• Rýchle a korektné jednanie.

• Vrele odporúčame! Objednali sme omylom nesprávny tovar. Kontaktovali sme predajcu, všetko sa doriešilo k našej max. spokojnosti. Tovar nám vymenili a doručili za expresne rýchlu dobu. Proste obchod na jednotku. :)

• široký sortiment v každej oblasti pre remeselníkov, dielňu, záhradu
    • slušné, kultivované jednanie, rýchla reakcia na objednávku, príjemná obsluha

prvý krát som zablúdil :-(

• Rýchla expedícia

• Už pár rokov som odberatel a hodnotím na 100 percent,prístup dodanie ceny.,dakujem

Pekne na poziadanie zmenili objednavku bez problemov a s ochotou.

• Široký sortiment
    • Priaznivé ceny

Všetko prebehlo v poriadku a bezchybne.

Dobrý výber a ceny, rýchla komunikácia, ochota, rýchle doručenie

• Bola som maximálne spokojná za rýchlost vybavenia.

Všetko super, hladko, rýchlo, za dobrú cenu, dobrá kvalita

Rýchle, funkčné, hodné doporučenia

• ochota pani Ing., rýchlosť realizácie objednávky

• Veľký výber
    • Priatelné ceny

Objednal som si tovar a hneď mi telefonovali že tovar nemajú a ani nevedia kedy ho budú mať. Takže načo ponúkajú niečo čo nemajú. Takže na základe tejto skúsenosti obchod NEODPORÚČAM!

Reakcia obchodu PAH s.r.o.

Ďakujeme za každú pozitívnu aj negatívnu reakciu. Na našom eshope je vždy jasne vyznačený, ktorý tovar je skladom a ktorý nie. Dokonca systém upozorňuje na skutočnosť, že zákazník keď objedná viac kusov tovaru ako máme na sklade. Tovar, ktorý nie je dlhodobo dostupný má vyznačený termín najbližšieho predpokladaného dodania. A aj keď aj tak zákazník objedná tovar, ktorý nie je ihneď dostupný a v tomto prípade bol termín dodania 02/2024, ihneď niektorý z kolegov zákazníka informuje o tejto skutočnosti, poprípade navrhne alternatívu. Myslím si, že postup kolegu bol korektný a nie je možné mať všetok tovar vždy skladom a v dostatočnom množstve, aj keď sa o to veľmi snažíme.

• rýchla dodávka

• Skvelé ceny

V tomto obchode nakupujem všetko pre stavbu domu, všetko produkty od značky Festa. Maximálna spokojnosť!

Máme aj mini strojársku dielňu do ktorej takisto nakupujeme a sme maximálne spokojní so všetkým!

SKVELÝ OBCHOD! ĎAKUJEME ŽE STE!

Dobré rýchlo.

• výhodný

Všetko prišlo v poriadku. čo som si objednal som aj dostal a na čistenie nerezového komína už aj vyskúšal