• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Naslubuju hlúposti nemám nikdy záujem už nakupovať u Vás.

Reakcia obchodu Kancelária 24h s.r.o.

děkujeme Vám za recenzi. Velmi nás mrzí vzniklá situace, kterou bychom Vám rádi objasnili. Po telefonickém hovoru Vám bylo potvrzeno, že je možná platba na fakturu se splatností.

Následně jste vytvořili objednávku. Platba vždy prochází procesem schvalování a bohužel v tomto případě, byla k vyšší částce zamítnuta. Poté jsme Vás kontaktovali e-mailem, kde jsme Vám nabídli další možnosti platby, pro kladné vyřízení Vaší objednávky.

Doposud jsme však od Vás nedostali žádné vyjádření.

Pokud o objednávku máte i nadále zájem, prosíme Vás o kontaktování naší zákaznické linky. :)

Za tým kancelária24h, Nicola Kočnarová, www.kancelaria24h.sk, 0800 105 135

• tovar ani po tyzdni nedorazil a to bolo pri nom ze je skladom....

Som sklamany z dlhej dodacej doby a dost vysokych cien. Nabuduce si lepsie vyberiem obchod ktory naozaj doda tovar ktory ma skladom a nie necha cakat zakaznika tyzden...

Reakcia obchodu Kancelária 24h s.r.o.

děkujeme Vám za recenzi. Velmi nás mrzí vzniklá situace, kterou bychom Vám rádi objasnili. Po vytvoření objednávky jsme Vás kontaktovali, že přijetí zboží na sklad očekáváme k datu 31. 10. 2023. Přepravce u nás zboží vyzvedl 1. 11., ale bohužel doručení proběhlo až 6. 11., za což se velice se omlouváme.

Obvyklá doba doručení je 1-2 pracovní dny. Bohužel jsme nebyli informováni o vzniklém zpoždění ze strany přepravce.

Za toto pochybení se ještě jednou velice omlouváme.

Za tým kancelária24h, Simona Nešporová, www.kancelaria24h.sk, 0800 105 135

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• tovar ktory bol pisany skladom mi po dvoch tyzdnoch od objednania stale nedorazil, pani na infolinke len oznamila ze mam cakat na info od prepravcu a nic viac mi nevedela povedat

Reakcia obchodu Kancelária 24h s.r.o.

děkujeme za hodnocení. Dovolte abychom Vám situaci objasnili. Zboží jste objednali k datu 23.12.2022 ve večerních hodinách. Následující týden jsme měli mezi svátky pouze jeden expediční den k datu 30.12.2022, jak jste mohli vidět u dostupnosti výrobku na webových stránkách. Zboží mělo poté zpoždění již v přepravě, pravděpodobně z důvodu velkého vytížení přepravců po svátcích. Omlouváme se tedy za zpoždění, které vzniklo u přepravce. Bohužel jsme Vás nemohli v momentě hovoru lépe informovat, jelikož jsme neměli potřebná data od již zmíněného přepravce.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Neni čo hodnotiť keď tovar neprišiel uvádzajú skladom a majú veľké H…..o

Hezký den,

Vzniklá situace nás velmi mrzí. Bohužel zde došlo k tomu, že když jste zakládal objednávku viděl jste na e-shopu dostupnost pouze 3 kusy a Vy jste objednal 4 kusy. Protože jste objednal 4 kusy informovala jsem Vás, že zboží vyexpedujeme 22.6.2022 .
    Expedice objednávky proběhla 22.6. a zboží bylo doručeno následující den.

Za tým kancelária24h, Simona Kotková, www.kancelaria24h.sk, 0800 105 135

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Najhorší obchod s akým som sa v živote stretol . Katastrofa

Reakcia obchodu Kancelária 24h s.r.o.

velice se omlouváme za negativní zkušenost.
    Vaši zásilku jsme 14.12.2021 předali přepravci a ten ji bohužel ztratil.
    Chtěli jsme Vám skrz reklamaci zaslat zboží znovu, ale nestihlo by se to do Vánoc, proto byla objednávka z Vaší strany zrušena.
    Ještě jednou se moc omlouváme za komplikace, které vznikly následkem ztracení zásilky u přepravce.

