• Tovar mal otrasnú kvalitu. Hrany na každej doske sa odlepovali. Na niektorých častiach bolo povytŕhané lamino. Poškodený roh na vrchnej doske stolíka. Stolík špinavý od lepidla.
    • Tovar síce vyreklamovali a vzali späť ale peniaze zatiaľ nevrátili.

• predávate poškodený tovar,zrejme už z výroby

Tovar došiel v nepoškodenej krabici, ale vo vnútri boli polámané umelohmotné kryty kovového kríža stoličky. Pošlem vám aj foto týchto častí ak chcete.

• posun dodacieho termínu o 1 mesiac

• bol mi doruceny neuplny tovar

• Neserioznost
    • Klamanie spotrebitela
    • Nikdy neplatte vopred

Absolutne totalna nespokojnost. Este nikdy sa mi nestalo,ze by mi daky objednany tovar nedorazil. Zvlast, ak vam poslu 2 klamlive sms,ze tovar je na ceste. Hanba a uz nikdy viac.

• Po reklamácii poškodenej krabice mi zaplatený tovar stále nedorazil. Vrchol arogancie.

• Objednal som si stoličku Alexis dub sonoma a nie bielu

Objednávali sme z obchodu kancelária24hod dve zásielky, nakoľko nás oslovila zostava nábytku a dostupnosť na sklade. V prvom prípade bol nábytok (zostava visio 12) ihneď k odberu, nikto nás však zo spoločnosti toptrans neinformoval, že z kapacitných dôvodov nám balík nevedia doručiť, a niekoľko dní bol balík u nich v sklade. Až keď sme začali zisťovať kde sa zásielka nachádza sme sa dozvedeli, že to doručiť nevedia aj napriek žiadosti o urgent, tak sme si pre balík museli ísť samy do Nitry, keďže keď si niečo objednáte a je to skladom tak nepredpokladáte že to bude trvať viac ako týždeň. Nakoniec v zostave visio chýbali štelovacie nožičky, k stolu, čím sa nábytok nedal zmontovať dokopy. Urobili sme reklamáciu a na ďalšie nožičky sme čakali ďalšie 4 dni, nakoľko sa prvý balík s nožičkami záhadne stratil. Stredná skriňa visio bola doobjednaná, tiež s ňou boli potiaže, pretože balík cestou stratil zásielkové číslo, a nevedeli sme sa dopátrať kde je. Nakoniec pod niekoľkých telefonátoch sa podarilo skrinku doručiť. Nikomu však neodporúčam takúto skúsenosť. Firma toptrans je úplne nespoľahlivá.

• Pred objednávkou, sme si telefonicky overovali, či k nám tovar príde do 2 dní, ako písali na webe, nakoľko sme ho súrne potrebovali. Odsúhlasili nám, že určite to budeme mať do 2 dní, no objednaná magnetická tabula k nám prišla na 2 krát- 1. časť tabule prišla o 8 dní od objednávky a 2. časť tabule prišla o 9 dní od objednávky. Ak by sme ju súrne nepotrebovali a nepreverovali pred tým doručenie, tak nám to je jedno. Mohli povedať, že nie sú schopný ju doručiť do 2 dní.

Ziadna komunikacia. 2 tyzdne a objednany tovar stale nedorazil,som zvyknuty na ovela lepsie nakupovanie cez internet.

• Tovar mi prisiel hrdzavý, poškodený. Som velmi nespokojný. Peniaze mi zatial neboli vrátené aj po týždni co so tovar vrátil. určite neodporúčim známim nákup vo vašom obchode.

• Po skusenosti s obchodom ziadna
    • Komunikacia s obchodom velmi zla

Tovar bol doruceny poskodeny, po okamzitom telefonate na klientske tel. cislo som poslal reklamaciu, po niekolkych dnoch bez reakcie obchodu na moju pisomnu urgenciu obchod mailom prislubil zaslanie poskodenej suciastky.
    Do dnesneho dna - 2 tyzdne po zaslani reklamacie (resp. 4 tyzdne od objednavky skladoveho tovaru) obchod nedokazal vadnu suciastku dodat.

• PO zadaní obednávky tovaru elekronicky dňa 8.1.2018 som Vás zároveň telefonicky kontaktovala,aby ste mi doručili údaje - číslo Vášho účtu k zaplatemiu objednávky.Dnes je 22.1.2018 a žiadne údaje od Vás som, neobdržala, a teda objednávku som nemohla zaplatiť. Týmto ruším objedávku zo dňa 8.1.2018.

Tovar bol skladom no napriek tomi nebol doručený ani po takmer 2 týždňoch. Na infolinke mi ani nevedeli povedať, kedy bude expedovaný a termín stále posúvali. Na e-mail neodpovedali ani po 2 dňoch, musel som viac krát volať.

• katastrofa

Pomer ceny a kvality nič moc. Za ceny drahších stoličiek sme čakali oveľa vyššiu kvalitu. Aspoň takú , akú u pomaly o polovicu lacnejších inde.

Tovar bol kvalitne zabalený napriek tomu je zlomená lišta na ktorom drží šuplík. Nepredpokladám že sa to mohlo stať pri prevoze, myslím si že tovar bol poškodený už pri balení.

• nie som spokojny s kvalitou dodaneho tovaru, pracovny stol je nekvalitne vyrobeny, navod na montaz je necitatelny

-potrebovala som sedenie do cakarne
    -návod prisiel necitatelný a z toho mala co sa dalo precítať aj nezrozumitelný
    -v piatok som volala do firmy koli navodu do teraz mi ešte neprisiel
    -nedali sa sroby nasrobovať
    -nie neodporúčala by som

Cena tovaru nezodpovedá kvalite. Stolicka má otrasný návod na inštaláciu ako jej vypracovanie. Predávajúci stoličku opísal ako vysoko kvalitnú ale nie je to pravda. A tá opierka hlavy, výsmech. Dal som ju dole.