Veľká spokojnosť

• Doručení balika

Dlha doba Doručenía uz pred 10dnami bola sorsvena objednavka a tovar stale neprisiel a ziadaju ma o ohodneni nakupu

• Kvalita vyrobkov...a rychlosť dodania na 1*

• Rychle dodanie super spolupraca , siroky vyber sortimentu

• Informovanosť
    • Rýchlosť
    • Kvalita

Som spokojna..rychle dodanie a skvele vyrobky vzdy k odberu

Objednávala som prvý krát ale som spokojná aj za rýchle vybavenie objednávky

Objednavka bola rýchlo odoslana,a ceny produktov su vyhodne a su kvalitne.

• Komunikacia

z obchodu mi volali ci mozu zamenit druh vosku, nemala som s tym problem avsak od vtedy sa po objednavke zlahla zem. nebola mi absolutne dorucena, ziaden telefonat, nic v schranke...

spolahlivost

Zlá komunikačná schopnosť nie pro zákaznícka a zmena objednaného tovaru A síce drahší produkt ako darček ale nemala by som záujem ani o čistenie pleti bez tonika keďže si objednávam jeden typ kozmetiky úplne zbytočný krok bez otázky že či to takto bude v poriadku alebo že momentálne nemame ako môžme poslať balík som na 4 deň zavolala že prečo mi balík ešte stále neprišiel načo mi povedali že dodacia doba je do 10 dní čo nemajú nikde uvedené A poslali mi balík zrazu hneď A už nie až na 10 deň ale nie s obsahom aký som chcela ale ako som uviedla vyššie takže za mňa nikdy viac platiť si 4 eura kuriéra aby mi niečo prišlo pomaly za dva týždne neni v poriadku produkty majú super ale niesu jediný ktorý ich majú takže prístup víťazi U zákazníka pri výbere obchodníka nie produkt

• Veľká spokojnosť

• Tovar, ktorý v bežných drogériách nedostať
    • - žiadna

Kvalitný tovar za super ceny

Nakupovala som prvý krát a som spokojná s kvalitou aj rýchlosťou dodania

Najlepsie.tu som si objednal halovky, zastrihavač
    Najlepsie dodanie v kratki den
    Do 3 dnoch je u vas balik najlepsi internetový obchod
    Odporučujem každemu

• Objednávka príde vybavená a včas

SUPER, odporúčam :)

Žiadna komunikácia po odoslaní objednávky. Zmenené údaje bez vedomia objednávateľa a prirátaná suma za dopravcu bez upozornenia. Upozornenie na možnosť bezplatnej dopravy až po zadaní objednávky, poprepisovaná faktúra rukou. Nie som spokojná.

Reakcia obchodu kozmetikshop.sk

Dobrý deň.
    Pri objednávky Vám príde potvrdzujúci email objednávky.
    20.2 ste urobili objednávku 22.2 Vám bola expedovaná, kde Vás systém informoval, že objednávka bola expedovaná a doručená Vám bude čoskoro. Taktiež, Vás informoval systém GEIS formou e-mailu, že Vám bude doručená zásielka.
    Pri ukončení objednávky ste si bola vedomá, koľko platíte za poštovné nakoľko bez zvolenia prepravy neviete ukončiť objednávku. Možnosť bezplatnej prepravy máte uvedené na úvodnej stránke e-shopu: PRI NÁKUPE NAD 70,00€ Doprava zadarmo taktiež je to uvedené aj v obchodných podmienkach. Po Našom skontrolovaní, Vám ŽIADNE údaje neboli zmene!!! Príde nám to, ako zbytočný ATAK zo strany konkurencie. Kozmetikshop

Dobrý tovar, veľký výber, rýchle dodanie.