• som sklamaný z komunikácie so zákazníkom
    • myslím, že už nikdy nezaplatím tovar popredu, lebo nadobúdam pocit, že vtedy obchod stráca záujem o komunikáciu so zákazníkom, toto som urobil prvý krát a naposled
    • I keď som viac krát v tomto obchode objednával, nie som registrovaným zákazníkom vo vernostnom programe

• Ani na 5 prac. deň mi nevedeli povedať kedy bude moja objednávka vybavená

Tovar zatiaľ neprisiel

• Neboli doručené šošovky zadarmo (ku 2 bal.), bez vysvetlenia.

• Tovar vždy dorazil v poriadku
    • Dĺžka vyhotovenia objednavky

Objednávam pravidelne, ale dĺžka objednávky sa stále predlžuje. Momentálne čakám na šošovky 13dni (na stránke píšu dĺžku dodania 1-3pracovne dni), viac už odtiaľ neobjednam...

Týždeň čakám na doručenie a stále nic

Dlho trvá doručenie

15.7. som objednával tovar,no až 22.7. mi boli schopní napísať,že objednávka bude oneskorená. Posledný nákup v eshope ,,kontakto.sk''

• Objednane šošovky nemali skladom, nik ma nekontaktoval že objednávka bude meskat

Z tohto obchodu si už nebudem objednávať šošovky

• Dlho čakám na tovar

dlhé dodacie podmienky

Objednal som si toricke šošovky . Po 5 pracovných dňoch stále nič , tak som si zavolal na infolinku a slecna mi nevedela povedať vôbec nič , len toľko že na toricke šošovky sa čaká dlhšie . Už je to 10 dni a stále nič .

• Obchod mi zrušil objednávku tovaru ktorý sa vraj už nevyrába, no napriek tomu je dostupný na stránke a dá sa objednať ale na stránke sa nachádza ten istý tovar, len firma, ktorá ho vyrába menila dizajn obalu.

Čakám už za tovarom skoro mesiac.

• Poslali mi tovar, ktorému končí záruka za mesiac.
    • Faktúra bola vystavená 16.11.2020. Poslali mi kupón na zľavu, ktorý mal platnosť 15.11.2020.

doteraz som bola s nákupom vždy veľmi spokojná. Bohužiaľ mi tovar stále neprišiel , hoci som ho objednala a aj hneď zaplatila 7.9. ...dnes je 11 dní po objednávke, a tovar mi nebol doručený.

tovar ešte ani po týždni neodoslali, na stránke neinformujú, či ho majú skladom alebo ako dlho bude trvať dodanie

Extrémne dlhá čakacia doba. Písané bolo tovar na sklade. A objednávka stále nedorazila.

• Takmer nemožné prihlásiť sa k svojmu účtu a využívať zľavy

stále čakám na tovar