• dodacia lehota

neodporucam, su aj cenovo lepsie stranky a hlavne ponukaju rychlejsie dodanie

Reakcia obchodu Kontakto.sk

Objednávku jste učinil večer před státním svátkem, ihned po něm jste byl sbalen a odeslán .-)

• nemôžete reklamovať farebné šošovky keď nie ste spokojný !!! komunikácia s nimi nulová

nemôžete reklamovať farebné šošovky keď nie ste spokojný !!! komunikácia s nimi nulová ! už nikdy viac neobjednávam

Reakcia obchodu Kontakto.sk

Dobrý den, komunikace s Vámi byla. Tónovací čočky Vám nezaručí změnu barvy očí. To se opravdu reklamovat nedá.

• v poslednom case oneskorene objednavky

bol super a ide dolu vodou

Reakcia obchodu Kontakto.sk

Na multifokální čočky je bohužel delší čekací doba. Za opoždění se omlouváme.

• dlhá dodacia lehota 21 pracovných dní - konkurencia ten istý tovar dodala do 3 pracovných dní

• 11 dní od objednania nedodaný tovar, bez komunikácie.

K dispozícii sú iné, rýchlejšie a aktívne komunikujúce e-shopy.

Reakcia obchodu Kontakto.sk

Dobrý den, mail o objednávce byl odeslaný na vyplňený. Podívejte se prosím do spamu.

• zatial mi nebolo nič dodane takže žiadne výhody mi neponuka
    • Slabinu ma asi tu že už desať dni čakám na tovar :D

neviem ... ak chcete čakať dlhu dobu na tovar a dúfať a veriť tak si objednajte

• tovar skladom
    • dodacia lehota mala byt jeden den, potvrdenie prislo, ze bude 2 dni a bola nakoniec 3 dni a ja som uz isla na dovolenku, takze som si sosovky musela kupit v optike

vhodny iba ak vas nesuri doacia lehota

• Ponúkal, no pri poslednej objednávke, my boli doručené iné šošovky, pričom som si objednávala po viac krát rovnakú značku.Teraz mi boli doručené šošovky bez označenia na šosovke, boli len pokryté bielym papierikom s nápisom hodnoty dioptrií.
    • Možno je to klasika, že po viacrých slušných dodávkach sa obchod pokúsi oklamať zákazníka. To čo som v predchádzajúcom hodnotení napísala je toho dôkazom.

Už si asi v tomto OBCHODE nič nebudem objednávať, lebo teraz neviem čo s prevzatými šošovkami. Nakoľko som šošovky musela skontrolovať, či všetkých 5 balení obsahuje tie neoznačené šošovky, teda som ich musela otvoriť- na čo sa už ale nevzťahuje reklamácia...Šošovky nie sú len inak označené, no sú aj inej kvality, sú hrubšie a nemôžem ich mať celý deň ako doteraz. Takže mám 150 ks jednodňových šošoviek, ktoré sú pofidérnej kvality....

Reakcia obchodu Kontakto.sk

Vaše objednávka byla vyřízena podle Vaší objednávky, odeslány byly čočky Fit View Daily Plus, do této doby jste si objednávala jejich předchůdce Fit View Daily. Bohužel co se týká označení čoček na blistru záleží vše na výrobci, tyto čočky mají blistr bílý s označením dioptie.

• Obchod by mal vedieť za aku dobu mu dadavateľ doda kontakktne šošovky...

Objednala som si kontaktne šošovky mesiac v predstihu pred dovolenku, dodacia doba bola 10-14 dni, teraz mam obyvy že na dovolenku pojdem bez šošoviek. som zhrozena, lebo keď to nevedia dodať tak to memaju sľubovať...ospravedlnenia zo strany obchodu mi nijako nepomožu...nikome by som tento obchod neodporučala a aj sama tu nebudem objednavať...

• tovar ešte nebol doručený

Objednala som si kontaktne šošovky ktoré mali byť na sklade a vyexpedované do 24h, zaplatila som cez prevod a o týždeň mi prišiel mail, že objednávka bude oneskorená a ešte stále mi nič neprišlo. Tak som 2 týždne bez šošoviek a nič nevidím. Ďakujem pekne.

• Vyber kurierskej sluzby

Platba az pri dodani

• vyhodou tohto nakupu, ze vam tovar pride domov.
    • podla reklamy 4-5 dni
    • tovar do dnesneho dna nemam
    • az po urgencii mi bolo oznamene, ze moj tovar nemaju.
    • ziadna sprava, kedy mi moj tovar pride.

Urcite svojim znamym tento obchod doporucovat nebudem
    zakaznika si nevazia.
    ziadna sprava o meskani zasielky
    doteraz neviem, kedy mi to pride.
    su to sosovky, ktore velmi potrebujem, to nieje tovar, na paradu.
    Som vami sklamana, musela som si predbezne kupit nahradu.
    Caka, STALE, kedy mi sosovky pridu.
    V pripade, ze nie, ziadam anavrat penazi.

• Velky vyber sosoviek
    • Dlzka dorucenia a drzy dorucovatel

Dlhe cakanie na drzeho dorucovatela

• Netransparentnosť cien. Zobrazované ceny pri produktoch sú často ceny, ktoré platia pri odbere väčšieho množstva. Treba si dávať na to pozor. Až po niekoľkých klikoch (výber jedného ks) sa dozviete skutočnú cenu. Neopatrný užívateľ si kľudne môže objednať aj viac kusov, keď si to nevšimne.

Reakcia obchodu Kontakto.sk

vše je na stránkách vysvětleno, bohužel se stává, že lidé poslední dobou nečtou...cena na stránce je uvedena jako cena "od"....při dodání počtu kusů balení se vždy vedle vysvětluje správná cena....

• Veľmi dlhý čas dodania produktu.

Ste pomalý

Reakcia obchodu Kontakto.sk

Objednávku by jste již měla mít doma, byla odeslána 5.9, a na multifokální čočky je doba odeslání uvedena na našich stránkách.

• ziadne vyhody
    • slaba komunikacia
    • neochota dodavatela
    • oneskorene dodanie
    • pri poziadavke oznacenia kontaktnych sosoviek (prave, lave oko) uplna neochota

Neodporucam

• Sada na šošovky bola vyhlásena ako zadarma pre pre objednanie 2 balenia kontaktných šošoviek, ale ja musela zaplatit za sadu 5 eur. Nechcela som kúpovat ju vôbec, ale musela som za sadu zaplatiť. objednavka cislo T10403805.

• Treba vymeniť zamestnancov...

Neochota, neschopnoť, nemožnosť ....

• Tovar mi zatiaľ nebol doručený

• Cena poštovneho