• nakúpil v obchode Knihy Sova pred 2 týždňami

• Mali najlepšie ceny

Obchod so mnou nekomunikoval, na knihy som čakala viac ako týždeň (na int. Stránke písali, že ich skladom majú ...). Keď po týždni neprišli, napísala som im ja a oni mi povedali, že jednu z dvoch kníh, ktoré som si objednala nemajú na sklade a budem na ňu ešte týždeň čakať. Takto sa to nerobí! Ak niečo nemám na sklade mám zákazníka informovať a nie ho nechať čakať. Objednávku som zrušila a viac odtiaľto neobjednám.

• nakúpil v obchode Knihy Sova pred 3 týždňami

• Prijatelne ceny
    • Obcas dlhe dodanie tovaru
  • nakúpil v obchode Knihy Sova pred 4 týždňami

• výhodné ceny
  • nakúpil v obchode Knihy Sova pred 1 mesiacom

Tovar som ešte nedostal!!!

• nakúpil v obchode Knihy Sova pred 1 mesiacom

Prekvapila ma rýchlosť vybavenia objednávky....

• nakúpil v obchode Knihy Sova pred 1 mesiacom

Tovar zatial ani po dvoch tyzdnoch od datumu objednavania a dvoch urgenciach a ubezpeceniach zo strany predavajuceho o tom ako sa snazia vybavit objednavku , napriek informacii ze sa nachadza skladom nebol doruceny...

• nakúpil v obchode Knihy Sova pred 2 mesiacmi

• Cena, tovar, ktorý som nemohla zohnať, mali na sklade
  • nakúpil v obchode Knihy Sova pred 2 mesiacmi

• Najlepšie ceny, výborna dostupnosť titulov, rýchle, bezproblémové doručenie.

Absolútna spokojnosť bez výhrad.

• dobré ceny
    • široký výber žánrovo pestrých titulov
    • rýchle vybavenie objednávky
    • pomalé riešenie vzniknutých problémov
    • slabé balenie tovaru - obálka mi bola doručená značne poškodená

Objednala som si knihy a objednávka bola vybavená dosť rýchlo, doručili mi dobierku na správnu sumu, avšak v balíčku sa nenachádzali moje knihy, ale knihy inej zákazníčky s podobným priezviskom. Okamžite som kontaktovala predávajúceho, ktorý mi prisľúbil promptné riešenie vzniknutej situácie, no viac ma už nekontaktovali. Preto som sa po pár dňoch ozvala sama, informovali ma, že situácia sa rieši a mám čakať. No ja mám aj po vyše týždni stále u seba knihy niekoho iného a kde sa nachádzajú moje knihy, to neviem. Prisľúbili mi však doručenie do Vianoc, tak hádam to splnia, keďže v objednávke som mala vianočné darčeky pre viacerých ľudí a zámerne som objednávala skôr, aby všetko došlo v poriadku. Za mňa zo strany obchodu pomalé a nedostatočné riešenie vzniknutej situácie.

• nakúpil v obchode Knihy Sova pred 2 mesiacmi

• rychle vybavenie aj dodanie

• Ceny
    • Neprehľadný web, zlý/nedostatočný filer

• ceny
    • nemožnosť výberu platby (len dobierka)
    • nemožnosť výberu dopravy (len kuriér)

Spokojnosť

• Tentoraz rýchle dodanie
    • možnosť len dobierky
  • nakúpil v obchode Knihy Sova pred 3 mesiacmi

• siroky sortiment, nasla som titul, ktory aj s postovnym (kurier) bol za vybornu cenu
    • slabe zabalenie a ochrana knihy, doslo k mensim, ale viditelnym poskodeniam knihy :(

-nasla som knihu za vybornu cenu aj s postovnym
    - sklamanie pri otvoreni zasielky, nakolko pomerne tazka kniha v pevnej vazbe bola zabalena iba do papierovej obalky s bublinkovou vyplnou, takze rohy knihy pomackane, nastastie nie uplne vyrazne; do buducna odporucam obchodu zvolit lepsiu formu balenia a ochrany tovaru

• ok
  • nakúpil v obchode Knihy Sova pred 3 mesiacmi

• Dobrý výber, výhodné ceny, bezproblémová komunikácia, rýchle dodanie.

• Dobrá cena, rýchle dodanie

• bohatý výber
    • všetko, čo je v ponuke, je aj reálne skladom
    • dodacia lehota: 1. deň večer objednávka, 2. deň vybavovanie a zaslanie, 3. deň doručenie
    • žiadna

• Niekedy dlhá dodacia lehota