Reklama
Prihlásiť sa a pridať príspevok
  • Obchod neodporučam,v decembri 2020 som kúpila 2 ks kožušiny-žiadala som rovnaký odtieň -nebol,žiadnu faktúru mi neposlali,číslo telefonu ,ktoré uvádzali na stránke zo začiatku aj fungovalo a sľúbili mi že mi ju vymenia.Počase číslo bolo zrušené a na moje e maily neodpovedali.Konečne vo februári mi napísali adresu ,kde mám kožušinu poslať.Od vtedy sa ni neozvali a teraz nemám ani kožušinu ani peniaze.
    Už viac by som si u nich nič neobjednala

  • Objednala som si poťahy na sedačku... prišli veľmi rýchlo a sú super... konečne mám kvalitný tovar...chcem sa poďakovať za prístup k zákazníkovi a rýchle vybavenie ... ďakujem...