• nefunkcny obchod

Tento antiobchod nema na sklade to,co deklaruje na svojej webstranke,pretoze mnou objednany tovar nedorazil ani po mesiaci napriek tomu,ze som od nich dostal odpovedny email o objednanom tovare.Tento tovar este stale figuruje na ich web-ke,ze je na sklade ale ako som spatnou skusenostou s tymto KRAMEM zistil,tak tento eshop je zrejme v cudu a tovar u nich neexistuje!!!SKLAMANIE!Naviac dalej nekomunikuju!!A prva negativna skusenost,ze som tovar po objednavke na nejakom eshope nedostal...A nielen v nejakych predrazenych sukrom.kamennych obchodoch.HANBA sukromnikovi.A kolko je takych este?!HAFO X nekonecne.HAHA,to je sukromnictvo...

• Nekupujte zde, nenechejte se nachytat

Než zde nakoupíte, přečtěte si recenze na obchod ihracicky.cz https://obchody.heureka.cz/ihracicky-cz/recenze/ Pod tímto jménem vystupuje majitel v ČR.

• Rychlost

Rychlost dodania

• Tovar oznaceny “Na Sklade” fyzicky nemaju. Odoslanie tovaru oznacenehi “na sklade” 2 tyzdne.

• Rýchlosť, všetky potrebné informácie, tovar prišiel expresne rýchlo! Maximálna spokojnosť :)

Ziadna komunikacia so zakaznikmi

Bezproblemovy obchod

spica eschop.

vse ok

• A vrchol všetkého, je keď Vám na základe nepriaznivej recenzie, zavolá dotyčný pán a povie Vám, že ďakuje za recenziu a " NACHČIJE VÁM DO HUBY!"

Verím, že pokiaľ dotyčný pán nie je majiteľ tohto skvelého e-shopu, bude sa môcť takýmto štýlom porozprávať so svojim šéfom.

Tento obchod určite neodporúčam. Zavádzajú zákazníka, tovar, ktorý má byť skladom, nedokážu doručiť ani do 2 týždňov. Napriek mojej snahe nadviazať kontakt prostredníctvom mailu alebo tel. kontaktu zverejneného na ich stránke, nie je možné sa s niekým z obchodu spojiť. Doposiaľ neviem, čo je s mojou objednávkou, hoci som tovar objednal pred 2 týždňami. Je to veľký problém nakoľko sa jedná o darček. Chcel som objednávku zrušiť, no neviem ako nakoľko na stránke obchodu už niekoľko dní svieti upozornenie na akúsi údržbu. Doposiaľ som sa nestretol s tak nekvalitnymi službami internetového obchodu. Pri dnešnej konkurencii je to doslova zarážajúce hazardovanie so zákazníkom. Pravdepodobne ide len o nejakého zúfalca podnikajúceho z garáže, ktorý nestíha obhospodarovať stránku a expedovať objednávky.

Nikdy v tomto E-shope nenakupujte. Urobila som objednávku v nedeľu, v pondelok mi volal pán že lego majú a posielajú mi ho. Po tyzdni žiadnej odozvy som im zavolala, že čo je z mojou objednávkou a zdvihol mi to evidentne druhý pán, veľmi nepríjemný a arogantný, že oni ho na sklade nemajú, že ide z iného skladu a nevie kedy im príde.
    V stredu 6.12 som im volala znova že či už ho majú, nakoľko isla mama do Prahy a vyzdvihne ho osobne. Vitazoslavne mi oznámili že prišlo a môžem si ho vyzdvihnúť.
    Dnes 8.12 ho isla mama vyzdvihnúť a arogantne jej bolo oznámené že už nemajú na predajni ani kus, potom z histerickym vyjavom začali nadávať na nás Slovákov a ak chce môže ísť kúpiť posledn kus do inej predajne kde bolo Lego o 15€ drahšie.
    Takyto ľudia by nemali podnikať v obchode keď nevedia komunikovať s ľudmi.
    NIKDY VIAC TENTO OBCHOD!!!!!!!!!!!!!!!

• Absolutne neodporúčam...podobná skúsenosť ako zákazník predo mnou..len čo som napísala recenziu, že sa mi nepáči že pred 10 dňami som si objednala a neviem čo a kde je tovar - do 2.hodín mi od firmy prisiel mail, že moju objednávku stotnujú...že tovar sa u dodávateľa nenachádza...hlavná vec že na stránke Herueka firma ďalej figuruje že tovar má a predáva ho...podvod!!!!!!

Absolutne neodporúčam!!!!

• Pred 10 dňami tovar objednaný, žiadne správy od predajcu kde sa tovar nachádza....a ja netuším či príde a kedy...sú dva týždne pred vianocami...

rýchlo doručené, sme spokojný

• Všetko v poriadku prišlo

Všetko

• Cekom skore dodanie.
  • Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Velka nespokojnost. Po 11tich dnoch od objednania netusim nic o termine dodania, eshop nekomunikuje, takze cakam.

DODATOK K RECENZIÍ:

Tak toto sa mi este nestalo!? na zaklade zlej recencie - vid "Velka nespokojnost" z 20.11. ma z eshopu telefonicky kontaktoval naspeedovany chlapik s podmienkou, ze ak nestiahnem recenziu, objednavku mi nedorucia... TO SME KDE?
    Eshopu dakujem za jasny postoj k zakaznikovi, objednal som inde.