• spatna komunikacia
    • Neochota
    • Neznalost vyrobku ktory predava (Pard008s) pomohol mi iny predajca
    • Nedodrazal ani raz slovo
    • Neustale urgovanie pri komunikacii
    • Z mojej skusenosti uplne neseriozny predajca, u ktoreho po zaplateni ste odsunuty na vedlajsiu okolaj.

Mesiac sme "riesili" banalny problem, ktory mi iny predajca pomohol vyriesit za 2 hodiny! Ostatne v popise nevyhod.

Reakcia obchodu Kaliber SP

Ďakujeme za Vaše hodnotenie pán Paluška.

Pokúsim sa zareagovať na Vaše účelové tvrdenia.
    Pokiaľ považujete zrealizovanú komunikáciu odo dňa 6.2.2024 do 12.02.024 (kedy ste tovar objednali) za "špatnú", tak potom si neviem predstaviť komunikáciu, ktorá by Vám vyhovovala.
    Medzi nami bolo zrealizovaných 5 telefonických hovorov v celkovom trvaní 2 hodín 18 min a 13 sekúnd. Zaslali sme Vám 7 mailov, v ktorých sme Vám vysvetlili podstatné rozdiely, ponúkli sme Vám alternatívny prístroj - riešenie, z ktorým ste nesúhlasili z dôvodu vyššej ceny.
    Objednali ste si Pard 008S zo zväčšením 6,5x, ktoré Vám nevyhovovalo na čo sme Vás upozorňovali. Navrhli sme Vám riešenie (výmenu za iný prístroj), z ktorým ste súhlasili.
    Aj napriek našej snahe ste do dnešného dňa nebol schopný zaslať tovar, z ktorým ste tak nespokojný.
    Ak ste nespokojný z prístupom, neochotou, neznalosťou, nedodržaním slova a neserióznosťou, tak potom ste mali možnosť tovar vrátiť, čo ste neurobili.
    Chcem Vám pripomenúť Vaše rozporuplné tvrdenia o odstránení údajného problému. V recenzii uvádzate, že problém ste vyriešili z iným "predajcom" za 2 hodiny.
    V maily ste uviedli, že údajný problém bol vyriešený za 3 minúty.
    V jednom s Vami súhlasíme, skutočne je pravdou, že za mesiac ste nebol schopný odoslať tovar, ktorý by sme Vám obratom vymenili.
    Faktom zostáva, že heuréka takéto hodnotenia žiadnym spôsobom neoveruje, to znamená, že čokoľvek napíšete je považované za "objektívne" hodnotenie zákazníka.

No hlavne pán Paľuška, že ste spokojný.

Rado za tím KaliberSP

• poslali mi tovar inej farby

poslalli mi tovar inej farby

Reakcia obchodu Kaliber SP

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Veľmi si to Vážime!
    Je zložité reagovať na Vaše tvrdenie. Aj napriek tomu Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie. Budeme radi ak nás budete v budúcnosti kontaktovať.
    Záleží nám na spokojnosti zákazníkov.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nebol mi doruceny tovar, ktory som si objednal, ale jeho nahrada. Navyse tato nahrada nebola vopred komunikovana, takze som ziadal o vymenu tovaru.

Reakcia obchodu Kaliber SP

Ďakujeme za Vaše hodnotenie Róbert. Veľmi si to Vážime!
    Telefonicky sme sa rozprávali o danom "probléme". Na základe vzájomnej dohody sme kontaktovali výrobcu, ktorý nám uviedol, že sadu dodáva v takom zložení v akom sme Vám ho doručili.
    Mrzí nás, ale takto nám to dodáva výrobca.
    Objednávku sme vybavili obratom, v deň objednania. Do dnešného dňa ste nás nepožiadali o žiadnu výmenu to uvádzate v hodnotení.

• Bad communication
    • Product not delivered however it was shown to be on stock

I ordered the product on 11.10. They sent me an invoice on 11.17 to transfer the money, unless they won't send it. Since then nothing happened. I sent them multiple emails. They claimed that, on 11.24 the courier stopped delivering, whatever it meens. Also they wrote, that after they get back the product they will send it again. Since then nothing happened, also they do not answer for any emails or calls. As the money is transfered, and I'm waiting for the product for almost a month, which was on stock it is hardly acceptable to communicate so badly. As I cannot reach them I hope this message finds them...

