• Nedvíhajú telefón, neodpovedajú na maily ani na sms
    • 2 mesačný termín montáže

Obtiažna komunikácia... NEDOPORUČUJEM

• montaz novej klimatizacie prebehla v poriadku, profesionalne, uvazujeme nad dalsou do druheho bytu ale zatial obavy z nasledneho servisu
    • problem nastal ked potrebujeme spravit servisnu prehliadku, 2 mesiace sa neda dovolat, na email ziadna odpoved
    • pri predaji a montazi ochota, pri naslednom servise problem. Chapem ze montazi a prace je vela, ale da sa to aspon odkomunikovat a dohodnut 20 minut na prehliadku, nie ignorovat, zakaznici budu spokojnejsi.

zatial lepsie hodnotenie nemozem dat, upravim ked sa nieco vyriesi.

• Vynikajúca komunikácia
    • Dobré ceny
    • Kvalitná a čistá práca
    • web-stránka bez zabezpečenia, občas problémy s prihlásením

Po skúsenosti s firmou klimamontáž môžem jedine odporúčať. Vynikajúca komunikácia. Odpoveď na každý e-mail do pár minút, čo je vysoký nadštandard. Vlastná montáž prebehla v dohodnutom termíne bez akýchkoľvek komplikácii za cca 3 hodiny. Montážnici po sebe upratali, klimatizáciu odskúšali a vysvetlili väčšinu funkcií. Komunikácia tiež na úrovni. Boli ochotní odpovedať na naše všetečné otázky bez toho, že by sme mali pocit, že vyrušujeme. To všetko za rozumné ceny v porovnaní s konkurenciou.
    Hodnotím vysoko a jednoznačne odporúčam.
    Andrej Žitňan

Reakcia obchodu Klimamontáž Slovakia

Ďakujeme Vám veľmi pekne na odstránení zabezpečenia pracujeme Ďakujeme Vám za upozornenie. Klimamontáž Slovakia s.r.o.

• kvalita prace
    • ziadna

Firmu Klimamontaz mozem odporucit vsetkym, mam s nimi iba vyborne skusenosti po vsetkych strankach: odbornost, kvalita prace, dodrzanie terminov, upratanie po montazi, vyhodna cena. Klimy montovali pre mna uz na 3 miestach a vyskytol sa iba 1 technicky problem (zavineny predchadzajucou montazou inej fimy), ktory ale zvladli bravurne.

Klimamontáž Slovakia s.r.o.

• Dobry den ja som velmi spokojna ako sme boli dohodnuty tak aj prisly. Po sebe spravily poriadok. Velmi kvalitna robotka. Dakujem

Klimamontáž Slovakia s.r.o.

Na tretí termín namontované. Dostal som aj bolestné - drahšie klímy za cenu lacnejších. Montéri super.
    Jozef Vydrnák, Nemšová

Reakcia obchodu Klimamontáž Slovakia

Ďakujeme Vám veľmi pekne veľmi si vážime Vašu recenziu aj napriek termínu snáď sme aspoň trošku kompenzovali Váš termín.
    Klimamontáž Slovakia s.r.o.

Po 5 tyzdnoch cakania na montaz s terminom 28.5.2018 cca 9.00 hod som dostal sms ze su nejake problemy. Bol dohodnuty novy termin montaze, vsetko prebehlo bez problemov. Dakujem, Marian Malik

• šikovní zamestnanci
    • žiadna komunikácia
    • nedodržanie dohodnutého termínu
    • nezdvíhajú telefón a neodpovedajú na emaily

nákup klimatizácie kvôli obtiažnej komunikácii neodporúčam

Reakcia obchodu Klimamontáž Slovakia

Dobrý deň prajeme ,Ďakujeme Vám za Vašu recenziu nedá sa nám vyjadriť k Vašej recenzii nakoľko ste neuviedli ani Vaše meno ani objednávku otázka na Vás keď sme nekomunikovali ako sme Vám dali termín realizácie dokonca dva termíny?(uvádzate žiadna komunikácia...) predpokladáme že realizácia prebehla keď chválite našich zamestnancov ...
    Ďakujeme Vám veľmi pekne a prajeme krásny zvyšok dňa.

