop.sk

• Velmi slaba komunikácia zo strany predajcu.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie
    Komunikáciu z našej strany vylepšime
    Tím kozmetikshop.sk