Knihu ponukali k dodaniu ihneď a o dva dni mi oznamili, že ju nemajú

• objednal som dve knihy naraz, dostal som len jednu, takže budem dvakrát platiť za doručenie ?
    • kuriér mal nesprávne číslo telefónu, nemohli sme sa o doručení dohodnúť.
    • nedostal som vopred správu, či moju objednávku vôbec akceptujete, tak som skoro poslal druhú objednávku na tie isté knihy. S tým súvisí aj to nesprávne tel. č., možno som chybu spravil ja, ale ako som to mal zistiť ?

zatiaľ hodnotím skôr negatívne vzhľadom na uvedené pripomienky. Keby bili dodané obe knihy v tom termíne, ako tá jedna, bol by som aj spokojný.

Takže radšej nehodnotím.

• Dobrá cena, rýchle dodanie tovaru

• rycho dodane -dobre ceny

• Lacné, rýchle
    • Nepodarená internetová komunikácia

• Nespoľahlivosť, zavádzanie zákazníka

Knihu som si objednal e-mailom v piatok 10.5.2019 cca o 10:00 hod, čo bolo aj zo strany obchodu potvrdené e-mailom. Očakával som, že knihu, ktorú uvádzali "skladom", obdržím v pondelok13.5. Nestalo sa. V stredu 15.5. so knihu telefonicky urgoval, bola mi prisľúbená na druhý deň. Dnes je 20.5. a knihu som neobdržal, ani žiadnu informáciu, kedy sa tak stane.

• Rychlost dodania
    • Komunikacia

Som spokojná. Knihy prišli v poriadku a v čo najkratšom čase.

• Široká ponuka, aj noviniek
    • Príjemné spracovanie stránok
    • Na stránkach bol tovar označený, že je na sklade, v skutočnosti ho objednali od dodávateľa.
    • Spôsob dopravy iba UPS
    • Spôsob platby iba dobierkou

Bola som veľmi spokojná.

• Neaktualny stav skladovych zasob
    • Neiformovanie zakaznika

Uvedeny knizny titul bol uvadzany skladom, po tyzdnovom cakani mi bolo povedane, ze knihu mam zajtra doma...po dalsom niekolko dnovom cakani a naslednej telefonickej komunikacii mi bolo povedane, ze kniha je dlhodobo vypredana a stornuju mi objednavku...z mojej strany nespokojnost, zavadzanie zakaznika, urcite neodporucam!

vsetko OK. dakujem

Nikdy nebol problém s doručením, objednávka bola rýchlo vybavená a ceny sú porovnateľne nižšie než v iných kníhkupectvách.

• rýchlosť
    • spoľahlivosť
    • dobré ceny
    • nedá sa platiť kartou
    • doprava iba kuriérom

• Objednávka vybavená rýchlo. Objednaný tovar prišiel nepoškodený.

Rýchle vybavenie objednávky, dobrá komunikácia s kuriérom, tovar dodaný nepoškodený.

• Dobrá cena kníh.
    • Píšu skladom, no z piatich kníh nemali tri..Keby som sa sama neinformovala, nedali by ani vedieť..
    • Chcela som to ako darček a je týždeň po narodkách a knihy stále nemám...Ale vraj už odoslali...

Naozaj nemám rada, keď veci písané skladom, po objednaní zrazu skladom nie sú...V takýchto obchodoch už viac nenakupujem...

Po 8! dňoch od prijatia objednávky som obdržala telefonát, že mnou zvolená položka je vypredaná. Išlo o pracovný zošit z matematiky, ktorý som v tomto obchode objednala na základe toho, že bol označený ako "na sklade", pretože mi to súrilo. Nakoniec som ho objednala v inom obchode, kde bola dostupnosť do 3 dní a do 2 mi bol tovar už odoslaný. Za mňa neseriózne, aby som až 8 dní čakala na oznámenie, že danú položku nemajú, pričom deklarovali jej dostupnosť skladom.

• výborné ceny, promptná dodávka, bezproblémový chod
    • zatiaľ neviem

plne odporúčam každému kto chce byť spokojný s ponukou kníh, ich cenami a termínmi dodania tovaru.

• Mali najlepšie ceny

Obchod so mnou nekomunikoval, na knihy som čakala viac ako týždeň (na int. Stránke písali, že ich skladom majú ...). Keď po týždni neprišli, napísala som im ja a oni mi povedali, že jednu z dvoch kníh, ktoré som si objednala nemajú na sklade a budem na ňu ešte týždeň čakať. Takto sa to nerobí! Ak niečo nemám na sklade mám zákazníka informovať a nie ho nechať čakať. Objednávku som zrušila a viac odtiaľto neobjednám.

• Prijatelne ceny
    • Obcas dlhe dodanie tovaru