• Skladová (ne)dostupnosť nezodpovedá skutočnosti
    • Biedna komunikácia
    • Ak chcete info o termíne dodania (tovaru ktorý údajne mal byť skladom, ale v skutočnosti nie je), prípadne stornovať objednávku, už nestojíte obchodu za odpoveď

Až po mojej emailovej žiadosti o zaslanie platobných údajov k objednávke obchod odpísal, že objednaný tovar musel ísť na reklamáciu (vraj im ho poslal výrobca s poškodenou pažbou) a navrhol náhradu v podobe zbrane úplne inej koncepcie a od iného výrobcu. Síce to skôr vyznieva ako nepravdepodobná výhovorka, ale aj prípade že by to tak bolo, mal byť tovar stiahnutý z eshopu ako nedostupný. Na môj následný email so žiadosťou o upresnenie termínu dodania, alebo o príp. storno objednávky už odpoveď neprišla.
    Ak má tento obchod objednávok toľko, že im viac ako 1500 eurová objednávka nestojí za zvýšenú snahu o vybavenie, potom gratulujem a rovnako aj zákazníkom ku ktorým sa objednaný tovar dostal.

Reakcia obchodu Kaliber SP

Ďakujeme za Vaše hodnotenie pani. Vážime si to!
    Faktom je, že ste odmietli alternatívu, ktorú sme Vám ponúkli. Mrzí nás, že tovar bol poškodený.

Rado za tím KaliberSP

Bohužial velmi biedna komunikácia. Tovar, ktorý som si objedal a na stránke bol dostupný, bol v skutočnosti podla predajcu rezervovavný, keď som volal. Nadruhý deň som teda opäť volal, či teda bude puška a či nie. Predajca mi povedal aby som si zavolal volal o dva dni. Volám teda a a zase tá istá pesnička, že ešte neviem či bude puška dostupná a že zavolám vám zajtra. Jednoducho povedané, už ma tam prestalo baviť volať.

Reakcia obchodu Kaliber SP

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Vážime si to!
    Celú vec ste si vysvetlili po svojom. Faktom je, že tovar bol rezervovaný na dva dni, čo ste nechceli akceptovať. Pán Michal pozabudli ste uviesť, že ste žiadali nie malú zľavu.
    Keďže sa tovar predal, tak potom už nebol dostupný.
    Ďakujeme za pochopenie.

• objednávka vybavená rýchlo
    • Pani ktorá pripravuje tovar nevie čítať. Z troch vecí dve prišli iné ako som si objednal… zlé prečítanie názvu. Tretia sa nedala pomýliť :D volal som im, ale žiadna snaha o nápravu, ani ospravedlnenie…

Reakcia obchodu Kaliber SP

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Vážime si to!
    Chyby sa stávajú, tovar sme Vám vymenili.
    Za spôsobené komplikácie sa Vám opakovane ospravedlňujeme.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Obchod slubuje že do 24hodín máte balík úvás.Ale pravda je taká že im to trvalo týždeň pokial sa prebrali.

Vážený pán Imrich,

objednávku ste vytvorili dňa 18.02.2022 v čase o 01:09 hod v piatok v hodnote 19,20,-eur. Následne bola objednávka ten istý deň vybavená. Nasledoval víkend, tak je pochopiteľné, že to nemohlo byť doručené v zmysle Vašich predstáv do 24 hodín, práve z dôvodu toho, že boli dva dni voľna, sobota a nedeľa.
    V telefonickom rozhovore ste uviedli, že ste si zásielku vybrali až dnes, tak potom nechápeme to, že prečo uvádzate klamlivé tvrdenia o tom, že doručenie zásielky trvalo týždeň, keď zásielka bola v odbernom mieste už 21.02.2022 čo je v pondelok.
    Ďakujeme za Váš nákup a Vaše hodnotenie, ktoré je neobjektívne.

• Tovar ešte neprišiel.

Reakcia obchodu Kaliber SP

Ďakujeme za Vaše hodnotenie Roman.
    Tovar Vám nebol doručený, nakoľko ste si ho neprevzal. Kuriér Vás kontaktoval, žiaľ nebol úspešný, preto Vám objednávka nebola doručená.
    Neváhajte sa na nás obrátiť aj pri ďalšej objednávke.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• 2 krát bola vykonaná objednávka z vášho obchodu a 2 krát ste poslali úplne iné obojky, aj farby aj rozmerovo aj cenovo. Neodporúčam. Jeden bordel.

Tovar som si objednal cez eshop a po 7 dnoch bez odozvy som im pisal email a až potom sa mi ozvali z obchodu že produkt nemajú...

• Neustále sa len vyhováraju.

Neodporúčam tento obchod od 10.12.2021 kedy som objednával do dnes 24.12.2021 tovar ešte stále nemám.

• navýšil cenu od objednania a nedodal tovar v termíne
  • Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.