• Montaz bola realizovana teraz v februari nakolko sa daju dohodnut tie najlepsie ceny klim aj montazi ako v sezone. Chlapci prisli, po dohode klimu namontovali tak ako sme sa dohodli. Prechody potrubia vypenili, poupratovali po sebe, kartony a obaly ekologicky vytriedili odviezli so sebou a previedli funkcne skusky.Mozem ich len doporucit.
    • Nemam nic.

Doporucujem.

Ďakujeme veľmi pekne

• Komunikácia
    • Rýchlosť realizácie
    • Dobrá cena

Vysoká odbornosť montážnikou,čistota realizácie,vynikajúca cena ,môžem len odporúčať

Ďakujeme Vám veľmi pekne

• Flexibilita
    • Rýchlosť dodania
    • A hlavne cistota
    • Nemám nič

Chlapci robili výborne prišli na čas všetko spravili ako som od nich požadovala a najväčšie plus beriem ze po sebe nechali čisto ako som ani ja nemala doma :D ďakujem vrelo odporúčam

• ochota, ústretovosť, dochvíľnosť, serióznosť, profesionalita

Dnes mi traja šikovný mládenci namontovali klímu, mala som objednanú len montáž. Naozaj boli veľmi šikovní, slušní a prišli podľa dohodnutého času (ešte skôr). Termín čakania bol dlhší, ale chápem, že v letnej sezóne títo mladíci makajú naplno celý deň. Ich rodičia môžu byť hrdí na takýchto chlapcov. Priniesli si vysávač, návleky a ešte poumývali aj klimatizáciu po namontovaní. Starí majstri by sa mali čo od nich učiť. Želám im nech sa im v práci darí, nech je viac takýchto skvelých chlapcov.

Ďakujeme veľmi pekne

• Po mesiaci nikto sa neozval ani nedviha mail neodovedaju.

Neodporucam

• nic
    • Odporucam sa tejto spolocnosti vyhybat oblukom. Mala som termin montaze klimatizacie dohodnuty na 9. jula o 08.00, kedze ani o pol 11 nikto neprisiel, ani nevolal, zavolala som ja. Telefon mi zdvihli az na treti krat, s tym vraj nestihaju a okolo 12.00 by mali koncit u ineho zakaznika a potom pridu ku mne. O 12.00 nic, 13.00 nic, 14.00 nic.. Opat som sa im pokusala niekolko krat volat, no marne, nikto nezdviha, nevola naspat. O 15.00 mi poslu sms ze dnes to nestihaju a nech si navrhnem iny termin montaze, co na tom ze ich 7 hodin cakam doma.....

- firma nekomunikuje
    - v dohodnuty den montaze nepride

• dobrá cena
    • 4 dni mi montovali klimatizáciu
    • nedvíhali telefon
    • komunikácia skoro žiadna

nedoporučujem

• Výhodné ponuky tovaru a služieb
    • Objednaný tovar po troch týždňoch nedodaný
    • Firma nekomunikuje. Nezdíhajú telefóny a na maily neodpovedajú.
    • V oznámený deň montáže nikto neprišiel
    • So zákazníkom hrajú hru na mŕtveho chrobáka

Doporučujem hľadať iného dodávateľa.

• Vyborné ceny
    • Doprava zdarma
    • Montáž od rovnakej firmy za nízku cenu

Odporúčam

• Profesionalne poradenstvo
    • Ochota predajcu
    • Montaz
    • Vyhodne ceny
    • Nic

Perfektny pristup predajcu a vyhodne ceny na tomto e-shope. Celkovo maximalna spokojnost. Odporucam kazdemu tuto volbu.

• bezproblémový nákup
    • výhodné ceny
    • odborné poradenstvo
    • kvalitné poskytovanie služieb

Tento e-shop by som odporučila všetkým, ktorí by si chceli zaobstarať klimatizáciu, pretože cenovo je to jeden z najvýhodnejších a najkvalitnejšách e-shopov.

• Vynikajúce ceny
    • Doručenie zdarma
    • Servis
    • Montáž
    • nic

Odporúčam tento obchod, pre nákup klimatizácie nie je veľa špecializovaných eshop a tu sú naviac vynikajúce ceny. Dodávateľ vie výborne poradiť a tak sa určite nespálite.