O dva dni od objednaky a dorucenie na predajnu mi prisliel mail rano o cca 08:00 ze je obejdnavka pripravena bol som tam poobede o 16:00 a ze este ju na predajni nemaju tak som ju zrusil

• dobre ceny
    • nemaju tovar na sklade

Objednal som v pondelok 7 flias tequilli s tym ,že som ich chcel na piatok mat doma. Oni mi v piatok rano volaju že ich nemaju na sklade pricom na webe bolo ze skladom. Cista kktina..

• dostupnosť pobočky
    • žiadna notifikácia o dodaní tovaru na pobočku

Objednal som tovar ktory mal pri sebe napisane ze je na sklade, na treti den mi volali z e-shopu ze tento tovar sa uz nevyraba tak naco maju na strankach nieco co nemozu predat kedze sa to nevyraba ?

• Úplne nezmyselne a bez môjho vedomia zásielku doručili na palete a nie ako balíkovú zásielku, tak ako to bolo vždy doteraz, čím sa výrazne zmenil spôsob doručenia. Prepravná spoločnosť Geis mi chcela nechať paletovú zásielku na ceste. Z tohto dôvodu som ju neprevzal.

• Prvá zásielka bola v pohode
    • K ďalšej objednávke sa neviem prebojovať

• Predávajú len to čo nikdo nechce. Tovar po ktorom je dopyt SÚSTAVNE NEMAJÚ
    • na sklade !!!!

Biedny Výber

• Ziadne info.. tyzden trvalo kym prijali objednavku

• Clovek chce kupit lacnejsie flasku a zrazu podmienka Ze obiednavka musi presahova 31e aby bola platna

• Doručenie

Objednám si tovar...pride mi potvrdzujúca sms ze tovar si môžem vyzdvihnúť.. Idem na predajňu a predavačka mi povie váš tovar tu nemáme lebo kuriér ho zabudol vyložiť.. A dodnes nebol dodaný tovar. Nikdy viac.

Objednala som alkoholicky nápoj,plánovaný darček k Vianociam,cca 10 dni pred Vianocami. Neobdržala som žiadny emial s údajmi k platbe pár dní. Oslovila som ich cez kontaktný formulár,ale žiadna odpoveď. Objednávku som nakoniec zrušila a v zápätí potvrdili odstúpenie od zmluvy. Žiaľ,nepríjemná skúsenosť s obchodom Janus Nápoje.

• Neviem o žiadnej
    • Objednávka neprišla kompletná, po reklamácii mi bolo sľúbené, že zvýšok dodajú a už týždeň čakám a stále nič neprišlo. V tejto firme by som už druhý krát nenakúpil.

Neseriózna firma, dajte si pozor či a čo tu kúpite, po mojej skúsenosti tu už nikdy nekúpim nič. Bol to môj prvý a posledný nákup.

zabudli na moju objednavku v cene 180€ :(

• Deklarovana dodací lhůta nebyla dodržena

• neochota personálu
    • tovar pripravený k odberu a ani sa neobťažujú nato upozorniť
    • objednaný iný tovar a pripravený iný
    • očakávala som viac podľa hodnotení
    • nepríjemné vystupovanie predavačiek - celé zle

• Neprišiel mi objednaný tovar
    • Nevedia čo predávajú

Objednala som si Marlboro Gold touch. Chcela som to pre chlapa na narodeniny. Sklamanie prišlo keď som balík otvorila a boli tak Marlboro touch Modré. Volala som samozrejme tam, hneď ako som balík otvorila (čo bolo hneď ako mi ho kuriér doniesol). Pani povedala, že to preverí a zavolá naspäť. Volala po 2,5hod a povedala, že to sú take iste. (Stačí keď si vyhľadáte názvy a už podľa obrázku každý vidí, že jedny majú Modry obal a druhé čierny.) za mna názor, že nevedia čo predávajú.
    Ďalej som sa ich opýtala, či odpisujú na ich oficiálnej stránke na FB, pretože som sa snažila s nimi skontaktovať už niekoľko mesiacov dozadu a pani mi na to len odpovedala, že tu stránku má nastarosti pan Janus a oni to neriešia.

• Zavadzajuce ceny, potom sa vyhovaraju, núkajú drahsie varianty,,, mne po dvoch týždňoch čakania došla trpezlivost a objednavku som zrušil. Zbytocne klikat na tu stranku-neodporucam.

Doba dodavky, slabsia komunikacia.

Tovar bol doručený do obchodu na vyzdvihnutie.
    Bol nezabalený, musel som dokupit tasku aby som ho mohol odniest.

• 11.2. Som si objednal 2 l bosackej slivovice a do dnesneho dna moja objednavka nie je vybavena