Za tým kancelária24h, Simona Kotková, www.kancelaria24h.sk, 0800 105 135

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• na stranke nebolo uvedene kde bol a kuch.linka vyrobena.nedostatkom je aj to ze k linke sa nedalo nic doobjednat,chyba montazna lista ostatne neviem posudit nakolko este nebolo zlozene
    • asi tolko ze dodavka bola ryychlo realizovana

Reakcia obchodu Kancelária 24h s.r.o.

děkujeme Vám za objednávku.
    Vaše negativní recenze nás velmi mrzí, jelikož body, které v ní uvádíte nám nedávají velký smysl.
    Povinností prodejce není mít na webových stránkách u každého produktu uvedeno, kde byl produkt vyroben. To však samozřejmě neznamená, že bychom to chtěli tajit. Tato informace je uvedena na balení produktu a nebo jste si ji před nákupem mohl, v případě zájmu, zjistit na naši bezplatné zákaznické lince. Mrzí nás, že zrovna tento údaj je pro Vás zásadní pro uvedení negativního hodnocení.

Dále píšete, že se ke kuchyňské lince nedalo nic doobjednat. Nerozumíme, co tím máte přesně na mysli, resp. co byste si chtěl k lince navíc ještě doobjednat. Nicméně zakoupil jste si již kompletně navrženou hotovou kuchyňskou sestavu, což je hotový produkt s pevnými parametry, který nelze nijak kombinovat - tedy nejedná se o kuchyňskou linku, kterou si lze sestavit na míru. Tuto informaci uvádíme také v popisu produktu.

V případě, že Vám ke zboží nebyl dodán některý z dílů. Neváhejte si u nás vyplnit reklamační formulář a my Vám všechny potřebné díly obratem dopošleme. Již jsme Vás kontaktovali a snažili se s Vámi vykomunikovat vzniklý problém, abychom ho mohli napravit. Z Vaší strany však zatím bez odezvy.
    V případě potřeby Vám tedy přikládám také odkaz na náš reklamační formulář: https://www.kancelaria24h.sk/website/reklamacny-formular/

Jako další negativní bod uvádíte, že dodávka byla rychle dodána. Zde věříme, že to považujete za klad, nikoli za nedostatek :).

Za tým kancelária24h, Helena Němcová, www.kancelaria24h.sk, 0800 105 135

dna 4.10.2021 som si objednal tovar je 15.10 2021 a stale nič

Reakcia obchodu Kancelária 24h s.r.o.

za komplikace s nedoručením zásilky se Vám velmi omlouváme. Aktuálně pracujeme na nápravě u přepravní společnosti, jak jsme Vás již informovali telefonicky a emailem. Zboží bude doručeno následující pracovní den.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Objednal som si kovovú kartotéku A4 štvorzásuvkovú 2ks, prišli mi dve štvorzásuvkové A3 s deliacim plechom vnútri zásuviek. Kartotéka je o 5 cm širšia a o 3 cm má menší priestor vo vnútri na dĺžku, čiže pri ôsmich zásuvkách to predstavuje stratu 24 cm a pri dvoch kartotékach je to o 10 cm viac na šírku, čiže nevyužitý, hluchý priestor. Veľmi neefektívne.

Reakcia obchodu Kancelária 24h s.r.o.

na základě našeho rozhovoru jsme zjistili, že se jedná o nedorozumění. Veškeré údaje o kartotéce jsou uvedeny na našem eshopu. Naše kartotéky jsou uzpůsobeny pro formát A4 a větší a to vše díky dělící přepážce, která je pohyblivá.
    Zákazníkovi tato výhoda bohužel nevyhovuje, proto jsme se domluvili na vrácení zboží v rámci 14-ti denní lhůty.

Za tým kancelária24h, Eliška, www.kancelaria24h.sk, 0800 105 135

Jedná sa pravdepodobne o detské kreslo. Ja strašne malé, veľmi nepohodlné. Je nestabilné, kýva sa hore dole. Vôbec nechápem ako môže byť toto detské kreslo predávané pod hlavičkou "Kancelárske kreslo"--------------------------------------------------------------------------------------------------------------PS: Mám otázku. Je možné toto kreslo vrátiť, zobrať od vás iné - väčšie a drahšie s tým, že by som zaplatil len cenový rozdiel medzi dvomi predmetnými kreslami? Pokiaľ áno, tak ma prosím kontaktujte na číslo telefonu 0917 930 042

Dobrý den, pane Milane,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Kancelářské křeslo Denzel je opravdu křeslo pro dospělé. Je prodáváno bez opěrky hlavy, takže pokud jste vyšší postavy, může se zdát, že je křeslo nízké a pohodlnější Vám určitě bude jedno z křesel z kategorie pro vysoké. Na základě telefonátu, jste si objednal nové křeslo, které Vám padne lépe a domluvili jsme se na vrácení původního.

Za tým kancelária24h, Eliška, www.kancelaria24h.sk, 0800 105 135