Reklama

Obchod bol blokovaný z dôvodu nízkeho percentuálneho hodnotenia

Zobraziť recenzie

Prihlásiť sa a pridať recenziu
  • Neodporúča obchod

    10 %

    Dnes je 13.5. a objednávka zadaná 16.4. zatiaľ nedorazila..

  • Neodporúča obchod

    10 %

    Ani dva rýždne po objednávke tovar neprišiel. Nikto z eshopu ma nekontaktoval, po informáciách som sa musela dopytovať sama. Eshop evidentne nefunguje, napriek prísľubu sa mi nikto neozval, nikto sa nevenuje mojej objednávke. Som sklamaná, tento eshop neodporúčam.

  • Neodporúča obchod

    10 %

    • na moje 3 emaily nereagovali, ale newslater poslali

    Objednal som a zaplatil 15.10 do 06.11 09:30 žiadna reakcia, ani termín, kedy to bude dodané, na www bol sľubovaný termín do 14 dní a oznámenie
    termínu dodania do 1-2 dní - ani to sa neudialo.

  • Odporúča obchod

    100 %

    • super
  • Neodporúča obchod

    10 %

    • Viazne komunikácia.
    • Nedodržujú sľuby.

    Po objednaní tovaru mi prišlo potvrdenie objednávky s informáciou, že do 1 - 2 dní dostanem oznámenie, kedy mi bude tovar doručený. Dnes je to 13 dní a z Hypermódy žiadna správa. Nereagujú ani na môj dopyt, či je moja objednávka ešte aktuálna. Takže neodporúčam.

  • Neodporúča obchod

    Pod 2tyzdnoch nič neprišlo,nikto nereaguje na odpoveď

  • Neodporúča obchod

    60 %

    Tovar dorazil za 2 týždne

    Tovar mi bol doručený neskoro až po 18.dnoch a nie ako pišu že 7-8 dní

  • Neodporúča obchod

    20 %

    vybavenie objednavky trvalo dlho preto som ju zrusila

  • 60 %

    • predajca nereaguje

    Po objednani a uhrade vopred prevodom predajca nekomunikuje, tovar ani ziadnu informaciu som nedostal, na tel. ani viacnasobne poslany email nereaguju. Zlodeji!
    Objednavka cislo: 23300317
    Po takejto skusenosti by som tento obchod odporucil jedine Obchodnej inspekcii.
    Rado

    Aktualizacia po tyzdni: po zverejnenej horeuvedenej recenzii sa predajca ozval, ze tovar je pripraveny, zial uz nebol aktualny, poziadal som o vratenie penzi, suma prisla na moj ucet, pripad zdarne uzavrety.

    Rado

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 4 dni

    všetko super a rýchlo

  • Neodporúča obchod

    10 %

    • Neodporúčam nakupovať v tomto eshope. Za objednaný tovar som zaplatila vopred a ani po 2 týždňoch mi nebol doručený a na maily nikto neodpovedal. Otrasné
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 3 dni

    Super jednanie dokonca mi umižnili zmeniť veľkosť

  • Neodporúča obchod

    No sklamanie ,tovar prišiel poškodený a po telefóne s predajcom a poslaných žiadna odozva a bolo mi povedané že tovar nemám posielať späť ☹️

  • Neodporúča obchod

    Neseriózne, žádná komunikace, zboží jsem neobdržel, tak zrušena objednávka. Takže nedoporučuji.

  • Neodporúča obchod

    10 %

    • preslo 13 dni od objednavky a nic absolutne nedoporucujem tento e-shop !!!
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Pekné veci v dobrej kvalite.
    • Oceňujem, že máte v ponuke mikiny, tričká zo 100 % bavlny, a že v popise produktov uvádzate presné materiálové zloženie, pretože je to dôležité. Dúfam, že budete mať viac mikín zo 100 % bavlny bez flisovej podšívky, lebo sú kvalitné vzdušné.
    • Dodanie ešte skôr ako je uvedené na stránke.
  • Neodporúča obchod

    10 %

    Tovar mi nedodali a na výzvy nereagujú.

  • Neodporúča obchod

    10 %

    Tovar dorazil za 3 týždne

    Objednané rifle sú pekné, ale veľkosť nesedí. Chcela som ich vymeniť za iné číslo, ale nikde na stránke som nenašla formulár na výmenu alebo vrátenie tovaru. Napísala som im mail, ale bez odozvy, napísala som aj cez možnosť "opýtať sa", ktorá je pri každom tovare, ale zase bez odpovede. Nakoniec som volala na číslo uvedené na stránke a nikto to nedvíhal. Čas na vrátenie tovaru sa kráti a ja neviem, čo s tým. Na stránke ani žiadna adresa, kam by som to mohla poslať. A dodanie tovaru bolo tiež príliš dlhé.

  • Neodporúča obchod

    10 %

    • Až po 8 dňoch na telefonickú otázku, kedy dodajú objednávku, ktorá bola aj zaplatená, mi odpísali, že za 7 dní. Následne som objednávku mailom odvolal, teraz čakám, kedy mi vrátia peniaze.

    Viď popísaná nevýhoda.

  • Neodporúča obchod

    Chcela som ju k jesenným dňom, no už je to riadne dlho a nič mi neprišlo,,,skodaaáa