Reklama
Prihlásiť sa a pridať príspevok
  • S Kaufland trhoviskom som nadmieru nespokojná. Dve uhradené objednávky mi boli zrušené s vysvetlením, že sa mám obrátiť na výrobcu objednaného produktu. Pre mňa je však partnerom portál, kde tovar nakupujem a nie výrobca. To akoby malo auto výrobnú vadu a ja ju mám ísť riešiť k výrobcovi. Neuveriteľné zbavenie sa zodpovednosti za tovar, ktorý samotný portál ponúka na svojej stránke.

  • Zdravím, dopracovali ste sa už niekto k adrese, na ktorú možno zaslať späť tovar?

    • Vlado

    • Vlado
      Nie, sú to podvodníci, nedopracujete sa ani k adrese, ani k telefónnemu číslu. Mne poslali iný model hodiniek, než som si objednal, no aj napriek zaslaným fotkám cez ten ich debilný formulár a jasne formulovanej žiadosti o zaslanie faktúry a adresy, kde to mám vrátiť, mi dookola posielajú maily s textom: "Rýchla pripomienka vašej otvorenej žiadosti Dobrý deň, o vašej žiadosti sme už dlhšie nič nepočuli."
      Doporučujem sa tomuto portálu oblúkom vyhnúť.