Batoh mi dosud nebyl doručen, proto nemám co hodnotit .

Reakcia obchodu HUDYsport a. s.

za zpoždění dodávky se omlouváme. Batoh jde z našeho centrálního skladu v Čechách a dopravci byl předán hned v den objednávky, pak již nad ním ztrácíme kontrolu a rychlost dodání dopravcem již nejsme schopni ovlivnit.
    I nás toto zpoždění mrzí. Snad bude doručen co nejdříve.

• dost vela veci tam je
    • neprisli mi 2 produkty z nejakeho dovodu

neprisli mi 2 produkty z troch

Reakcia obchodu HUDYsport a. s.

byly Vám doručeny dvě zásilky, v jedné byly rukavice a ve druhé šly z našeho centrálního skladu v Čechách isotonické nápoje. Tato zásilka Vám byla doručena o den později než rukavice. Takže jste obdržel všechno objednané zboží.
    S pozdravem Michal Burda

Dlhé dodanie na Slovensku !

Reakcia obchodu HUDYsport a. s.

objednávku jste udělal 17.12.2023 (položky nebyly na jednom našem skladu, jedna byla odeslána z našeho centrálního skladu v Čechách, a Vy jste si zadal doručení v jedné zásilce, tak se musely stáhnout do jednoho skladu. O tom, že se tím dodací lhůta prodlouží jste byl informován v souhrnu objednávky.) a doručena byla 22.12.2023, což na uvedené skutečnosti lze před Vánocemi považovat za velmi rychlé dodání. Dopravce již více urychlit nedokážeme.
    S pozdravem Michal Burda

• pracovníčka sa mi ospravedlnila, že na moju objednávku zabudli.

Tovar mi bol doručený po 1,5 týždni.
    Tovar bol vymenený s iným zákazníkom.
    Tovar mi prišiel v hlavnej krabici úplne rozbalený.

Reakcia obchodu HUDYsport a. s.

za problémy se omlouváme. Při balení se na na balících prohodily štítky a Vaše papuče putovaly k jinému zákazníkovi a jeho zboží k Vám. Stále jsme jen lidé a nyní před Vánocemi se v tom množství balíků chyba občas stane.
    Papuče jsou od výrobce baleny pouze v igelitovém sáčku, tak je možné, že z něj během přepravy v kartonu vypadly. Ale to, jak dopravce zachází se zásilkami bohužel ovlivnit nedokážeme.
    Věřím, že pokud nám dáte ještě šanci, tak příště dopadne vše k Vaší plné spokojenosti.

• Relativne rychle dorucenie
    • Neodpisuju na email
    • Komplikovane vratenie tovaru

Reakcia obchodu HUDYsport a. s.

kolegyně Vám odpověděly (můžeme doložit kopii emailu), ale po odeslání emailu již nevíme, kam ve virtuálním světě zmizí, jestli Vám zpráva nespadla do Spamu, či Vám ji nezablokoval nějaký firewall. Ochranu Vašeho PC obejít nedokážeme.
    Zboží zakoupené prostřednictvím e-shopu můžete vrátit na kterékoliv naší prodejně či zaslat na odesílací prodejnu (je uvedena na balíkové soupisce). Na prodejně obdržíte potvrzení o převzetí, peníze Vám pak následně zašle na účet odesílací prodejna.
    Pokud ho budete posílat dopravcem, tak je potřeba přiložit formulář o odstoupení od smlouvy. Co má obsahovat najdete na konci obchodních podmínek - https://www.hudysport.sk/obchodne-podmienky
    Takže lze zboží vrátit osobně, či přes dopravce.
    S pozdravem Michal Burda

preslo 7dni od objednania a tovar stale nedorazil.
    ostatne eshopy s tymto nemaju problem aj ked objednam zo zahranicia.
    vas eshop nebudem odporucat

Reakcia obchodu HUDYsport a. s.

zboží bylo zabaleno první pracovní den po objednání (4.12.2023) a následující den (5.12.2023) si ho vyzvedl dopravce na našem centrálním skladu v Čechách. Od té chvíle již nejsme schopni dopravu jakkoliv urychlit. Zboží bude doručováno dnes (11.12.2023). O tom, že bude dodací doba delší, protože zboží jde z Čech na Slovensko, jste byl informován v souhrnu objednávky.
    když by bylo zboží skladem na Slovensku, tak by šlo z tohoto skladu a doprava by byla podstatně rychlejší.
    S pozdravem Michal Burda

• GLS kurier je nespolahlivy a nepouzitelny ozval sa v sobotu samozrejme adreasa dorucovania bola praca kde cez vikend niesom.Tovar bol ulozeny v balikomate uplne mimo danej adresy.Vrele odporucam zmenit kuriera!.Vdaka GLS je Hudy uz nakupovat nebudem .

