Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

predávajú čo nemajú

• dobra cena
    • dorucenie po 5 dnoch od uhrady, skor by to doniesol aj holub
    • uvedene kusy na webe najskor nezodpovedaju skladovej realite, dalsi tovar zakupeny v rovnaky den, so stavom "skladom" je uz uhradeny, ale stale nezvestny, na webe uz je nedostupny, bez dalsej informacie, co bude s obj.
    • neodporucam nakup, ak niekto potrebuje nieco ozaj rychlo
    • reakcia supportu do 2 dni
  • zakúpené v INGRAM pred 1 týždňom

• Dá sa na nich spoľahnúť, aj keď nemajú výrobok skladom.

Vonkajší obal mohol byť kvalitnejší a aj lepšie označený, našťastie nedošlo k poškodeniu tovaru.

• Komunikácia
    • Cena a dostupnosť
  • zakúpené v INGRAM pred 2 mesiacmi

• Rýchle dodanie neporušená zásielka a dobrá cena s príslušenstvom navyše (fľaša)
  • zakúpené v INGRAM pred 3 týždňami

vsetko ok. super.

• zakúpené v INGRAM pred 1 mesiacom

Objednal som už viacero vecí od nich a dorazilo vždy všetko v poriadku. Dokonca som im vracal späť asi dvakrát veci s tým ze mi nevyhovujú a bez problémov. Za mňa výborne.

• spoľahlivosť
    • -

spokojnosť, dobré ceny

• Neseriozni
    • Zavadzaju
    • Tovar nemaju na sklade, hoci uvadzaju, ze je na sklade

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí, že Vaše objednávka nebyla vybavena k Vaší spokojenosti. Jako omluvu jsme Vám do emailu zaslali alespoň malou kompenzaci za vzniklé nepříjemnosti.
    Věříme, že se již tato situace nebude do budoucna opakovat.

• zakúpené v INGRAM pred 2 týždňami

Výhodná cena aj s dopravou, pomerne rýchle doručenie po úhrade.

ok

• obchod klame o dostupnosti tovaru
    • komunikácia

Zo stránky sme si objednali mobil, ktorého dostupnosť bola uvedená ako SKLADOM. Tovar mal byť expedovaný 1-2 dni od prijatia platby, objednávku sme zaplatili vopred prevodom. Po kontaktovaní ich call centra pracovníčka potvrdila, že objednávka je zaplatená a bude doručená koncom týždňa. Nasledujúci deň prišiel mail, že tovar nemôže byť doručený nakoľko nie je zrazu dostupný.

Tento obchod je veľké SKLAMANIE!

Vážený zákazníku,

mrzí nás, že jste měl s nákupem negativní zkušenost, aby bylo možné vše prošetřit, potřebujeme více informací, např. číslo objednávky. Prosím kontaktujte nás na naší zákaznické lince, či mailové adrese a pokusíme se tuto nepříjemnost, alespoň nějakým způsobem kompenzovat.
    Věříme, že se již do budoucna podobná situace nebude opakovat.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den,

S pozdravem,

• zakúpené v INGRAM pred 2 týždňami

• tovar nedostupny, radovo v tyzdnoch az mesiacoch. strata casu, vobec zadavat objednavku.

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost, avšak objednal jste si produkt, který byl na objednávku u dodavatele s dostupností do 2 týdnů. Vzhledem k tomu, že jste nechtěl počkat a nevybral si ani nabízenou alternativu, byla objednávka na základě Vašeho požadavku stornovaná dne 8.9.2021 s tím, že i ten stejný den proběhla refundace uhrazené sumy.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hezký den,

• zakúpené v INGRAM pred 2 týždňami

Tovar som ihneď zaplatil, ale doteraz mi nedošiel napriek tomu, že dodanie bolo uvedené 1-2 dni a tovar na sklade. Zatiaľ sa ani nikto neozval v akom stave sa moja objednávka nachádza. V e-maily mám spred šiestich dní status - objednávka potvrdená. Hlavne, že dorazil dotazník prieskumu spokojnosti.

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost i to, že Vaše objednávka nebyla vybavena k Vaší spokojenosti, ač jsme dělali maximum proto, aby byla. Zasíláme Vám emailem alespoň malou kompenzaci jako omluvu za vzniklé nepříjemnosti.
    Věříme, že se již tato situace nebude opakovat.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den,

o.k

• Jediná výhoda je v tom, že objednaný nemajú na sklade, ale ako subdodávateľ si ho objednávajú u iných dodávateľov.
    • Nižšie-dumpingové ceny, zodpovedajúce kvalite služieb i tovaru.
    • Dlhá dodacia lehota.
    • Skúsenosť s vydodaním poškodeného tovaru.
    • Zlá komunikácia - operátori sú pravdepodobne na PN, alebo na dovolenke.
    • Reklamácie neuznajú, napriek tomu, že vydodajú poškodený tovar.

Odporúčam - vyhýbať sa predmetnému predajcovi(nekorektný obchod).

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše negativní zkušenost, nicméně abychom dokázali prověřit situaci potřebujeme více informací, např. číslo objednávky. Prosím kontaktujte nás na naší zákaznické lince či emailové adrese, abychom společně mohli najít řešení.
    Co se týče poškozeného tovaru resp. obalu - vždy je to uváděno na našich stránkách v popise produktu a zohledněno v ceně.

• zakúpené v INGRAM pred 2 týždňami

6.9.som platil za objednany tovar.Dnes je 13.9,a stale my nic neprislo.

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše negativní recenze, ale objednal jste si nedostupný produkt.
    Ihned po zpracování objednávky jsme Vás 7.9.2021 kontaktovali a nabídli Vám náhradní řešení v podobě alternativy od jiného dodavatele. Na tuto nabídku jste nereagoval a nepodařilo se nám s Vámi ani několik dní spojit.
    Odpovědi jsme se dočkali až 14.9.2021, kdy byla objednávka na základě Vašeho požadavku stornována a proběhla okamžitá refundace.

- výborná komunikácia,
    - bezproblémové vybavenie a doručenie tovaru

Velmi dobre.

• Rýchle jednanie