zatial nedošla faktura k tovar

Reakcia obchodu Ionic-CARE

fakturu ke zboží posíláme e-mailem spolu s informacemi o expedici zboží v den expedice. Pro případ, že byste již tento e-mail odstranil, zaslali jsme Vám dnes přímo z našeho systému fakturu znovu.
    Krásné Vánoce přeje za celý tým
    Zdeněk Tomáš - www.ionic-care.sk

• ak nie ste presvedčený v tento výrobok, kupte si iný. výrobca. resp. dovozca poskytuje pozáručný servis iba v jednej opravovni na území ČR. na území SR nemá zmluvy a preto je servis komplikovaný.

• Rychle dorucenie

Nekvalitny produkt.

Reakcia obchodu Ionic-CARE

budeme rádi, pokud nám sdělíte, v čem produkt nesplňuje Vaše očekávání nebo v čem je podle Vás nekvalitní. Procento reklamací je dlouhodobě pod 1 % a dle provedené ankety mezi 23.000 uživateli je 99,2 % z nich s výrobkem spokojeno.
    Děkuji a přeji hezký den.
    www.ionic-care.sk team

• Fuj!!!, na reklamnom šote pomaly dvíha sud, po otvorení a zapnutí sa nielenže prisal k ruke ako ukazujú, ale nezdvihol ani útržok zo servítky.
    • Detskská hračka za 9,50€ je funkčnejší alo tento tovar. Nedá sa použiť ani ako vemtilátor, každého známeho odradím od nákupu cez internet, ja tiež končím nakupujem iba v kamenných predajňach čo človek vidí a si omakne tovar. Ja by som povedal že je to neprávnené obohacovanie sa a zavádzanie spotrebiteľa do omylu. Ešte raz fuj !!!

Reakcia obchodu Ionic-CARE

děkujeme za reakci, byť si myslíme, že je zřejmě určena jinému produktu.
    Hezký den.
    www.ionic-care.sk team

• ziadna

urcite to prach nefiltruje
    drahy ionizator
    dost zapacha

Dobrý den, pane Čudku.
    Čistička určitě prach filtruje, což je ověřeno jak testem Státního zdravotního ústavu, tak tisíci recenzemi napříč internetem na Slovensku a v České republice. Ostatně se můžete přesvědčit tím, že po týdnu provozu otřete filtr čističky např. bílým vlhkým ubrouskem. Po rozbalení může po dobu několika málo dní přetrvávat zápach plastů (podobně jako u nových tiskáren, televizí a další elektroniky), který brzy odezní.
    Pokud máte jakékoliv pochybnosti o funkčnosti přístroje, kontaktujte naše servisní oddělení přes email [email protected]
    Přeji hezký den.
    Zdeněk Tomáš, www.ionic-care.sk

• objednal som 2 ks Ionic-CARE Triton X6. Ku každému mal byť priložený darček Ionic Care FF-210 (do chladničky). Namiesto 2 kusov bol v zásielke iba jeden.

Dobrý den.
    Omlouváme se za chybu při distribuci. Snažili jsme se Vám dovolat, ale neúspěšně. Proto jsme Vám odeslali e-mail s nabídkou doposlání chybějícího 1 kusu dárku.
    Přejeme hezký den.
    www.Ionic-CARE.cz Team

• Vlastný produkt, nemajú konkurenciu.
    • Kvalita tovaru
    • Prístup účtovného oddelenia

Dobrý produkt, zlé služby :-)

• Nedoručenie

• tovar mal byť doručený 8.3., oznámili že bude meškať, 17.3. bude doručený, do dnešného dňa ho nemám.

Dobrý den.
    Omlouváme se za zpoždění. Zboží z výroby se zpozdilo při dopravě do našeho skladu. Vaše objednávka bude vyřízena zítra 19.3.2021. Děkujeme za pochopení.
    Ionic-CARE.cz Team

Obchod a dopravca by bol v poriadku . Zle je, že prístroj pri používaní aj na ten najnižší stupeň tak agresívne páchne, že ho musím dať preč z miestnosti. Používal som ho 5 dní. Cez deň v obývačke na noc v spálni, že si snaď zvyknem. Čím ďalej to bolo horšie . Vyčistil som lamely a skúsil ho po pár dňoch zapnuť , ale páchne stále. Po pár hodinách prevádzky ešte dlho páchne aj keď je vypnutý. Pripadá mi, že miesto záporných ionov produkuje skôr ozon. Rozhodne to čo produkuje je veľmi agresívne ako na oči,tak aj na dýchacie sliznice.

Dobrý den.
    Velmi nás mrzí, že nejste s přístrojem spokojen. Dle Vašeho popisu nefunguje přístroj korektně. Zapáchat by přístroj rozhodně neměl. Prosím, zašlete přístroj na reklamaci, popř. je možné odstoupit od smlouvy ve lhůtě 30 dní od zakoupení.
    Produkce ozónu u přístrojů Ionic-CARE je minimální, což je ověřeno expertízou Státního zdravotního ústavu nebo testem při současném provozu 10 přístrojů na plný výkon, kdy stanovený limit produkce ozónu nebyl dosažen - https://www.ionic-care.cz/test-hodnoty-koncentrace-ozonu.html.
    Zdeněk Tomáš - www.ionic-care.cz

Po odoslaní objednávky som ja musel zisťovať či objednávka dorazila a či bola akceptovaná. Tovar ani po mesiaci není dodaný. Ani ja nemám k tomu čo dodať.

