• fajn ceny
    • Predpokladám že všetok tovar bol skladom, nakoľko čo nebolo skladom sa mi nedalo objednať. Po 8. pracovných dňoch stále žiadna informácia. Dosť nespoľahlivý internetový obchod

Muffiny boli 18 mesiacov po uplynutí záručnej doby.

• Veľmi dlhá doba spracovania objednávky, tovar objednaný 30.12. a dodaný 4.1.

• Žádná
    • Neseriozni jednání

Budu své kamarády před vaším obchodem varovat

• Nevyhodaa v tomto obchode je ze sa neda zaplatit tovar onnline ak by sa dal urcite by som vyuzivala

2.12.2022 a stále nič neprišlo (-:?

• Nebol k dispozícii ponúkaný tovar, bolo nutne zmeniť objednávku; potom volal kuriér z Košíc, že má čaká pred domom; my bývame v Nitre!? Potom prišla SMS s avízom dodávky tovaru; a stále nič nemáme a všetko trvá neskutočne dlho. A rodinná oslava už prebehla so stresom a náhradou tovaru, takze ho už ani nepotrebujem. Všetko celé zle - veľmi veľmi neseriózne jednanie!!!!!

Objednávka vygenerovaná na základe informácie, že je tovar dostupný.
    Počas procesu spracovalvania objednávky obchod uviedol, že nemá dostatok tovaru (ako systém mohol dovoliť objednať tovar?) a jeho cenu potom svojvoľne zmenil - zvýšil, čím v podstate porušil/ zrušil objednávku na základe nedodržania dohodnutej ceny.

• Nemám čo hodnotiť, nič mi nebolo doručené

Obchod vybavil objednavku rychlo, ale kurierska sluzba ktora ich zastresuje nedokazala fo tyzdna dorucit tovar.

Poštovné z SK 500kč

• Rychlost dodania
    • neposkytuje online platobne moznosti
    • Nepodporuje nestandartne firemne objednavky

Zadali sme si objednávku a prišlo potvrdenie, bolo tam uvedené poštovné zdarma a aj tak nám to nahodilo a prišlo na e-mail, no zavolali nám, že nám to zašlú, ale 45 Euro poplatok... Ohradili sme sa, mali nahodené bez poplatku a mali uvedené, že poštovné zdarma, ale vraj sa im neoplatí ísť k nám a preto nám ešte navýšili poplatok a až 45 Eur, ak to chceme, keď sme im povedali, že sa môžeme sťažovať, tak upravili na svojej stránke po našej objednávke poštovné na menej ako nám povedali.. písali sme im, že takto sa to nerobí, veľká nespokojnosť, aby Vám niekto zaúčtoval takú vysokú sumu za tovar v hodnote 190 Eur a len za plechové veci a ešte až po objednávke kde predtým bolo uvedené poštovné zdarma a až potom ako sme povedali, že sa môžeme sťažovať, tak nahodili aj cenu za poštovné, ale v menšej sume ako pýtali nás, potom odpísali, že keby sme si iný tovar a potom, proste stále inakšie...poprosili sme zrušiť objednávku a objednali sme si inde a poštovné sme vôbec neplatili...

Personál je ochotný a ústretový.
    Po objednaní cigariet cez web mi prišla potvrdená objednávka aj s cenou.
    Pri osobnom odbere mi bola účtovaná cena vyššia. V potvrdení objednávky mala byť táto skutočnosť uvedená, lebo to vyzerá ako uvedenie zákazníka do omylu. Personál mi to vysvetliť nevedel, ale potom ste mi to s odkazom na link vysvetlili. Tomu sa dá vyhnúť.

• pomalé vybavenie objednávky

• propagujú niečo, čo nemajú a ide o bežný tovar

objednávku som riadne realizoval, vrátane údajov k platbe, ale obchod sa vôbec neozval a tovar zatiaľ nedorazil.

• Výhodný obchod

Objednala som si tovar o ktorom ma mali informovat a do dnesneho dna som sa nedozvedela ani ci je na na stave alebo ci mam prist proste nic.

5 rozbitých red bull