• Rýchle vybavenie objednávky
    • Prehľadnosť a filtre webovej stránky
    • Nie každý produkt, ktorý som si chcel objednať, bol dostupný
    • Objednávka prišla mierne poškodená (krabička s čajom zdeformovaná), pravdepodobne z dôvodu nevhodného zabalenia obsahu

Obchod odporúčam k nákupu širokého spektra produktov

Dobrý deň Marian,

Ďakujeme za vašu recenziu a spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že ste ocenili rýchle vybavenie objednávky a prehľadnosť našej webovej stránky. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosť s poškodeným balením – určite sa na to zameriame a zlepšíme balenie, aby sa podobná situácia v budúcnosti neopakovala. Ďakujeme za odporúčanie nášho obchodu a dúfame, že vaša ďalšia objednávka bude úplne bez problémov.

Ďakujeme za Vašu objednávku

• Dobrá komunikace

Dobrý deň Ivana,

Ďakujeme za vašu milú recenziu. Veľmi nás teší, že ste spokojná s našou komunikáciou. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a preto sa vždy snažíme odpovedať čo najrýchlejšie.

Aj touto cestou sa chceme ešte raz poďakovať za Vašu objednávku

tím Kaffa.sk

Objednávky vybavujú super rýchlosťou.

Dobrý deň Mária,

Ďakujeme za skvelú recenziu. Veľmi nás teší, že ste spokojná s rýchlosťou vybavenia objednávky. Robíme maximum pre to, aby sme našim zákazníkom poskytli ten najlepší servis. Vaša spokojnosť je pre nás obrovskou motiváciou.

Ďakujeme za Váš nákup na našom eshope

• Veľmi som spokojná t
    • Rýchle dodanie ,super cena

Dobrý deň Zlatica,

Ďakujeme za fantastické hodnotenie. Sme radi, že ste spokojná s rýchlym dodaním aj cenou. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a tešíme sa, že sme splnili vaše očakávania.

Aj touto cestou Vám chceme poďakovať za objednávku

tím Kaffa.sk

• expresne rýchlo od zadania objednávky

Dobrý deň Zdenka,

Ďakujem za pozitívne hodnotenie. Sme nadšení, že ste ocenili našu expresnú rýchlosť spracovania objednávky. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a vždy sa snažíme, aby ste svoj tovar dostali čo najrýchlejšie.

Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za objednávku

rýchle dodanie

Dobrý deň Alfi,

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Sme radi, že ste vyzdvihli naše služby a ocenili ste rýchlosť dodania tovaru. Neustále sa snažíme v tomto smere zlepšovať a preto nás teší Vaše uznanie.

Ďakujeme za nákup u nás

• Dobrá komunikacia
    • Rýchle dosanie

Dobrý deň Iva,

Ďakujeme za pozitívnu recenziu. Vážime si, že ste ocenili našu rýchlosť dodania a dobrú komunikáciu , pretože to sú naše priority. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Ďakujeme za objednávku

široký výber káv

Dobrý deň Berenika,

Ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu. Sme radi, že Vás zaujal náš široký výber káv. Neustále sa snažíme prinášať rôzne druhy a chute, aby si každý našiel svoju obľúbenú.

Ďakujeme za Vašu objednávku

tím Kaffa.sk

Rychle dodanie velka spokojnost odporúčam

Dobrý deň Michaela,

Ďakujeme za vašu skvelú recenziu. Nesmierne nás teší, že ste boli spokojná s rýchlosťou doručenia kávičky. Vaša spokojnosť je pre nás tou najväčšou odmenou a motiváciou sa stále zlepšovať.

Ďakujeme za Váš nákup na našom e-shope

• Výhodná cena
    • Rýchlosť dodania tovaru

Dobrý deň Štefan,

Ďakujeme za vaše pozitívne hodnotenie. Veľmi nás teší, že ste ocenili naše výhodné ceny. Rýchlosť dodania tovaru je pre nás prioritou a preto sme veľmi spokojní, že ste nám to napísali ako naše plus.