• Dlhovým trvá. Ešte nič neprišlo ale už mám hodnotitbobchod. Choré

Dobrý den.
    Vaši objednávku evidujeme v našem systému.
    Jak jsme Vás informovali již při objednávce, Vaše zásilka bude vyřízena po naskladnění zboží, které je plánováno na příští týden. Expedice bude probíhat ve dnech od 23. – 26.4.2020. Uděláme maximum, abyste objednané zboží obdrželi co nejdříve.
    V den vyřízení objednávky Vás budeme informovat e-mailem a SMS zprávou.
    Omlouvám se za předčasné odeslání dotazníku.
    Děkuji za pochopení.
    Přeji hodně zdraví a hezký den.
    Zdeněk Tomáš - www.ionic-care.sk

nemám čo hodnotiť,tento dotazník je prvá reakcia obchodu...

Reakcia obchodu Ionic-CARE

Dobrý den, jak jsme informovali na webových stránkách v době Vaší objednávky, Vaše objednávka bude vyřízena do 8.4.2020. Prosím o trpělivost a omlouvám se za předčasné odeslání dotazníku.
    Přeji hodně zdraví a hezký den.

• Neinformuje o stave objednávkt

Reakcia obchodu Ionic-CARE

u Vámi objednané položky bylo uvedeno, kdy bude skladem. Následně Vám byla ve středu 18.3.2020 byla zaslána informační SMS zpráva, která také uváděla termín vyřízení objednávky.
    Zdeněk Tomáš - www.ionic-care.sk

iba reklama, výrobok vôbec nezbiera prach, príp. úplne minimálne, veľké sklamanie oproti sľubovanému, čo už - reklama :(

Reakcia obchodu Ionic-CARE

pokud nejste s výrobkem spokojeni, je možno zaslat výrobek zpět na prověření, zda pracuje korektně. Případně je možné odstoupit od kupní smlouvy. Čističky Ionic-CARE jsou spolehlivé a zachycují prach s účinností 96 %, což potvrzuje i expertíza Státního zdravotního ústavu v Praze - https://www.ionic-care.cz/stahuj/ionic-care_expertiza-szu-2016.pdf.
    V případě potřeby mě kontaktujte.
    [email protected]
    www.ionic-care.sk

Nedoručili mi to na adresu, ako slubovali, ale musel som si to ísť vyzdvihnúť. Aj to po pátraní, kde sa zásielka nachádza, keďže mi ani neoznámili, že to nedoručia, alebo kde si to môžem vyzdvihnúť.

• Zariadenie síce funguje, ale jeho účinnosť je prakticky nulová.
    Pokiaľ niekto naozaj potrebuje čistič vzduchu musí investovať do filtrov a ventilátora.

Reakcia obchodu Ionic-CARE

děkujeme za Váš názor. Účinnost čističky je ověřena expertízou Státního zdravotního ústavu v Praze, která uvádí, že účinnost čističky Ionic-CARE Triton X6 je 96 %. Čističky s ventilátorem a výměnnými filtry mají účinnost 99 %, ale také vysokou spotřebu el. energie, hlučnost a vícenáklady na výměnné filtry.
    Je možné, že Vaše čistička nefunguje korektně. V tom případě doporučuji reklamační řízení. Provoz čističky je také možné konzultovat se servisním střediskem na e-mailu [email protected] nebo telefonicky viz https://www.ionic-care.sk/kontakt.html
    Přeji hezký den.
    manažer obchodu www.ionic-care.sk

Mozu predavat virtualny alkohol. Sice som robil objednavku 23.12 doteraz ani ťuk. Halooooooooo ozvite sa.

Reakcia obchodu Ionic-CARE

Dobrý den, na našich internetových stránkách jsme (viditelně bannerem v záhlaví každé stránky a v kontaktech) avizovali celofiremní dovolenou od 23.12.2017 do 2.1.2018, ve které nebudou objednávky odesílány. Vaše objednávka byla vyřízena a odeslána dnes.
    Děkuji za pochopení.
    www.ionic-care.sk

• - predĺženie lehoty na dodanie tovaru, kvôli pochybeniu pri doručovaní;
    • - pracovníci nepoznajú obchodné podmienky svojej firmy

Veľmi drahá doprava, pokiaľ si nemôžete osobne vyzdvihnúť tovar.Cena je 15 € vr. DPH (PPL), 10 € vr. DPH (Pošta bez hraníc).

Reakcia obchodu Ionic-CARE

cena dopravy pokrývá sazbu dopravců z České republiky na Slovensko.
    Za chybu při distribuci se omlouváme.
    manažer obchodu Ionic-CARE.sk

• Neboli dorucene darceky!

pozor na sluby!?

Reakcia obchodu Ionic-CARE

rád bych upozornil na důležitou věc - získání dárků je podmíněno uvedením marketingového kódu u objednávky! Kód uveden nebyl a proto nebyly dárky zaslány! Pokud nám kód zašlete dodatečně (např. emailem), můžeme Vám zaslat dárky dodatečně, ale bude nutné uhradit poštovné za zaslání zásilky.
    manažer obchodu Ionic-CARE.sk