• ,

?

Objednal som digitálny kľúč a do pár minút prišiel a funguje všetko na 100% vrelo odporúčam

Reakcia obchodu Key4You

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu, na vaši brzkou návštěvu se budeme už teď velmi těšit.

• rychlost dodania
    • dobra komunikacia

Reakcia obchodu Key4You

• Veľmi rýchlo odpovedajú na reklamácie a veľmi rýchlo ich riešia.
    • žiadna

Som nadmieru spokojný a na 100% si budem kupovať hry od Vás

• skvele ceny
    • bezpecny nakup
    • rychle dorucenie

Reakcia obchodu Key4You

• vzdy bez problemu a rychle dodani klice
    • nic

• akcie
    • ceny
    • len pozitívne skúsenosti :)

Reakcia obchodu Key4You

• Kľuc som zaplatila ale my nefunguje a na reklamáciu chcú vela veci, keďže sa nerozumiem moc ps tak to neviem urobiť ako si želajú takže som prišla zbytočne o peniaze..

Reakcia obchodu Key4You

Dobrý den, toto hodnocení nás mrzí, zvlášť pokud se kolegové snaží zahájit reklamaci. Pokud si s čímkoliv nevíte rady, neváhejte udržet s kolegy komunikaci, rádi vám poradí podrobněji pro vyřešení problému.

• Rýchlosť dodania

• Výhodná a rýchla obsluha

Výhodná, rýchla a jednoduchá obsluha

• Rýchlosť
    • Profesionálny prístup

Odporúčam

• rýchle vybavenie objednávky
    • dobrá cena

Reakcia obchodu Key4You

• aktivacne kluce boli dostupne do 5 minut.

Celkovo spokojny s nakupom.

• akcie, akcie :)

Reakcia obchodu Key4You

• Jednoducha a rychla kupa, okamzite dodanie.

Reakcia obchodu Key4You

Kúpil som tovar, ktorý sa po zadaní kľúča nedá spustiť. Po informovaní na kontaktní e-mail sa už neozvali.

Reakcia obchodu Key4You

Dobrý den, toto hodnocení nás mrzí, jelikož aktuálně neevidujeme žádné nepřečtené a nevyřízené žádosti. Ujistěte se prosím, že zadáváte správný email a používáte adresu, na kterou vám lze odpovědět. Poté se vám kolegové jistě ozvou nazpět, jako ve všech předchozích případech.

• Máte to na kľúči, hneď vám to príde a nemusíte čakať
    • Jedna, JEDNA nevýhoda je to že v deň keď mi prišiel kľúč tak 3 dni nesla stranka na aktivovanie kľúčov

Hra mi neseka, ide to perfektne, ale toto je náš problém , že nám trochu trpí pc xdd

Reakcia obchodu Key4You

• Všetky hry ktoré som kupoval tak dorazili bez problémov a okamžite. určite odporúčam :)

Výhody obchodu sú jednoznačné rýchli jednoduchý nákup bez problémov a zbytočných zdržaní.

• akcie
    • široký výber