• nakúpil v obchode Klarstein pred 2 týždňami

obchod s Vaším tovarom je ok, na Vašom mieste by som zmenila kuriersku službu SPS, ako kurierska služba je neprofesionalna a jej zamestnanci drzi voči klientom, tým sa celkový dojem z nákupu u Vás úplne znehodnotil, ak aj mám záujem o ďalšie produkty tak len na základe toho, že máte túto službu čo sa týka dopravy , ďalšie objednávky nebudem realizovať

Reakcia obchodu Klarstein

Vaša skúsenosť nás mrzí. Za kuriersku službu Slovak Parcel Service sa Vám ospravedlňujeme. Poslali sme im sťažnosť, ktorou pevne verime vyvodia dôsledky, na základe ktorých sa už podobná situácia nezopakuje. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 2 týždňami

Reakcia obchodu Klarstein

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojný. Sledujte náš eshop aj naďalej, máme pripravené ďalšie zaujímavé akcie. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 3 týždňami

...snáď iba lepšie preložený manuál

Reakcia obchodu Klarstein

sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný. Urobíme všetko preto, aby ste nestratili našu dôveru. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 3 týždňami

Dakujem došlo ale som musel reklamovat preliačinu na dverách chladničky . postupil som reklamaciu .Bola ponuknuta kompezacia 30 % ale do dnes som ju na učet nedostal . Inak zatial všetko OK chladí mrazí . Spokojnost ano ale kompenzaciu žiadam .

Reakcia obchodu Klarstein

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojný. Kompenzácia Vám bude vrátená a účet. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 3 týždňami

• som spokojný s kvalitou ponúkaných produktov, rýchla dodávka

• nakúpil v obchode Klarstein pred 1 mesiacom

• Komunikácia s obchodom po zaslaní objednávky bola dobrá, spätná väzba bola adekvátna v primeranom čase.
    • Za nevýhodu považujem dlhú dodaciu dobu - objednávka bola zaslaná dňa 17.7.2018 a bola obratom potvrdená a následne oznámené, že tovar momentálne nie je sklade. Oznámenie o vyexpedovaní a dodaní tovaru došla 26.7.2018, skutočne bol tovar doručený až po opakovaných telefonických urgenciách dňa 2.8.2018. Nechcem túto skutočnosť pripísať na vrub obchodu, nakoľko ich postoj pri urgenciách bol korektný. Chyba nastala zrejme u dopravcu, ale obchod by túto skutočnosť mal preverovať.
    • Za nevýhodu považuje tiež, že návod na použitie nebol priložený k dodanému tovaru v slovenskom jazyku.

Reakcia obchodu Klarstein

sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná. Za kuriérsku službu sa Vám ospravedlňujeme. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 4 týždňami

Dňa 26.7.2018 som Vám odoslal 99,80€ dodnes tovar nebol doručený budem žiadať o vrátenie hotovosti

Reakcia obchodu Klarstein

Vaša skúsenosť nás mrzí. Z dôvodu zvýšeného objemu objednávok bola Vaša objednávka žiaľ odoslaná neskôr. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 1 mesiacom

• Výborná komunikácia obchodu, rýchla dodávka tovaru.

Reakcia obchodu Klarstein

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojná. Sledujte náš eshop aj naďalej, máme pripravené ďalšie zaujímavé akcie. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

Rýchle spracovamie objednávky.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 1 mesiacom

Veľmi negatívna skúsenosť, tovar nebol dodaný v termíne, až na 3. telefonickú urgenciu bolo oznámené, že tovar nie je skladom a nebude doručený... nemožnosť rozdelenia tovaru na dve zasielky, aby dorucili aspoň tu časť,ktorú mali na sklade, len možnosť stornovania celej objednavky, absolútna absencia ustretovosti, snahy pomôcť. Arogantné jednanie...
    Ak sa dá, nakupujte inde.

Reakcia obchodu Klarstein

Vaša skúsenosť nás mrzí. Ďakujeme za podnet a urobíme maximum pre to, aby sa Vaša situácia viackrát nezopakovala. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 1 mesiacom

TOVAR SOM OBJEDNAL PRED 10 DŇAMI ZATIAĽ NEPRIŠIEL .DODACIA DOBA V ZMLUVE JE DO TROCH AŽ PIATICH PRACOVNÝCH DNÍ .NIKTO MÁ ZATIAL NEINFORMOVAL CO JE Z TOVAROV.

Reakcia obchodu Klarstein

Vaša skúsenosť nás mrzí. Objednali ste si u nás 7 kusov tukových filtrov, skladom boli posledne 2 kusy. Naskladnenie 80 kusov týchto filtrov je naplánované na 17.9.2018. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 1 mesiacom

• Tovar bol doručený v súlade s podmienkami uvedenými na e-shope, vzhľadom na malý priestor som vyberala menšie rozmery čo sušička spĺňa, zároveň má veľký priestor na sušenie, nie je veľmi hlučná, je ľahko manipulovateľná, zatiaľ skúšam prvé sušenie, uvidím ako to dopadne, dúfam, že bude spoľahlivo fungovať aj naďalej

Reakcia obchodu Klarstein

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojný. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 1 mesiacom

• Tovar bol objednany pred 10 dnami a zaroven uhradena jeho kupna cena, doposial vsak nedoslo ani len k potvrdeniu objednavky.

Reakcia obchodu Klarstein

Vaša skúsenosť nás mrzí. V objednávke máte platbu formou dobierky, nie bankový prevod. Na potvrdenie objednávky, ktoré Vám vraj doposiaľ neprišlo ste nám dnes odpovedali prázdnou správou. Naša zákaznícka podpora Vás bude čoskoro kontaktovať. Ale V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 1 mesiacom

• Rychle jednanie aj dodanie super.Ceny vyhodne.

Postovne by mohlo byt lacnejsie.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 2 mesiacmi

• Tovar prišiel v poriadku v danom termíne

• nakúpil v obchode Klarstein pred 2 mesiacmi

Mala som nejasnosti okolo produktu. Vo vzorkovej predajni mi pracovníčky nevedeli odpovedať na niektoré otázky. Pri dotazovaní priamo vo firme mi na druhý deň zodpovedali na všetky technické otázky, ktoré ma presvedčili, aby som si výrobok zakúpila.

Reakcia obchodu Klarstein

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojná. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• chýba slovenský návod

Reakcia obchodu Klarstein

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojná. Manuál je voľne dostupný na našej stránke pri produkte, posielame Vám ho aj v elektronickej podobe e-mailom. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 2 mesiacmi

• Tovar dorazil, ale nekompletny, kedze to bol ochladzovac vzduch a reklamacia trva 40dni, tak to bude aj po lete

&Este ma mrzi, ze si neviem dokupit nahradne diely

Reakcia obchodu Klarstein

Vaša skúsenosť nás mrzí. Hneď po nahlásení chýbajúceho príslušenstva bola reklamácia zadaná a chýbajúce príslušenstvo odoslané. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 2 mesiacmi

rýchla dodávka, všetko v poriadku

• nakúpil v obchode Klarstein pred 2 mesiacmi

• Tovar bol doruceny v krátkom čase a v poriadku.

Reakcia obchodu Klarstein

sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná. Urobíme všetko preto, aby ste nestratili našu dôveru.