• Minimálna komunikacia
    • Nespolahlivosť

Totálne amatérska firma ktorá nebola behom dvoch mesiacov prísť,poslali mi štyri termíny z ktorých ani jeden nedodržali.

Reakcia obchodu Klimamontáž Slovakia

Dobrý deň prajeme ,Ďakujeme za Vašu recenziu nedá sa nám opäť vyjadriť k Vašej recenzii nakoľko sa jedná o Anonymného užívateľa a nevieme priradiť objednávku.4 termíny ??? ...Poprosíme Vás o uvedenie objednávky buď do recenzie prípadne na [email protected] aby sme sa vedeli aj my vyjadriť.
    Ďakujeme Vám a prajeme krásny zvyšok dňa.

• Montážnici sú naozaj profíci a odviedli veľmi dobrú prácu, stretol som sa s touto montážnou partiou už piaty krát za posledné 3 roky a vždy bol výkon na ,,JEDNOTKU,, či už pri montážach zariadení alebo servisných prehliadkach. Perfektná a profesionálna práca, vyčistené zariadenia, dokonale upratané po montáži. Chalani robia firme naozaj dobré meno.
    • Objednali sme si v decembri klimatizáciu s montážou. Dohodli sme si termín. Bohužiaľ v dohodnutý termín sa montáž nerealizovala, náhradný termín bol už OK Vtedy už zavolali vopred, či som doma a došli v dohodnutý čas.

Napriek problému s termínom môžem túto firmu odporučiť.

Klimamontáž Slovakia s.r.o.

• Výborná a rýchla dodávka + montáž, perfektne prevedenie všetkých prác a taktiež upratanie po sebe takže keď monteri odídu ani nieje vidieť že sa v dome niečo robilo okrem namontované klímy.

Túto firmu vrelo doporučujem lebo ma najlepšie ceny a šikovných pracovníkov.

Klimamontáž Slovakia s.r.o.

• .Dnes mi boli namontovať dvaja šikovný chalani klimatizáciu. Práca im išla od ruky a som s prevedením spokojný.
    • Po práci po sebe poupratovali a predvieli klimatizáciu.

Firmu odporúčam
    skvelá práca a skvelá cena

• výborné ceny
    • kvalitná práca
    • slušná komunikácia
    • problém sa niekomu dovolať

Objednali sme si v septembri klimatizáciu s montážou. Dohodli sme si termín o 2 týždne po objednávke. Bohužiaľ nedošli na montáž a až po kontaktovaní majiteľa na 3. pokus sa mi ozval, že technici majú problém s autom. Dohodli sme si náhradný termín o 2 dni. Vtedy už zavolali vopred, či som doma a došli v dohodnutý čas. Montážnici boli veľmi profesionálni a odviedli veľmi dobrú prácu. Nebyť toho prvého termínu, tak dám 5 z 5.
    Napriek všetkému môžem túto firmu odporučiť.

• kvalitna praca
    • rychla montaz
    • ochota namontovat aj starsiu klimu
    • vzdy prisli na dohodnuty termin
    • nespekuluju s cenou...montaz je vratane materialu (ziadne ALE)
    • dovolat sa na firmu je komplikovane kedze su vzdy vsetci v terene (vratane majitela)

Mal som problem sa firme dovolat. Zistil som dovod. Vsetci su takmer denne v terene...tolko maju roboty. No po dohode terminu, vsetko prebehlo na jednotku. Prisli v dohodnuty cas, boli pripraveni a dokazali namontovat za par hodin aj 7,5kW klimu (vesali ju pod okno 4-ria). :) Upratali si po sebe a vsetko funguje ako ma. :)
    Treba vsak ratat s dlhsou dobou dodavky. Ja som cakal 3 tyzdne, no vobec mi to nevadilo kedze som s tym ratal a dal som si klimu montovat mimo sezony. Dakujem chalani.

