výhoda je v tom ako rychlo a presne bola dodaná , kvalitné

• nemali označený aktuálny stav tovaru

• Jediná nevýhoda bola, že tovar mal vyššiu cenu

Výborná komunikácia, tovar bol doručený do termínu, aký som potrebovala.

ok , fajn

super som spokojný odporučam

• 11 dni od objednavky nemam ani tovar, ani ma nekontaktoval obchod s nejakou informaciou. Nestihla som tak obdrzat tovar vcas na narodeniny dietata.

Objednala som hračky len pár dni pred Vianocami, všetko prišlo rýchlo a bez problémov

• Tu som zohnala tovar,ktory uz je vsade vykupeny,tesim sa

Obchod odporucam,nemala som ziadne problemy,tovar prisiel neposkodeny,dobre zabaleny.

• Velmi mily a ochotny personal
    • najvyhodnejsia cena

Dakujem velmi pekne, nasla som u vas objektiv najlacnejsi, sice nebol dostupny do 3 dni ako bolo avizovane, no hned ako prisiel na sklad mi ho poslali expres kurierom. Mily a ustretovy personal. S nakupom som spokojna.

Veľmi spokojný. Napriek mojej objednávke tesne pred vianocami objednávka prišla konplet a na čas.

• rychlosť dodania
    • bez zbytočných prieťahov

Dodanie tovaru bolo rychle

Dakujem bola som veľmi spokojná s tovarom aj s dodaním pred Vianocami všetko ste stihli

• Rýchle dodanie tovaru

tovar ani po 8 dňoch nedorazil, objednávku som zrušila.

• Po 2 tyzdnoch mi 4 dni pred Vianocami zrusili pbjednavku. Nikdy viac tento obchod

Nikdy viac. Nespolahlivy a neschopny.

Tovar bol doručený do 3 dní do pobočky zásielkovne. Negatívne skúsenosti s obchodom nemám.

• Tovar vobec nedosiel

Tyzden sa mi po mojej objednavke nikto neozval. Nakoniec ked som tam volal, tak mi pan povedal, ze moju objednavku domrvili a poslali ju niekomu inemu a zial tovar uz nema, aby som si ho kupil niekde v obchode na slovensku. Ze fakt vdaka.

Tovar mi bol doručený ,ale poškodený a doteraz nebola reklamácia vybavená.Telefony nikto neberie

• Tovar došiel v poriadku. Snáď hlavne batérie budú slúžiť ako garantuje výrobca