• Vykon
    • Kapacita
    • Vzhlad

Dobrý deň Dominik,

Dobrý deň Matúš,

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojný. Sledujte náš eshop aj naďalej, máme pripravené ďalšie zaujímavé akcie.

• rýchle doručenie

Reakcia obchodu Klarstein

ďakujeme za hodnotenie. Pevne veríme, že sa do nášho obchodu budete radi vracať aj naďalej.

S pozdravom Jaro z Klarstein

• Milý a ústretový personál, pri informovaní sa o stave zásielky nemali problém odpovedať na otázky a promptne zisťovať informácie. Za to majú u mňa jedno veľké plus.

Dobrý deň Nyx113,

ďakujeme za hodnotenie a odporúčanie obchodu. Máme radosť, že ste s našimi službami spokojná.

S pozdravom Jaro z Klarstein.

Tovar ( mraziací box ) mi kurier doručil v nepoškodenej krabici, no po rozbalení nás čakalo prekvapenie v podobe na štyroch miestach rozbitej a poškriabaneho mraziaceho boxu.
    Je jasné, že takto poškodený mraziací box bol zabalený do novej krabice.
    Vrátenie tohto tovaru je v procese, verím že mi zaň vratia peniaze ako mi bolo sľúbene.

Dobrý deň Radka,

ospravedlňujeme sa za tieto nepríjemnosti s výrobkom. Práve sme Vás kontaktovali ohľadom ďalšieho doriešenia vzniknutej situácie. Všetko samozrejme urgentne vyriešime k Vašej spokojnosti. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle +421221294233 alebo e-mailom na: [email protected].

S pozdravom Jaro z Klarstein.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• zatiaľ žiadna
    • Veľmi obtiažná webová stránka, aj objednávanie. Obdržala som cca 4-5 mailov, tovar ešte nedoľadne

Dobrý deň Alžbeta,

pri platbe bankovým prevodom (ktorý ste si dobrovoľne zvoli spomedzi 4 možnosti platby vrátane dobierky) upozorňujeme na spracovanie a odoslanie objednávky až po prijatí platby. Platba od Vás prišla až 14.6.2024 (pred tromi pracovnými dňami). Pri produkte, ktorý ste si objednali, je uvedená doba doručenia 6-8 pracovných dní. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle +421221294233 alebo e-mailom na: [email protected].

S pozdravom Jaro z Klarstein.

• presiel tyzden, firma tovar ani neodovzdala prepravnej spolocnosti
    • kontaktoval som firmu telefonicky, po dlhsom cakani na operatora mi bolo oznamene, ze hovor bol ukonceny a mozem odovzdat svoje hodnotenie... operatorovi som sa nedovolal

Reakcia obchodu Klarstein

produkty s dodacou lehotou 6-8 pracovných dní sú odosielané z nášho centrálneho skladu v Nemecku, preto žiaľ ich dodanie trvá dlhšie. Na objednávky u nás, v porovnaní s konkurenciou, nie je účtované prepravné. Aj preto žiaľ dodanie trvá o niečo dlhšie, nakoľko sa snažíme hľadať čo najoptimálnejšiu cestu k zákazníkovi. Veľmi ma mrzí, že sme Vám dlhšou dodacou lehotou spôsobili nepríjemnosti. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle +421221294233 alebo e-mailom na: [email protected].

S pozdravom Jaro z Klarstein.

11.6. 2024 som kúpil autochladnicku poslal som prevodom peniaze, 13.06.2024 potvrdena platba je 19.06.2024 a autochladnicka este neprisla.

Dobrý deň Rastislav,

pri platbe bankovým prevodom (ktorý ste si dobrovoľne zvoli spomedzi 4 možnosti platby vrátane dobierky) upozorňujeme na spracovanie a odoslanie objednávky až po prijatí platby. Platba od Vás prišla až 13.6.2024 (pred tromi pracovnými dňami). Pri produkte, ktorý ste si objednali, je uvedená doba doručenia 6-8 pracovných dní. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle +421221294233 alebo e-mailom na: [email protected].

• Rýchle vybavenie

Spokojnosť

Dobrý deň Palo,

ďakujeme za hodnotenie. Urobíme všetko preto, aby sme nestratili vašu dôveru.

• Rýchle dodanie.

• Rÿchlé vybavenie

Dobrý deň František,

S pozdravom Jaro z Klarstein.

• Objednala som si tovar, zaplatila som za tovar...2 týždne nič...potom som volala a bolo mi povedané, že musím obj.zrušiť nakoĺko je tovar na viacerých skladoch a nevedia mi to doručiť...

Dobrý deň Pani D,

Vaša skúsenosť nás mrzí. Ďakujeme za podnet a urobíme maximum pre to, aby sa Vaša situácia viackrát nezopakovala. V prípade, ak je objednávka zrušená, platbu my neobdržíme, ostane vo Vašej banke niekoľko dní v rezervácii. Po zrušení rezervácie Vašou bankou, je suma pripísaná späť ku Vášmu zostatku. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle +421221294233 alebo e-mailom na [email protected].

• rychlost dodania

Dobrý deň Jarmila,

• Profesionálne jednanie so zákazníkom
    • Žiadna

Reakcia obchodu Klarstein

ďakujeme za hodnotenie a odporúčanie obchodu. Máme radosť, že ste s našimi službami spokojný.

S pozdravom Jaro z Klarstein.

• Kvalitné spotrebiče,je to naša obľúbená značka.
    • Chýba návod v SK/CZ/HU

Odporúčam každému kto hľadá kvalitné spotrebiče.

Dobrý deň Zuzana,

ďakujeme za hodnotenie a odporúčanie obchodu. Návod na použitie v slovenskom jazyku je voľne dostupný na našej stránke pri produkte. Nájdete ho aj v potvrdení objednávky, ktoré sme Vám odoslali po jej prijatí. Posielame Vám ho opätovne.

Všetko bez problému

Reakcia obchodu Klarstein

ďakujeme za hodnotenie. Urobíme všetko preto, aby sme nestratili vašu dôveru.

• rýchle dodanie tovaru

všetko prebehlo podľa predstáv, objednanie, dodanie bez najmenších problémov

S pozdravom Jaro z Klarstein

• Som velmi spokojna,kvalita a rychlost

Reakcia obchodu Klarstein

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojná. Sledujte náš eshop aj naďalej, máme pripravené ďalšie zaujímavé akcie.

• Super