Reakcia obchodu HUDYsport a. s.

tohoto dopravce jste si v objednávce zvolil Vy, do toho my zasahovat nemůžeme.
    Se všemi dopravci sepisujeme nové smlouvy každý rok a posíláme si fiktivní zásilky, abychom si ověřili, že vše běží tak, jak je uvedeno ve smlouvě. Ale jednotlivé řidiče již neovlivníte, jak se zachovají v dané situaci. A věřte, že to je nepříjemné i pro nás, že jste Vy, naši zákazníci nespokojení. Když takovýto případ nastane a kontaktujeme dopravce, tak nám slíbí, že se to již nikdy nestane, ale v těch tisících balíků, co se posílají se to stane. pokud by to ale mělo být pravidlem, tak spolupráci s dopravcem ukončíme.

• Tovar bol v poriadku
    • Cena zakúpeneho tovaru cez internet bola vyššia, ako bola nakoniec cena na vysačke produktu, ktorý mi prišiel. Považujem to dosť nefer voči nakupujúcim.

Reakcia obchodu HUDYsport a. s.

toto jsme spolu řešili, že cena na visačce nemá vliv na výprodejovou cenu. Vy jste zboží zakoupil za výprodejovou 60,-Euro, která s prodejní cenou na visačce nemá nic společného. To, že tam byl nalepen špatný lepík, kdy stará prodejní cena byla 90,-Euro a po naskladnění nové dodávky byla zvýšena na 100,-Euro, což na prodejně zapomněli přelepit novým lepíkem s cenou, nemá na cenu ve výprodeji žádný vliv. Vy jste si objednal zboží za 60,-Euro a zaplatil jste 60,-Euro, tak nevím, co je nefér vůči zákazníkům.
    S pozdravem Michal Burda

Prepravna firma ma zatiaľ ani nekontaktovala. Zrejme sú dodacie lehoty využívanej prepravnej služby dlhšie ako 1 týždeň (po týždni chodí dotazník spokojnosti) aj keď tovar ide do boxov a nie na adresu zákazníka. Škoda, že mi Hudy sport neponúkol možnosť prevziať si tovar na predajni.

Reakcia obchodu HUDYsport a. s.

zásilku jsme odeslali 28.11.2023 z našeho centrálního skladu v Čechách do depa dopravce dorazila v sobotu 2.12.2023, takže počítám s doručením dnes, nebo zítra. My se snažíme zboží expedovat co nejrychleji, ale dopravce, co do rychlosti dodání, již ovlivnit nedokážeme.
    S pozdravem Michal Burda

• vyhodna cena iba v akcii
    • dlhy cas dorucenia
    • ceny

Vyhodna cena produktu v akcii ktorý som chcel, inak ceny skor vyssie ako inde. Biedna doprava, predpokladany den dorucenia bol v pondelok, balik prisiel az v piatok, zial nikde sa neda zistit, kde sa balik nachadza, iba to, ze bol expedovany.

Reakcia obchodu HUDYsport a. s.

Vy jste si zboží objednal 21.11.2023 a zboží bylo odesláno z našeho centrálního skladu následují den, tedy 22.11.2023. Pak ležel balík z neznámého důvodu 27.-30.11. na depu dopravce. To jsou věci, které nás mrzí, ale nedokážeme je bohužel nijak ovlivnit.
    S pozdravem Michal Burda

Objednávka mi bola riadne potvrdená a oznámený termín doručenia . Deň po termíne doručenia ste mi telefonicky oznámili, že tovar, ktorý som si ja kúpila bol na predajni, kým ste mi ho stihli poslať predaný .

Reakcia obchodu HUDYsport a. s.

omlouváme se, ale nabídku našeho e-shopu tvoří i sklady všech našich prodejen a může se stát, že v době zadávání objednávky, než se zboží odloží na stranu, tak se na prodejně prodá. Pravděpodobnost je to malá, ale již se to bohužel párkrát stalo, protože počítač nepozná, že má někdo na prodejně zboží v ruce a jde s ním k pokladně. Věřím, že pokud nám dáte ještě šanci, tak vše proběhne k Vaší plné spokojenosti.
    S pozdravem Michal Burda

Na Hudy som počul veľa dobrého, o to viac ma mrzí moja negatívna skúsenosť. Jedna z položiek (vak na vodu) mi dorazil v poškodenom stave. Keďže som pred vycestovaním do zahraničia mal len málo času na reklamáciu poslaním tovaru naspäť, išiel som osobne do kamennej predajne v BA s tým, že mi tam snáď tovar na mieste vymenia. Nestalo sa - vraj ho musia najprv poslať niekam na posúdenie. Tak sa aj stalo zhruba 2.9. s tým, že mi bolo povedané že proces posúdenia bude trvať približne 2 týždne. Dnes je 21.9. a zatiaľ ohľadom mojej reklamácie nemám žiadne info a netuším ani či mi budú vrátené peniaze, poslaný voucher alebo nový produkt. Od 2.9. ma zatiaľ nikto spätne na email nekontaktoval.