• Cena,
    • profesionalita montáže
    • školenie
    • rýchlosť montáže

Ako som sa po telefóne dozvedel že montujú aj v Bratislave okamžite som objednal, našli sme si termín a už som sa len tešil. Montáž prebehla hladko bez žiadneho problému, presne podla tak ako by to malo byť. Upratali po sebe proste čistá robota :) Ja som bol nadmieru spokojný a keď budem riešiť ďalšiu klimatizáciu tak viem kam mám ísť.

Odporúčam !! Len myslite na to skorej ako v klima sezóne.

• komunikácia
    • serióznosť
    • rýchlosť dodania
    • super ceny klimatizácie aj s montážou
    • montážnici
    • čistota po montáži

Som maximálne spokojní, či už s komunikáciou a aj s montážou. Klimatizácia mi bola montovaná 23.06.2017.
    Zrejme nespokojní zákazníci, sú recenzie od konkurencie, lebo sme samozrejme na Slovensku. Kde Vám firma dnes dodá a namontuje tovar, ako mne namontovala firma Klimamontaž s.r.o. a nezobrala si ešte ani jedno Euro a to už klímu používam. Najprv dodajú, namontujú, odskúšajú, Vy ju používate a až potom Vám posielajú faktúru za tovar aj montáž.
    Som maximálne spokojný, chalani na montáži úplne super, klimatizáciu osadili presne podľa predstáv, sú šikovní, dokonca si dávajú návleky na nohy, po sebe si upracú, povysávajú, všetko úplne super.
    Zamyslite sa aj Vy ľudia niekedy nad sebou, aké recenzie píšete, že nezdvíhajú telefóny a nemohli prísť, atď.
    Ten kto nemá robotu, tak ten má asi kopec voľna, ten Vám príde kedykoľvek, tiež sú len ľudia a keď sa niekedy nestíha, asi to nie je naschvál, nie je to len predaj klimatizácie, ale aj montáž a vždy nejde všetko dokonale, môžu sa vyskytnúť pri montáži nejaké prekážky a tým pádom sa môže čas predĺžiť.
    Mne trvala montáž cca 3 hodiny, a to chalani robili, nesedeli, môžem len pochváliť a jednoznačne odporučiť.

Klimamontáž Slovakia s.r.o.

• Nič nič nič a ešte raz nič.
    • Majiteľ firmy Martin Kubica.

S majiteľom sa dohodnete a potom už nezdvíhal telefón ani nekomunikuje. Otras. Ďaleko obchadzajte tuto firmu. A hlave majiteľa Martina Kubicu.

Reakcia obchodu Klimamontáž Slovakia

Dobrý deň prajem dakujem za Vašu recenziu a som rád že sa o nás zaujíma naša konkurencia.A Ďakujem za pridanie recenzie o 1 v noci... A samozrejme vyvodime príslušné kroky, nakoľko sa jedná o poškodzovanie dobrého mena ako môjho tak aj spol. Ďakujem

• Totalna nespolahlivost! Na dohodnuty termin nikto neprisiel, ani sa to neunuvali oznamit vopred. Dohodli sme si nahradny termin a vsetko sa zopakovalo s tym rozdielom, ze uz ani nedvihaju telefon. Urcite si zvolte inu firmu, usetrite si nervy a zbytocne premrhany cas bezvyslednym cakanim.

Vybrat si tuto nespolahlivu firmu bola velka chyba.

Reakcia obchodu Klimamontáž Slovakia

Ďakujeme za Vašu recenziu aj keď je negatívna čo nás mrzí avšak sa nevieme vyjadriť k Vašej" objednávke" nakoľko ste neuviedli ani číslo objednávky ani Vaše meno s prianím pekného dňa Klimamontáž Slovakia s.r.o.

• Cena v e-shope
    • Neprofesionálna a zavadzajúca komunikácia
    • Nedvihanie telefónu

Odporúčam nevyužívat služby tejto spoločnosti

Reakcia obchodu Klimamontáž Slovakia

Ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu aj keď je negatívna poprosíme Vás o zaslanie Vašej objednávky na [email protected] ,nakoľko sa nevieme vyjadriť k Vašej recenzii Ďakujeme

• Rýchlosť dodania
    • Super ceny aj montaznici