• Rýchla reakcia na reklamáciu
    • Kancelárske kreslo došlo s ošúchanými a špinavými kolieskami a rovnako vidno šúchance aj na kovovom kríži, z čoho je zjavné, že kreslo bolo pred odoslaním zmontované a používané. Kreslo po zmontovaní vyzeralo, akoby sme ho kúpili v bazáre. Riešili sme to reklamáciou.

• Neodpovedaju na maily
    • Dorucenie trvalo 10dni
    • Zavadzaju zakaznikov

Pri telefonate klamu. Tvrdili ze nemali jednu polozku objednavky a z tohoto dovodu mi nic neposlali. Nakoniec mi tovar prisiel v dvoch balikoch od dvoch roznych kurierskych spolocnosti. Stierky na tabule (plastove pevne kusy) prisli zabalene v krabici a bez problemov. Cistiaci sprej na tabule prisiel v plastovej obalke poskodeny a vyliaty. Neodporucam!

• Predávajú niečo čo nemajú

• nabytok, ktory som si objednal, mal byt skladom a mal byt doruceny, teda cim skor ubehli 3 tyzdne, nikto mi nedal vediet. Po telefonate som obdrzal email, kde stalo, ze tovar dosiel niekam na sklad, ale ze je poskodeny. Takze storno objednavky.

tovar bol nkvalitny

• Nemam ani odpoveď , kde sa stolička nachádza..aj keď bola uhradená.

Ked som tam volal povedali , ze sa neda prist vyzdvihnut na centralny sklad (kde ukazovalo dostupne) ze musim spravit objednavku
    Tu som spravil ale do dnesneho dna mi neprisiel ziadny potvrdzovaci mail nikto ma nekontaktoval tym padom mi nic neprislo.
    Absolutne nedoporucujem klamu a zavadzaju na infolinke a nasledne bez reakcii.

• Tovar nebol doručený, zaplatená suma bola hneď a tovar za 2tyzdne nie je doruceny.

• dobry vyber
    • spoko ceny
    • amaterske balenie tovaru - kovova teleskopicka tyc dorazila obalena cisto v bublinovej folii, jeden koniec vytrcal a bol obity. Tym padom sa skoro nedala pouzit a zasunut na dalsi diel - mal som vam to vratit pri prevzati ale nastastie sa to dalo rozmlatit kladivom a trochu vytvarovat

• rýchle odovzdanie tovaru dopravcovi
    • neplatí že hned na druhý deň dostanete tovar ako uvádzajú

Balenie nepoškodene po zaplateni dobierky som vybalil stolik totalne rozmlateny bez ulomkov v baleni co znamena ze poskodeny tovar zabalili a expedovali, podal som reklamaciu zatial nebola vybavena nijako iba odpisali ze eviduju a budu informovat odvtedy je ticho

• STOLIČKA ZO SPODU POPRASKANA

NEKVALITNY TOVAR

Kancelárske kreslo za dva mesiace,to je hrozná dodávka tovaru.

• Svetlo
    • približovacie zrkadlo
    • Bohužiaľ iba približovacie zrkadlo . Chyba mi aj normálne. Tasko sa dá nalíčiť na približovaciom . Na trhanie fajn ale to je tak asi všetko.
    • Cena je bohužiaľ prehnaná. Nakoľko to nespĺňa moje očakávania.

To že má produkt veľmi sklamal neznamená že si nevážim personál. Objednávka prebehla hladko a bezbproblemov práve kôly personálu.

Objednala som si kreslo, po rozbaleni chybali 3 šroby, bolo nezložietlne, musela som si ist dokupit šroby pôodobne , aby som ho poskladala.,Tovar som sice reklamovala ale na dodavku chybajucik srobov cakam dodnes. Ani salwen neozvali .

napriek informácii, že mi tovar bude doručený 45.týždni a dnes máme 47.týždeň tak pocit, že si zo mňa robí niekto dobrý deň.

• Tovar objednany a zaplateny a zo strany obchodu ziadna spatna vazba. Aktualny stav preverovany telefonicky z mojej strany, termin dodania stale posuvaju.

Ak by som ten tester súrne potreboval, tak mám problém. Garantujete dodávku tovaru do troch dní a výsledok, prešlo 10 dní a tester nikde. Keby som si takto plnil svoje služby ja, tak som na úrade práce !!!

Tovar napriek tomu, že bol podľa údajov "na sklade" a mal byť odoslaný do 3 dní do dnes (už 11 dní) nedorazil. Zo strany internetového obchodu nulová komunikácia. Info o problémoch obchodu poskytnuté až na základe môjho vyžiadania.

• Tovar mal otrasnú kvalitu. Hrany na každej doske sa odlepovali. Na niektorých častiach bolo povytŕhané lamino. Poškodený roh na vrchnej doske stolíka. Stolík špinavý od lepidla.
    • Tovar síce vyreklamovali a vzali späť ale peniaze zatiaľ nevrátili.