S obchodom som spokojna na stranke maju rozpisane dost o produkte aj rychlost dodania je super

• Pohoda a rýchlosť

Reakcia obchodu Klarstein

ďakujeme za hodnotenie. Pevne veríme, že sa do nášho obchodu budete radi vracať aj naďalej.

• Rychle doručenie
    • Dobrá komunikácia

Dobrý deň Judit,

ďakujeme za hodnotenie a odporúčanie obchodu. Máme radosť, že ste s našimi službami spokojná.

Radosť nakupovať

Dobrý deň Cvrček,

ďakujeme za hodnotenie. Urobíme všetko preto, aby sme nestratili vašu dôveru.

S pozdravom Jaro z Klarstein.

• Tovar prisiel neskor a bol predavaný plne funkcný a skontrolovaný a po príchode fungovala len jedna platnicka

Reakcia obchodu Klarstein

ospravedlňujeme sa za tieto nepríjemnosti s výrobkom. Práve sme Vás kontaktovali ohľadom ďalšieho doriešenia vzniknutej situácie. Všetko samozrejme urgentne vyriešime k Vašej spokojnosti. Doposiaľ ste nás nijakým spôsobom o probléme neinformovali a nemohli sme o ňom vedieť. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle +421221294233 alebo e-mailom na: [email protected].

S pozdravom Jaro z Klarstein.

• Hned ako bola objednavka spravne zadana a uhradena na druhy den produkt dorazil
    • snaha personalu vyriesit problem
    • Pri zadani dorucovacej adresy inej ako fakturacnej je potrebne este aj v nejakom policku zaskrtnut ze ju chcete vyuzit - tam zbytocne zacal nas problem, tovar bol odoslany na zlu adresu, objednavka vratena a zrusena pre nemoznost zmeny adresy v objednvke. Nasledne vytvorena nova, pri kt. z nejkeho dovodu nepresla platba napriek tomu ze system ukazal ze vsetko prebehlo ok. A cas dorucenia sa tak natiahol z 2 dni na tyzden
    • Napriek snahe zamestnancov si myslim ze obchod ma vo svojich procesoch rezervy.
    • Odpoved na email trva niekedy cez 24h

Eshop ma rezervy - ak je tam zaciatkavacie policko na dorucovaciu adresu, moznost vyplnit ju ma byt dostupna az po jeho zaskrtnuti. Takisto jeden kolega nevie presne co ten druhy robil/nerobil s objednavkou. Poskytuju k stavu rozne zmatocne nejednoznacne info.
    Ocenujem vyriesenie problemu ale odporucam trosku este dotiahnut sluzby (na uroven konkurencnych obchodov)

Dobrý deň Marko,

ďakujeme za hodnotenie a odporúčanie obchodu. Ďakujeme za podnet a urobíme maximum pre to, aby sa Vaša situácia viackrát nezopakovala.

Všetko OK

Dobrý deň Rišo,

veľmi si vážime Vašu spokojnosť s nákupom u nás.

• kvalita
    • dorucenie trvalo viac ako tyzden
    • mizerna komunikacia
    • sledovanie balika nefunguje, ziaden balik pod cislom co som dostal neevidovsli
    • na moju ziadost, kde som poziadal o info kedy bude tovar doruceny po tyzdni cakania mi odpovedali ze mam poslat cislo objednavky hoci ho mali v maile na ktory odpovedali
    • nezaujem o zakaznika, dufam ze nebudem musiet reklamovat, na stranke nie je kontakt

Dobrý deň Oldo,

za prepravnú spoločnosť Slovak Parcel Service a meškanie doručenia Vašej zásielky sa Vám ospravedlňujeme. Práve sme Vás kontaktovali ohľadom doriešenia vzniknutej situácie. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle +421221294233 alebo e-mailom na: [email protected].

Cena, kvalita, rychlost dodania

Reakcia obchodu Klarstein

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojný. Sledujte náš eshop aj naďalej, máme pripravené ďalšie zaujímavé akcie.

S pozdravom Jaro z Klarstein.

• Dodali ste mi NEFUNKCNE zariadenie a neodpovedate na maily... vsetko si tam mnajdete, vratane videa o jeho cinnosti... Urychlene mi popsielajte adresu, kde vam mam spät poslat vas nefunkcny Tovar....

Reakcia obchodu Klarstein

ospravedlňujeme sa za tieto nepríjemnosti s výrobkom. Práve sme Vás kontaktovali ohľadom ďalšieho doriešenia vzniknutej situácie. Všetko samozrejme urgentne vyriešime k Vašej spokojnosti. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle +421221294233 alebo e-mailom na: [email protected].

S pozdravom Jaro z Klarstein.

Som maximálne spokojný. Veľmi profesionálne služby. Maximálna rýchlosť dodania hneď 2-hý deň za najlepšiu cenu SPS je veľmi profesionálny dopravca. Doporučujem všetkým. Klarstein je maximálna kvalita za najlepšie cenu

• Profesionalita

Dobrý deň Julius,

ďakujeme za hodnotenie a odporúčanie obchodu. Máme radosť, že ste s našimi službami spokojný.

S pozdravom Jaro z Klarstein.

V jeden deň som objednala, na druhý deň som už tovar mala . Tovar prišiel v poriadku, ale keďže ho ešte nepoužívam, neviem ho zhodnotiť.

Dobrý deň Barta,

ďakujeme za hodnotenie. Urobíme všetko preto, aby sme nestratili vašu dôveru.

• Vykon
    • Kapacita
    • Vzhlad

Dobrý deň Dominik,

veľmi si vážime Vašu spokojnosť s nákupom u nás.

Dobrý deň Matúš,

• rýchle doručenie

S pozdravom Jaro z Klarstein

• Milý a ústretový personál, pri informovaní sa o stave zásielky nemali problém odpovedať na otázky a promptne zisťovať informácie. Za to majú u mňa jedno veľké plus.

Dobrý deň Nyx113,

S pozdravom Jaro z Klarstein.

Tovar ( mraziací box ) mi kurier doručil v nepoškodenej krabici, no po rozbalení nás čakalo prekvapenie v podobe na štyroch miestach rozbitej a poškriabaneho mraziaceho boxu.
    Je jasné, že takto poškodený mraziací box bol zabalený do novej krabice.
    Vrátenie tohto tovaru je v procese, verím že mi zaň vratia peniaze ako mi bolo sľúbene.

Dobrý deň Radka,

S pozdravom Jaro z Klarstein.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• zatiaľ žiadna
    • Veľmi obtiažná webová stránka, aj objednávanie. Obdržala som cca 4-5 mailov, tovar ešte nedoľadne

Dobrý deň Alžbeta,

pri platbe bankovým prevodom (ktorý ste si dobrovoľne zvoli spomedzi 4 možnosti platby vrátane dobierky) upozorňujeme na spracovanie a odoslanie objednávky až po prijatí platby. Platba od Vás prišla až 14.6.2024 (pred tromi pracovnými dňami). Pri produkte, ktorý ste si objednali, je uvedená doba doručenia 6-8 pracovných dní. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle +421221294233 alebo e-mailom na: [email protected].