• Zaujimave ceny
    • Rýchlosť dodania
    • Elektronické kľúče
    • Zatiaľ nič

Podla mojej prvej skusenosti mozem obchod odporucit. Aj ked som mal urcite pochybnosti po precitani niektorych recenzii, svoj nakupo nelutujem a to som objednávku vybavoval v sobotu večer a kľúč mi bol dodany do par minut a plne funkcny na steam. Rychlost reakcie obchodu ma milo prekvapila pretoze som uz kupoval aj z iných obchodov kde mi kľúče posielali po 2-24h po objednani a povedzme si pravdu nie je to prijemne ked zaplatite za elektronicky kluc nik dlho nereaguje.
    Ja obchod odporucam a ked budem potrebovat objednám znovu.

Reakcia obchodu Key4You

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu, na vaši brzkou návštěvu se budeme už teď velmi těšit.

• Rýchlosť

Reakcia obchodu Key4You

• Pre mňa podozrivý obchod.

Reakcia obchodu Key4You

To nás mrzí, že jste se rozhodl hodnotit, aniž byste nám dal šanci s dokončeným nákupem či aspoň jakýmkoliv dotazem o způsobu fungování nebo doručení.

• všetko v poriadku

• Rýchlosť

• Moznost platby cez PayPal
    • Rychlost

Kupoval som kluc na uloz.to spokojnost

Reakcia obchodu Key4You

• Dobrý obchod, odporúčam.

Reakcia obchodu Key4You

• klúče k hrám došli relatívne rýchlo
    • bonosový klúč za cca 0,7e - dostal som hru v hodnote 30e
    • klúč k primárnej hre nefunguje

písal som na podporu, že nejde aktivovať. Mal som im ho poslať na kontrolu, čo som aj spravil so screenshotmi steamu, no ani po niekoľkých dňoch sa ešte neozvali (cca 7). Nemal som síce poriadne čas to riešiť... takže sa idem pripomenúť

Reakcia obchodu Key4You

Toto hodnocení nás obzvlášť mrzí, jelikož problém vyřešen po jedné hodině se vším všudy během pracovní doby nám přijde jako velice solidní výkon. To, že jste problém začal řešit po týdnu nás mrzí, nemyslíme si však, že bychom si za naši odvedenou práci, kde se ukázalo, že nebyl problém v klíči, ale ve vašem způsobu aktivace, zasloužili pouze 60%.
    Přesto děkujeme za názor a zpětnou vazbu a přejeme hezké dny.

Dobrý obchod, prehľadná stránka ktorá obšas mrzne ale inak všetko super.

Reakcia obchodu Key4You

• Po zaplateni objednavky mi kluc neprisiel, po napisani emailu do eshopu mi ho pani zaslali ale bol nefukcny, to bolo 21.8.2022 dnes je 30.8.2022 a hru som este nevidel tak ze sa hadam niekedy dockam...

Z eshopu som kupil 2 kluce prvy mi prisiel okcku tak ako mal ale na druhy cakam to uz je viac ako tyzden...

Reakcia obchodu Key4You

Dobrý den, toto hodnocení nás mrzí. věříme, že nyní je již vše v pořádku vyřešeno k vaši spokojenosti. Pokud nikoliv, neváhejte se obrátit na kolegy na emailu.

Nákup prebehol bez problémov.

• Dobre ceny
    • Bezproblemovy priebeh
    • Rychle vybavenie

Reakcia obchodu Key4You

• Vysvetlenie ako digitálny kľúč použiť
    • Nízke ceny

• Dodanie tam bolo okamzite

Reakcia obchodu Key4You

• hru som mal hneď od zaplatenia

• Rychlost
    • Nemám

Klasika. Vybereš hru, pošleš peníze, zadáš e-mail a do pár minut budeš mít klíč i s návodem na aktivaci v e-mailu. Tohle je už moje několikátá zkušenost s key4you a zatím dobrý.

• pohodlne z domu

• priehľadný,rychle dodanie, super
    • len tak ďalej

Vyborny eshop pre hry ,rychlost vybavenia

• Najlepšie ceny na trhu
    • Obrovský výber
    • Prehľadné menu

Nakupoval som v mnohých obchodoch, ale ako som objavil key4you nemám dôvod strácať čas a peniaze niekde inde.

Reakcia obchodu Key4You

• Kód mi prišiel za pár minút
    • Pri platbe s paysafecard je príplatok