• platba len cez internetbanking,mne to nevyhovuj
    • platba len cez internetbanking,mne nevyhovuje

• Platba Mobilom
    • Resell hru
    • 4x nasobna cena za 0,50 hru z G2a
    • Žiadna zarúka že ta hra bude mať aspoň pozitivné hodnotenia
    • Ta hrá má pod 50 hodnoceni a väčšina recenzii hovorí že ta hra je sračka
  • Pred 6 dňami som kúpil hru NFS Payback a ani po upozornení som licenčný kľúč nedostal.

• zlý tovar
    • závadzanie zakaznika

dodanú cz hru mi doručili v Anglickej verzii

Reakcia obchodu Key4You

Komplikace nás mrzí, v tomto případě se do produktu nechtěně propsaly špatně zadané informace. Určitě se nejednalo o záměr a věřím, že dle kontroly systému celý proces vrácení proběhl v pořádku. Pokud nikoliv, či máte jakékoliv jiné další dotazy nebo podněty, neváhejte se s podrobnostmi obrátit na kolegy na emailu.

• Stránku NENAVŠTÍVIŤ

Reakcia obchodu Key4You

Tohle hodnocení by nás skutečně hodně zajímalo, když jste u nás nic nekoupil. :)

Hra nefungovala

Reakcia obchodu Key4You

Toto hodnocení nás obzvlášť mrzí, jelikož neevidujeme žádnou zprávu s uvedeným problémem. Ačkoliv se jedná o rámec problému nad naši kompetenci, přesto se vám, pokud nás kontaktujete na email, pokusíme pomoci.

Online platba neprebehla.

Reakcia obchodu Key4You

Dobrý den, toto hodnocení nás mrzí, avšak aktuálně implementujeme novou platební brány, aby mohli i zákazníci ze Slovenska provádět platby tak, jak byli zvyklí. Za komplikace se omlouváme a věříme, že vše se brzo podaří nastavit tak, aby šlo platit i Vám. :)

• Pre mňa podozrivý obchod.

Reakcia obchodu Key4You

To nás mrzí, že jste se rozhodl hodnotit, aniž byste nám dal šanci s dokončeným nákupem či aspoň jakýmkoliv dotazem o způsobu fungování nebo doručení.

• klúče k hrám došli relatívne rýchlo
    • bonosový klúč za cca 0,7e - dostal som hru v hodnote 30e
    • klúč k primárnej hre nefunguje

písal som na podporu, že nejde aktivovať. Mal som im ho poslať na kontrolu, čo som aj spravil so screenshotmi steamu, no ani po niekoľkých dňoch sa ešte neozvali (cca 7). Nemal som síce poriadne čas to riešiť... takže sa idem pripomenúť

Reakcia obchodu Key4You

Toto hodnocení nás obzvlášť mrzí, jelikož problém vyřešen po jedné hodině se vším všudy během pracovní doby nám přijde jako velice solidní výkon. To, že jste problém začal řešit po týdnu nás mrzí, nemyslíme si však, že bychom si za naši odvedenou práci, kde se ukázalo, že nebyl problém v klíči, ale ve vašem způsobu aktivace, zasloužili pouze 60%.
    Přesto děkujeme za názor a zpětnou vazbu a přejeme hezké dny.

• Po zaplateni objednavky mi kluc neprisiel, po napisani emailu do eshopu mi ho pani zaslali ale bol nefukcny, to bolo 21.8.2022 dnes je 30.8.2022 a hru som este nevidel tak ze sa hadam niekedy dockam...

Z eshopu som kupil 2 kluce prvy mi prisiel okcku tak ako mal ale na druhy cakam to uz je viac ako tyzden...

Reakcia obchodu Key4You

Dobrý den, toto hodnocení nás mrzí. věříme, že nyní je již vše v pořádku vyřešeno k vaši spokojenosti. Pokud nikoliv, neváhejte se obrátit na kolegy na emailu.

• Prisiel mi nefunkcny kluc

Stale mi neprisiel kluc ,dakujem pekne .

Reakcia obchodu Key4You

Dobrý den, komplikace nás mrzí, určitě se na to podíváme. Pokud jste nekontaktoval, napište kolegům na email a věřím, že společně naleznete řešení.

• Príde cez e-mail
    • Netreba dlho čakať
    • Menej cash
    • Ale pre slabšie (lacnejšie) počítače problematickejsie nainštalovanie.

Reakcia obchodu Key4You

Dobrý den, komplikace nás mrzí, stejně jako toto hodnocení. Přestože jsou technické problémy nad rámec našich možností, téměř u každé hry jsou k dispozici požadavky, či test k otestování hry. Doporučuji kontaktovat kolegy na emailu, kteří se mohou na daný problém podívat podrobněji.

• Odislo mi 6 € a ani jednu hru nemam

Reakcia obchodu Key4You

Dobrý den. toto hodnocení nás mrzí, jelikož klíč již máte v pořádku doručen. Stačí jej tedy použít podle návodu.

Kredit na ulozto.sk nebol pripísaný

Reakcia obchodu Key4You

Dobrý den. toto hodnocení nás mrzí, jelikož poukaz k připsání kreditu máte v pořádku doručen. Stačí jej tedy použít podle návodu.

• ,

?

• Kľuc som zaplatila ale my nefunguje a na reklamáciu chcú vela veci, keďže sa nerozumiem moc ps tak to neviem urobiť ako si želajú takže som prišla zbytočne o peniaze..

Reakcia obchodu Key4You

Dobrý den, toto hodnocení nás mrzí, zvlášť pokud se kolegové snaží zahájit reklamaci. Pokud si s čímkoliv nevíte rady, neváhejte udržet s kolegy komunikaci, rádi vám poradí podrobněji pro vyřešení problému.

Kúpil som tovar, ktorý sa po zadaní kľúča nedá spustiť. Po informovaní na kontaktní e-mail sa už neozvali.

Reakcia obchodu Key4You

Dobrý den, toto hodnocení nás mrzí, jelikož aktuálně neevidujeme žádné nepřečtené a nevyřízené žádosti. Ujistěte se prosím, že zadáváte správný email a používáte adresu, na kterou vám lze odpovědět. Poté se vám kolegové jistě ozvou nazpět, jako ve všech předchozích případech.

• Platba mi bola strhnuta z BU ale na stranke sa stale pise ze treba uhradit. Pisal som vam email, ale aj spravu skrz chat a nik sa neunuva odpovedat

Reakcia obchodu Key4You

Dobrý den, v systému vidíme, že objednávku máte již doručenou, toto hodnocení nás tedy mrzí. Zvlášť, že od vás email vůbec neevidujeme.

• Nevýhoda pladba, len jedným spôsobom ktorý mi nevyhovoval napísala som vám email nereaguje té naň co ma mrzí takže nie som spokojná s vašimi službami a pristupom

Reakcia obchodu Key4You

Dobrý den, mrzí nás, že metoda, která vám vyhovovala, je momentálně nedostupná. Kolegové intenzivně pracuji na nápravě. Co se však týče informace ohledně vaši zprávy, tak v emailu od vás evidujeme jediný email a ten vám bylo ihned odpovězeno. V takovém případě prosím zkontrolujte, zda byl email opravdu odeslán.

• je to zložite obtažne

Reakcia obchodu Key4You

Dobrý den, mrzí nás, že hodnotíte naše služby jako obtížné, avšak máte k dispozici kolegy na chatu, kteří vám při nejasnostech pomůžou :)