Vážený pán Adam,
    vo vzťahu k Vášmu hodnoteniu považujeme za potrebné zdôrazniť, že ste boli opakovane informovaný o tom, že zásielka bola odoslaná prostredníctvom kuriéra spoločnosti 123 kuriér.
    Rovnako ste boli informovaný o tom, že je zásielka niekde na depe. Z dôvodu chyby na strane kuriéra sme Vám tovar nedoručili. Platbu za objednávku sme Vám vrátili späť na Váš účet, tak ako sme sa dohodli.
    Pochopiteľne nemôžme za to, že 123 kuriér "skončil". Počas celého času sme boli aj v telefonickom kontakte.
    Takže Vašu objednávku sme riadne spracovali.
    Vaša recenzia je neobjektívna.

• Žiadna
    • Žiadna komunikácia

Objednal som puskohlad a po piatich dňoch bola moja objednávka stále nevybavená. V piatok som volal pánovi majiteľovi a bolo mi povedané že v pondelok bude odoslaná. V pondelok som znovu volal a pán ma ubezpečil že bola odoslaná. Keď som mu písal aby mi poslal číslo zásielky, nereagoval. V utorok som zrušil objednávku. Puskohlad objednaný v zbranepresov doručený do 24 h. Nechápem ako takýto ojebávači môžu fungovať

Vážený pán Vladimír,
    vo vzťahu k Vašim výhradám a hodnoteniu považujeme za potrebné zdôrazniť, že ste boli opakovane informovaný o tom, že zásielka bola odoslaná prostredníctvom spoločnosti 123 kuriér.
    Nie je pravdou, že sme Vám neposkytli číslo zásielky, nakoľko Vám bolo obratom zaslané. Faktom zostáva, že doručenie zásielky malo meškanie, ktoré bolo spôsobené spoločnosťou 123 kuriér, nie nami. Pán Vladimír, tovar ste si objednali dňa 8.11.2023 o 18:53 hod., vybavená bola dňa 9.11.2023 a neprevzali ste ju dňa 10.11.2023, teda hneď na nasledujúci deň. Z nejakého dôvodu ste tieto skutočnosti pozabudli uviesť.
    V rámci programu hodnotenie zákazníka máte právo uviesť čokoľvek v hodnotení obchodu. Aj tak Vám ďakujeme za Váš názor.

obchod moc nekomunikuje
    tyzden po vytvoreni objednavky sa stav objednavky nezmenil
    na email som nedostal odpoved
    objednavku som zrusil bez problemov - za to davam 1 hviezdu :)

Nulová komunikácia, ani po 8 dňoch tovar neprišiel, hoci v popise bolo uvedené, že je na sklade. Našťastie objednávka bola na dobierku, takže nemusím riešiť žiadosti o vrátenie peňazí.

Reakcia obchodu Kaliber SP

ďakujeme za hodnotenie Marek.
    Tovar ste objednali dňa 8.10.2023 v čase o 08:51:32 hod. Objednávka bola vybavená 9.10.2023 o 11:21:11 hod s dátumom doručenia 10.10.2023. Zásielka sa vrátila ako neprevzatá.
    Vaše hodnotenie je ozaj objektívne, ďakujeme.
    Marek, bolo by fajn, ak by ste si objednaný tovar aj prevzali. Vo Vašom prípade je potrebné tovar odoslať po uhradení faktúry.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Tovar ktorý mi bol doručený je iný ako ponúkajú a aký majú na fotkách v e-shope. Stalo sa mi to už druhý krát.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Zboží potvrdili že mají skladem a ani za 3 týdny ho nemám.
    • Obchod nekomunikuje a jen se vymlouvá
    • Rozhodně tento obchod nikomu nedoporučuji

Podle mě obchod udává lživé údaje o zboží skladem. Web ukazoval jeden kus a i po mé objednávce stále ukazoval jeden kus a zboží jsem nedostal. Obchodník nekomunikuje ani na mail, ani na telefonu, jen se vymlouval, že zjistí info a okamžitě se ozve. Ani po dalším týdnu nemám zboží, ani informaci.