Aj touto cestou ešte raz ďakujeme za nákup na našom e-shope

tím Kaffa.sk

Objednávam pravideľne a vždy plná spokojnosť.

Dobrý deň Miloš,

Ďakujeme vám za vaše kladné hodnotenie. Teší nás, že máte v našom e-shope dôveru, a že sa k nám opakovane vraciate. Veľmi si vážime vašu vernosť a máme radosť, že ste vždy spokojný s našimi službami.

Ďakujeme za vašu objednávku

tím Kaffa.sk

všetko prebehlo rýchlo a bez problémov

Dobrý deň Lenka,

Ďakujeme za Vašu skvelú recenziu! Sme radi, že všetko prebehlo rýchlo a bez problémov. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a neustále sa snažíme v zlepšovaní našich služieb.

• siroky vyber produktov
    • priaznive ceny
    • vyhodna cena dopravy
    • expresne dodanie, bezpecne zabalena zasielka

Dobrý deň Veronika,

Ďakujeme za vašu fantastickú recenziu! Sme veľmi radi, že ste ocenili náš široký výber produktov, priaznivé ceny a výhodnú cenu dopravy. Zároveň nás teší, že vaša objednávka dorazila rýchlo a bezpečne zabalená. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a preto sa budeme snažiť, aby každý váš nákup bol rovnako príjemný.

Ešte raz ďakujeme aj touto cestou za Vašu objednávku

tím Kaffa.sk

• rýchle doručenie, čerstvá káva, veľký výber

Dobrý deň Tomáš,

Ďakujeme za skvelú recenziu. Sme radi, že ste boli spokojní s rýchlym doručením a čerstvosťou našej kávy. Naším cieľom je ponúkať široký výber kvalitných produktov a teší nás, že ste to ocenili.

Ďakujeme za vašu objednávku a tešíme sa na ďalší nákup

Opäť potvrdzujem 100 % spokojnosť

Dobrý deň Mária,

Ďakujeme vám za vašu skvelú recenziu. Veľmi nás teší, že ste s nami opäť spokojná na 100 %. Vaša vernosť a spokojnosť sú pre nás tou najväčšou odmenou. Budeme sa snažiť aj naďalej udržať si vašu dôveru.

Ďakujeme za váš opätovný nákup u nás

rýchle dodanie, nízke ceny

Dobrý deň Stanislav,

Ďakujeme za vašu kladnú recenziu! Teší nás, že ste spokojný s rýchlosťou dodania aj cenami. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a dúfame, že nás opäť navštívite.

Dodatočne chceme aj touto cestou poďakovať za objednávku

• rýchle doručenie

Dobrý deň Mária,

Ďakujeme vám za vašu pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi, že ste boli spokojný s rýchlosťou nášho doručenia. Vaša spokojnosť je pre nás nesmierne dôležitá a sme radi, že sme mohli splniť vaše očakávania.

• Rýchlosť dodania,cena.

Dobrý deň František,

Ďakujeme vám za vašu recenziu a za to, že ste si našli čas podeliť sa o svoju skúsenosť. Sme radi, že ste boli spokojní s rýchlosťou našej dodávky a s cenou našich produktov. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a tešíme sa, že sme naplnili vaše očakávania.

• Výborná cena, rýchlosť dodania

Dobrý deň Štefan,

Ďakujeme za vaše skvelé hodnotenie! Sme veľmi radi, že ste boli spokojní s našimi cenami a rýchlosťou dodania. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a takéto pozitívne ohlasy nás motivujú pokračovať v poskytovaní kvalitných služieb.

Ďakujeme za objednávku

rychlé dodání ,obchod doporučuji

Dobrý deň Zlatava,

Ďakujeme za vaše kladné hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania a že nás odporúčate. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a takéto ocenenie nás motivuje poskytovať ešte lepšie služby.

Ďakujeme ešte raz za objednávku