• Rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu Klarstein

sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný. Urobíme všetko preto, aby ste nestratili našu dôveru. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 2 týždňami

• Je to dobré

Reakcia obchodu Klarstein

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojná. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 3 týždňami

Super priestranný výrobok,kde uvaríme takmer všetko.

Reakcia obchodu Klarstein

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojný. Sledujte náš eshop aj naďalej, máme pripravené ďalšie zaujímavé akcie. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 4 týždňami

• notifikacie o stave objednavky
    • rychlost vybavenia objednavky

dostupnosť tovaru posunutá o 2 týždne, o čom ma však obchod sám neinformoval

Reakcia obchodu Klarstein

Vaša skúsenosť nás mrzí. Sušičky Bananarama sú už skladom, dnes bude Vaša objednávka vyexpedovaná. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• Rýchlo dodané
    • Slušné ceny
    • Dizajnovo veľmi pekné

Reakcia obchodu Klarstein

sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná. Urobíme všetko preto, aby ste nestratili našu dôveru. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 4 týždňami

• návod nebol v Slovenčine !!!!!!

Reakcia obchodu Klarstein

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojný. Manuál je voľne dostupný na našej stránke pri produkte, posielame Vám ho aj v elektronickej podobe e-mailom. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Žiadna

Reakcia obchodu Klarstein

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojná. Sledujte náš eshop aj naďalej, máme pripravené ďalšie zaujímavé akcie. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

Rychle vybavenie objednavky

• rýchle vybavanie objednávky
    • výborná komunikácia
    • kvalitný tovar za dobrú cenu

Reakcia obchodu Klarstein

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojný. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 1 mesiacom

Sušičku som si objednal 15.10.2018 s tým, že bude dostupná 19.10.2018 a dodaná do 4-6 pracovných dní. Po urgencii dodávky ma informovali, že 25.10.2018 bude naskladnenie tovaru. Do 31.10.2018 som nedostal sušičku a nemám informáciu, kedy mi bude sušička doručená.

Reakcia obchodu Klarstein

Vaša skúsenosť nás mrzí. Termín naskladnenia sušičiek Bananarama s dátumom 9.11.2018, by mal byť podľa informácii konečný. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 1 mesiacom

• nedodržal avizovaný termín dodania tovaru

Spokojenost, doporučuji.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 1 mesiacom

Sušičku sme si objednali 17.10 s tým, že na stránke mali naskladnenie konkrétneho tovaru už 19.10. Vytvorili sme objednávku a tovar sme uhradili dopredu. Po 19.10 som sa išiel pozrieť na ich stránku a tam už svietil nový dátum naskladnenia 25.10. Nikto nás o tom neupozornil, tak som písal na infomail, o čo teda ide. Prišla mi odpoveď, že sa to o týždeň posunie spolu s tým, že nám poskytujú 5% zľavu na nákup. To je nám ale na nič, kedže sme už sumu uhradili pri objednávke. Tak teda, že zľavu môžeme využiť pri budúcom nákupe. Po 25.10 som išiel znova na ich stránku a opäť ma zarazil dátum naskladnenia nami objednanej šušičky. Tentokrát sa posunul už o 2 týždne. Tiež nás o tom nikto neinformoval, takže som opäť písal mail a čakám na odpoveď. Takže si to zhrňme. Peniaze sú už žial uhradené. Dátum naskladnenia sa posúva každý týždeň. Úprimne už prestávam veriť, že ten dátum, ktorý avizujú bude ten konečný. Takže už teraz viem, že kompenzáciu v podobe 5% zľavy na budúci nákup určite nevyužijeme.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 1 mesiacom

Po objednávke mi bolo oznámené, že tovar dorazí do 3-6 pracovných dní. Nedorazil zatiaľ ani po ôsmich. Hlavne, že tovar som vopred zaplatil. Z toho mi vychádza, že obchod nieje vôbec seriózny. V prípade, že majú problém s doručením, mi to mali oznámiť vopred a informovať ma, že tovar dorazí neskôr. Nestalo sa však. Tento obchod odporúčať nebudem

• kvalita

• nakúpil v obchode Klarstein pred 1 mesiacom

Tovar bol objednany pred dvoma tyzdnami a do dnes mi neprisiel

Reakcia obchodu Klarstein

Vaša skúsenosť nás mrzí. Zásielku Vám od 22.10.2018 doručuje kurierská služba SPS, aktuálne preverujeme, prečo Vám ešte zásielku nedoručili. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.

• nakúpil v obchode Klarstein pred 1 mesiacom

Bol som spokojný s nákupom, možno by ale mohli popracovať na rýchlejšom dodaní tovaru, hlavne keď je na sklade. Inak nemám žiadnu výhradu.

• Nevie garantovat termin dodavky, ktore menil 2 krat

Obchod snad dobry ak je tovar skladom

• nakúpil v obchode Klarstein pred 1 mesiacom

Doručenie bolo pri objednávke 3-6 pracovných dní, dnes je už 9.-ty pracovný deň, objednaný tovar nebol doručený a neprišla žiadna informácia.

Reakcia obchodu Klarstein

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojná. Objednali ste si tovar, ktorý nie je skladom. Pri dostupnosti produktu je uvedené ""REZERVOVAŤ TERAZ K DISPOZÍCII OPÄŤ OD 25.10.2018". V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@klarstein.com.