Za tovarom čakám týždeň a to vôbec mi ešte nedošiel.

Žiadna komunikácia obchodu. Spoliehala som sa na dodanie do Vianoc. Vyše 8 dní a zatiaľ len prieskum spokojnosti ...

• Rýchlosť

Nakoľko som si objednal 3 metrové kusy záclony a prišlo mi to v kuse 3 metre takže nič moc

Tovar mi neprišiel

• Balík bol odoslaný cez packetu a ta mi objednávku nedorucila. Balík poslali spat k odosielateľovi a keď som sa informovala na infolinke packety, také číslo objednávky tam ani nemali. Takže mám pocit, že tento obchod je len obyčajný podvod. Našťastie som nezabalila vopred, lebo by som prišla aj o peniaze

Podľa mňa je tento obchod nespoľahlivý a z mojej skúsenosti ma chceli podviesť

záclona nie je taká ako na obrázku

Klamlivé info na webe, nekorektnosť

• Objednaval som dlzku zavesu 1,60 m a dodali mi s dlzkou zavesu cca 1,54 m. Takze nabuduce velke dakujem.

Záclona došla,ale len polocica z toho čo bolo na obrázku ...Sklamaná som....

• Tovar som objednala pred siedmimi dňami a doteraz mi nedošiel, ani mi nenapísali kedy mi to pošlú.

Tovar nebol dodaný ani po 14 dňoch.

• schválne sme objednávali 3 dni pred Vianocami záclony ktoré mali expedíciu do 24 hodin aby dorazili do Vianoc, zaclony prišli až po Vianociach

• Celkom atraktívny tovar
    • Minimálna komunikácia
    • Dlhá dodacia lehota

Je dnes 20.12.2021 a tovar doteraz nemám.

• Už vyše desať dní objednané a ešte neprišiel tovar
  • V reklame bola zbrazena zaclona na okno a balkonove dvere Prisla mi len zaclona na okno. Nerozumiem tomu, pretoze aj na baliku bola zobrazena kompletna zaclona.

• V piatok, 26. 11. 2021 v popoludňajších hodinách ma kontaktoval kuriér, že má pre mňa zásielku. Keďže bolo už po pracovnej dobe a ja som sa už na pracovisku, kam mi mala byť zásielka dodaná, nenachádzala, požiadala som ho, že nakoľko je budova 24 hodín denne strážená, pri vchodových dverách je zvonček, nech zazvoní a nech mi nechá zásielku na vrátnici (tovar bol vopred zaplatený, takže v tom nebol problém). To kuriér odmietol s tým, že mi zásielku doručí v pondelok, 29. 11. 2021, avšak doteraz sa tak nestalo. Pokúšala som sa ho niekoľkokrát kontaktovať na tel. číslo, z ktorého mi volal a to v pondelok, 29. 11., ako i dnes, 30. 11., avšak mi neberie telefón, takže ani netuším, kedy a či sa vôbec k svojej zásielke dostanem.

• objednavala som uz viackrat , majpekny tovar za dobre ceny

otrasne, že dorucenie tovaru je len kurierom cez Slovensku postu, čo vedie k tomu, že nie je dodorzaný rermín dodania , iné e-shopy ponukaju LEPSIE formy dodania !

Na obrázku vyzerá tovar neporovnateľne lepšie ako v skutočnosti, tovar doručuje iná spoločnosť, ako bol môj výber

6 dní od objednania tovaru žiadna reakcia, či je tovar na sklade, či sa na nej pracuje a už dotazník

Reakcia obchodu Interie.sk

Dotazníky od Heureka sú generované automaticky a obchod to bohužiaľ nemôže nijako ovplyvniť. Skladom máme tisíce tapiet, ale ak si zákazník objedná neskladové tapety, tak dodanie niekoľko dní trvá. Vždy je to uvedené u produktu na e-shope. Aj v tomto prípade predpokladanú dodaciu dobu dodržíme.