-
Neodporúča obchod
Dnes je 13.5. a objednávka zadaná 16.4. zatiaľ nedorazila..
-
Neodporúča obchod
Ani dva rýždne po objednávke tovar neprišiel. Nikto z eshopu ma nekontaktoval, po informáciách som sa musela dopytovať sama. Eshop evidentne nefunguje, napriek prísľubu sa mi nikto neozval, nikto sa nevenuje mojej objednávke. Som sklamaná, tento eshop neodporúčam.
-
Neodporúča obchod
- na moje 3 emaily nereagovali, ale newslater poslali
Objednal som a zaplatil 15.10 do 06.11 09:30 žiadna reakcia, ani termín, kedy to bude dodané, na www bol sľubovaný termín do 14 dní a oznámenie
termínu dodania do 1-2 dní - ani to sa neudialo. -
Odporúča obchod
- super
-
Neodporúča obchod
- Viazne komunikácia.
- Nedodržujú sľuby.
Po objednaní tovaru mi prišlo potvrdenie objednávky s informáciou, že do 1 - 2 dní dostanem oznámenie, kedy mi bude tovar doručený. Dnes je to 13 dní a z Hypermódy žiadna správa. Nereagujú ani na môj dopyt, či je moja objednávka ešte aktuálna. Takže neodporúčam.
-
Neodporúča obchod
Pod 2tyzdnoch nič neprišlo,nikto nereaguje na odpoveď
-
Neodporúča obchod
Tovar dorazil za 2 týždne
Tovar mi bol doručený neskoro až po 18.dnoch a nie ako pišu že 7-8 dní
-
Neodporúča obchod
vybavenie objednavky trvalo dlho preto som ju zrusila
-
- predajca nereaguje
Po objednani a uhrade vopred prevodom predajca nekomunikuje, tovar ani ziadnu informaciu som nedostal, na tel. ani viacnasobne poslany email nereaguju. Zlodeji!
Objednavka cislo: 23300317
Po takejto skusenosti by som tento obchod odporucil jedine Obchodnej inspekcii.
Rado
Aktualizacia po tyzdni: po zverejnenej horeuvedenej recenzii sa predajca ozval, ze tovar je pripraveny, zial uz nebol aktualny, poziadal som o vratenie penzi, suma prisla na moj ucet, pripad zdarne uzavrety.
Rado -
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 4 dni
všetko super a rýchlo
-
Neodporúča obchod
- Neodporúčam nakupovať v tomto eshope. Za objednaný tovar som zaplatila vopred a ani po 2 týždňoch mi nebol doručený a na maily nikto neodpovedal. Otrasné
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 3 dni
Super jednanie dokonca mi umižnili zmeniť veľkosť
-
Neodporúča obchod
No sklamanie ,tovar prišiel poškodený a po telefóne s predajcom a poslaných žiadna odozva a bolo mi povedané že tovar nemám posielať späť ☹️
-
Neodporúča obchod
Neseriózne, žádná komunikace, zboží jsem neobdržel, tak zrušena objednávka. Takže nedoporučuji.
-
Neodporúča obchod
- preslo 13 dni od objednavky a nic absolutne nedoporucujem tento e-shop !!!
-
Odporúča obchod
- Pekné veci v dobrej kvalite.
- Oceňujem, že máte v ponuke mikiny, tričká zo 100 % bavlny, a že v popise produktov uvádzate presné materiálové zloženie, pretože je to dôležité. Dúfam, že budete mať viac mikín zo 100 % bavlny bez flisovej podšívky, lebo sú kvalitné vzdušné.
- Dodanie ešte skôr ako je uvedené na stránke.
-
Neodporúča obchod
Tovar mi nedodali a na výzvy nereagujú.
-
Neodporúča obchod
Tovar dorazil za 3 týždne
Objednané rifle sú pekné, ale veľkosť nesedí. Chcela som ich vymeniť za iné číslo, ale nikde na stránke som nenašla formulár na výmenu alebo vrátenie tovaru. Napísala som im mail, ale bez odozvy, napísala som aj cez možnosť "opýtať sa", ktorá je pri každom tovare, ale zase bez odpovede. Nakoniec som volala na číslo uvedené na stránke a nikto to nedvíhal. Čas na vrátenie tovaru sa kráti a ja neviem, čo s tým. Na stránke ani žiadna adresa, kam by som to mohla poslať. A dodanie tovaru bolo tiež príliš dlhé.
-
Neodporúča obchod
- Až po 8 dňoch na telefonickú otázku, kedy dodajú objednávku, ktorá bola aj zaplatená, mi odpísali, že za 7 dní. Následne som objednávku mailom odvolal, teraz čakám, kedy mi vrátia peniaze.
Viď popísaná nevýhoda.
-
Neodporúča obchod
Chcela som ju k jesenným dňom, no už je to riadne dlho a nič mi neprišlo,,,skodaaáa