• Z dvoch objednaných cisticiek jedna fungovala len 12 hodín. Som imobilný ZTP a mam problém uplatňovať reklamaciu cez poštu.
    • Zaslwnie darcekov je podmienené zasielanim akychsi kodov.Pri takomto nakupe by mali byt zasielané automaticky a nie za dalsie postovne

Reakcia obchodu Ionic-CARE

Je nám velmi líto, že zásilka nebyla v pořádku a nabízíme Vám proto výměnu za zcela nový přístroj, a to na naše náklady prostřednictvím přepravní služby PPL.
    Poprosím Vás tedy o sdělení termínu, kdy bychom k vám objednali svoz, který by vyzvedl vadný kus a vyměnil ho za nový a dále informaci o jakou barvu čističky se jedná.
    Pokud jde o dárek, ten zasíláme v případě, že zákazník uvede kód, který je buď u tištěných inzerátů, nebo v televizních přenosech. Poštovné účtujeme v případě, že je zásilka již odeslána a dárek se do posílá dodatečně po doplnění kódu. Pokud nám sdělíte, kde jste se o našem produktu dozvěděl (např. v tisku, televizi, na doporučení známých apod.), doručíme Vám dárek zdarma spolu s novým přístrojem.
    Věřím, že situaci společně vyřešíme k Vaší spokojenosti. V případě potřeby nás můžete kontaktovat na jednom z níže uvedených tel. číslech.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Zuzana Černá
    péče o zákazníky
    gsm: +420 605 777 077 | email: [email protected]

Ionic care triton x6 je totálny nezmysel...
    Ionizator vôbec nefunguje...
    :-(

Reakcia obchodu Ionic-CARE

děkujeme za reakci. Pokud přístroj nefunguje korektně, doporučuji přístroj zaslat k prověření na reklamační řízení.
    Při zaslání na reklamaci máte nárok na proplacení částky vynaložené na zaslání zboží.
    Omlouváme se za komplikace.

• 4.12 som si objednal tovar. Nedostal som od obchodu žiadnu reakciu

Reakcia obchodu Ionic-CARE

jak bylo avizováno v době Vaší objednávky, termín distribuce byl z důvodu velkého zájmu o čističky prodloužen až na 14 dnů. Zboží bylo odesláno 17.12.2014, tzn. že avizovaný termín byl dodržen.
    Děkuji za pochopení.
    S pozdravem

• Teraz už žiadne
    • Nepíše pravdu v ponuke na internete

Ak si ju chcete zakúpiť na prečistenie vzduchu od cigaretového dymu, tak ako to firma prezentuje, že je to vhodné i do reštaurácií, tak to nie je pravda, ale zbytočne vyodené peniaze.

Reakcia obchodu Ionic-CARE

čistička je určena pro "home&office" do prostoru do 75m2 při běžné výšce stropu. Do restaurací se hodí jiný typ čističky vzduchu.Před nákupem doporučujeme důkladně nastudovat parametry a určení čističky.
    Pokud Vám čistička nevyhovuje, můžete do 30 dnů odstoupit od kupní smlouvy.
    S pozdravem
    manažer obchodu Ionic-CARE.sk

• neviem, tovar som este nedostal, aj ked dodacia doba mala byt tyzden, uz su to 2..postovne kurierom stoji 15EUR a neda sa to ani nikde trackovat, co je s mojim tovarom..
    • tovar som este nedostal, aj ked dodacia doba mala byt tyzden, uz su to 2..postovne kurierom stoji 15EUR a neda sa to ani nikde trackovat, co je s mojim tovarom..

Reakcia obchodu Ionic-CARE

Omlouváme se prodloužení dodací lhůty, o čističky Ionic-CARE je obrovský zájem, došlo k dočasnému vyprodání zboží a tedy i k prodloužení dodacích lhůt.
    Děkuji za pochopení.