Obchod zruší objednávku a peniaze nevráti :)

• tovar ešte neprišiel a to je už 7 dní od potvrdenia objednávky
    • telefonne cislo nedostupné

• Po 10tich dňoch sa Vám ozvú, že už nemajú produkt, lebo bol vypredaný, ale ak počkám ďalších 7-10 dní a priplatím si (pc cca 4,3e, nová 7e za ten istý sirup sodastream) , tak ho zoženú od externého dodávateľa. Na email o zrušení objednávky žiadna reakcia. Takže nemám ani tovar, ani peniaze. Hanba.

Prvý krát aj posledný som objednala. Otras.

nikdy viac

• Pri objednávke mi tovar bol doručený bez problém
    • Absolútne žiadna odpoveď na email
    • Nedá sa nikdy dovolať
    • Reklamácia už od januára a nič!

Neodporúčam v žiadnom prípade
    Ľudia čítajte si práve takéto recenzie keď si idete niečo objednát
    Naletela som ako milión ďalších tu

Začiatkom januára reklamácia na moju hodinku Garmin Venu dodnes nič žiadna odpoveď čiže nemám ani tovar ani dobropis na vrátenie peňazí!!!!!

Podávam podnet na SOI, políciu a označím vás všade .

• žiadna

Samotný obchod pripomína praktiky šmejdov

• Nízke ceny
    • Tovar nemajú skladom
    • Dlhé čakanie na overenie tovaru u dodávateľa

Objednávku som zrušil z dôvodu nedorucenia mojej objednávky. Ani po mesiaci od objednania mi nevedeli zaručiť že mi tovar pošlú a vyhovárali sa na problémy s logistikou u dodávateľa. Peniaze vrátili až po urgencii po 2 týždňoch od zrušenia objednávky.

• najnizsie ceny
    • neista doba dodania

Aj ked bol tovar oznaceny skladom, ani po 6 prac. dnoch od zaplatenia neviem kedy mi bude dodany.

• Termín dodávky prešiel a stále nemám tovar!

• v živote nikdy odtadial neobjednavat
    • nedodaju tovar
    • podvodnicke praktiky

ingram/gigastore=rovnaky majitel, cize asi rovnake praktiky. Zásadne odtial nic nebrat, objednávka vytvorená pred mesiacom, tovar bol "na sklade", doteraz nedodaná. Písaný mail na helpdesk, ževraj sa zásielka rozbila, a aby mohli tovar znova objednať, treba 100€ ako zálohu poslať na účet !!!! Pôvodne bola objednávka na dobierku. To sú praktiky podvodníkov ! Niekedy to boli možno normálne eshopy, teraz je to odpad, este aj ali je od nich na úplne inej úrovni. Prajem takýmto shopom skorý krach (čo asi aj bude, keďže žiadajú 100€ po zákazníkovi, aby vôbec kúpili tovar od dodávateľa)

• Trvá im vrátenie peňazí (21.1. objednané - 7.2. Ešte stále nemám peniaze)
    • Píšu, že niečo majú skladom, aj keď to nemajú
    • Miesto vrátenia peňazí, mi ponúkajú niečo čo nechcem

Objednávku mi zrušili iba preto že som si objednal PC skrinky a odmietol som zaplatiť zálohu :D Predtým som tam nakupoval, nikdy nebola záloha potrebná nech to bolo čokoľvek , ale počul som že peniaze berú objednávky nevybavujú, bojím sa že táto webstránka je na konci životnosti.

• Podvodníci

Tovar bol zaplatený , ale nedodany. Po zrušení objednávky stále neposlali peniaze naspäť. Sú to podvodníci . Nekupovať. Rieši to už polícia a nie som prvý ...

Viackrát sme už objednali od firmy, ale tento rok od 12. 12. 2022 čakáme na tovar čo sme vyplatili na základe objednávky. Ani zálohovú faktúru ani ostrú faktúru ani tovar sme doteraz nedostali.

• objednávka bola potvrdená 2 týždne dozadu do dneska neprišla
    • neobjednávať

• Nemám nič proti tomu, že je to česká firma. Nevadilo mi ani to, že nemajú tovar ihneď skladom - no keď si dodatočne pýtali 7,40€ za dopravu (lebo to nemajú v e-shope nastavené) tak som objednávku zrušil.

Už raz som si od nich takto rovnako tovar objednával, vtedy im stačilo na dopravu 2,99€ - no faktúra mi prišla zo slovenskej firmy Mimoni, s.r.o., ktorá nie je plátcom DPH a tak som si nemohol uplatniť jej odpočet. Tomu hovorím neseriózne jednanie.

Tovar mi po mesiaci od objednania stále nebol doručený. Problém je vraj na strane dodávateľa.

Prfektna komunikacia ....

• Nízke ceny
    • Chýbajúca komunikácia

Z obchodu prišla automatická odpoveď o prijatí platby no tovar nebol zatiaľ odoslaný. Bolo to pred 11 dňami. Snáď tovar dorazí.

• Objednavka zadana 18.12.2022, u kazdeho tovaru ako aj u objednavky je uvedene ze tovar dodaju do 3-5 prac. dni. Dodnes mi neprisla ani informacia ze by tovar odovzdali kurierovi. Na moju reklamaciu odpovedali, ze to preveria ale ziadna odpoved. Telefon vypnuty... No katastrofa! Pripravili ma o darceky pod stromcek. Oproti tomu ine web-obchody mi objednavky zadavane 21.12.!!! dorucili 23.12.
    • Rozhodne tento obchod NEODPORUCAM nikomu.