• dostupnosť predajne v Bratislave

• - ponúka kvalitný tovar za primeranú cenu
    • - možnosť osobne vyzdvihnúť tovar na predajni
    • - na objednávku reagujú promtne
    • - predavačky sú veľmi ochotné a milé

• Hlavní výhodou je absolutně vstřícné jednání a velmi kvalitní nabídka.
    • Možná více informací o zasílání do ČR.

Pokud budete mít nestandardní požadavek a zásoby Vámi žádaného produktu se budou tenčit. Neváhejte zavolat. Tak milý a ochotný personál najedete jen málo kde.

• Vyborna komunikacia ohladom vybavovania objednavky, ponukanie alternativ ak objednanz tovar nie je v zelanej farbe dostupny. Orientacia na spokojnost zakaznika predcila moje ocakavania.
    • Na web stranke pri objednavani tovaru moznost priamej volby miesta osobneho vyzdvihnutia. Momentalne je potrebne uviest to do poznamky k objednavke.

Spokojnost zakaznika je kladena na prve miesto. Pozitivny pristup pocas celeho priebehu vybavovania objednavky. V pripade komplikacii s tovarom okamzita komunikacia o situacii s ponukou alternativ. V ponukani riesenia predcia ocakavania zakaznika.

Vrelo odporucam. V mojom pripade slo o objednavku na osobny odber v Bratislave. Davam 100 bodov zo 100 aj napriek tomu, ze povodne zelany a objednavany tovar nebol k dispozicii.

• - dobré ceny
    • - tovar na sklade
    • - žiadne

• Velmi dobra ponuka kufrov za vyhodnu cenu

Velmi prijemna komunikacia a obchod mozem len vrelo odporucat

• výhodná cena

• Rýchlost

• Veľký výber, dobrá poloha, ochotný personál.
    • Komunikácia centrály cez mail zlyhala.

Odporúčam.

• Objednany tovar deklarovany ako dostupny, nebol skladom. Komunikacia formou e-mailu nevhodna.

Kvalitny tovar, dostupny ak si kontrolujete e-maily aj po obdrzani potvrdenia objednavky. Inak vzhladom k vyssim cenam produktov slaba forma komunikacie.

• vyborna ponuka kufrov
    • profesionalna komunikacia
    • expresna dodavka

Maximalna spokojnost pri kazdom nakupe. Jednoznacne doporucujem kazdemu, kto hlada kvalitny tovar a perfektne sluzby.

spolahlivy a flexibilny

• Doručenie kuriérom Sloven. pošty, dá sa tovar vyzdvihnúť aj na pošte, keď je adresát nedostupný. Prehľadný web, tovar skladom.

• Šírka ponuky,je z čoho vyberať,komunikácia.
    • Nuž z jednej objadnávky ťažko posúdiť,snáď len pri objednávaní som nemohol vymazať platbu vopred,tak som poznačil aj dobierku.

Kufor ktorý som potreboval bol iba vo Vašom obchode,využil som aj zľavový kuon Telekomu,takže cena bola výhodná.Komunikácia,rýchlosť objednávky na výbornú.Ja mám iba pozitívnu skúsenosť,aj keď som objednával iba raz,rád opäť využijem vaše služby,odporúčam aj ostatným:-)

• v obchode ponukaju velmi kvalitny tovar a vzdy tam najdem presne co potrebujem, pripadne mi vedia skvele poradit a odporucit. ak nie je tovar na sklade velmi rychlo mi ho vedia objednat.

velmi odporucam vsetkym nakupujucim, som maximalne spokojna s tovarom a sluzbami ktore poskytuju. rychlost vybavenia objednavky, ustretovost a vzdy kvality tovar.

• Rýchlosť
    • Spolahlivosť
    • Komunikatívnosť

Výborný online obchod,tovar na sklade za dobrú cenu,kvalitná značka,doporučujem

• široký sortiment výbornej kvality a primeranej ceny, odborných a príjemných zamestnancov...
    • nenašla som žiadne

odporúčam každému nákup v tomto obchode

• prehladnost, siroka ponuka
    • Dostupnost doma.

• bezproblémová komunikácia,ochotní zamestnanci
    • tovar, ktorý nie je v e-shope sa nachádza v ponuke

promptná komunikácia a dodanie tovaru

• Vyborná komunikácia