Reakcia obchodu HUDYsport a. s.

reklamace byla vyřízena naším reklamačním oddělením tak, že Vám budou vráceny peníze. Tuto informaci vidí i prodejna, kde jste zboží reklamoval.
    Prodejna Vás měla kontaktovat, že reklamace je již vyřízena a omlouvám se, že se tak nestalo, i když věděli, že na vyřízení spěcháte. Bohužel systém automatické informace neumí, že by se z tohoto procesu vyloučil lidský faktor, který občas nějakou chybu udělá.
    Omlouváme se za komplikace.
    S pozdravem Michal Burda

• sľub že tovar bude 30.8.2023, zatiaľ je večer31.8.2023 atovar nikde...........a chcete hodnotenie .čoho????????????

Reakcia obchodu HUDYsport a. s.

položky nebyly na jednom našem skladu a Vy jste si zadal doručení v jedné zásilce, tak se musely stáhnout do jednoho skladu, aby se zkompletovaly do jedné zásilky. O tom, že se tím dodací lhůta prodlouží jste byl informován v souhrnu objednávky, kde bylo uvedeno i datum doručení.
    Uvedené datum 30.8.2023 platilo pro jednu položku v objednávce, objednanou 25.8.2023 do 12:00 hodin. Tato informace je uvedena u termínů doručení u každého artiklu.
    Věřte, že se snažíme aby zboží u Vás bylo do nejdříve a mohl jste ho spokojeně používat.
    S pozdravem Michal Burda

• široký výber tovaru kvalitných značiek
    • nepochopiteľný spôsob doručovania - objednáte si 3 drobnosti, prídu vám v 3 samostatných balíkoch, často aj deň po sebe, dokonca v rovnaký deň
    • zopakujem aj po tretíkrát - ak si raz niečo objednám, pošlite mi to naraz, aj keby som mal čakať 3 dni, alebo 3 týždne
    • nadbytočné, 3-násobné balenie - originál obal, plastové fólie, kartón

Kvôli spôsobu balenia a doručovania už v Hudy nebudem nakupovať.

Reakcia obchodu HUDYsport a. s.

my jsme pouze splnili Váš požadavek. Položky nebyly na jednom našem skladu a systém Vám v objednávce nabídl možnost "Sloučit do jedné zásilky", vy jste tuto volbu zrušil a tak jsme položky posílali z jednotlivých našich skladů samostatně. Takže o tomto způsobu zaslání jste rozhodl Vy a my jsme pouze Vaši volbu akceptovali. Kdybyste možnost doručení v jedné zásilce nezrušil, tak by Vám přišel pouze jeden balík, i když by se doručení trochu prodloužilo, protože by se položky musely stáhnout do jednoho skladu pro kompletaci zásilky.
    S pozdravem Michal Burda

Celé zle, dozviem sa v piatok, že mi objednávku rušia a v utorok ráno som ju potreboval (už som nestihol objednať od z nejakého iného obchodu kde by sa má nesnažili podviesť.)

Reakcia obchodu HUDYsport a. s.

v systému byla chyba a u Tarpů byla zobrazena cena 5,90 Euro místo správných 59,- Euro. Po zjištění této chyby jsme se Vám omluvili a nabídli dodání ve správné ceně. Chyba byla na naší straně a nabídli dodání se slevou jako omluvu. Původní chybnou cenu jsme bohužel dodržet nemohli.
    Nejednalo se o žádnou snahu Vás podvést, ale o špatně zobrazenou cenu, desetinná čárka byla posunuta o jedno desetinné místo.
    Ještě jednou se omlouváme a věříme, že pokud nám dáte ještě šanci, tak uvidíte, že se snažíme plnit požadavky našich zákazníků a vše proběhne v pořádku.

• Drahy

Reakcia obchodu HUDYsport a. s.

trochu nechápu Vaše hodnocení. Cenu jste věděl již při objednávání, přesto jste si zboží objednal a nyní si stěžujete na to, že to bylo drahé. Prodáváme zboží za standardní ceny doporučené výrobcem a pokud někdo nabízí zboží za nižší cenu, tak to neovlivníme a abychom pro Vás zachovali servis na maximální výši, tak ani nemůžeme.
    S pozdravem Michal Burda

• Obchod má skutočne dobrý výber
    • Nespoľahlivosť pri dodaní tovaru

I napriek opakujúcim sa výhradám zákazníkov v recenziách týkajúcich sa doručovania tovaru som sa rozhodol risknúť to a objednať si tovar z tohto obchodu práve kvôli slušnému výberu produktov mne blízkych značiek. Už samotné recenzie totiž poukazujú na pomerne pofidérne komunikačné praktiky tohto obchodu. A samozrejme, ich súčasťou som sa stal aj ja. Tovar som objednal 30.4. a doručený mi bol 9.5., pričom oba produkty boli na sklade. Ak odpočítam víkendy a sviatky, tak dodanie trvalo 5 pracovných dní. Avšak, pred objednávaním produktov predajca sľuboval doručenie do 5.5. V tomto termíne som predajcovi odoslal mail s otázkou o doručení. Odpoveď štandardná - jeden produkt bol na inom sklade a čakali sme naň, dnes Vám objednávku odosielame. Ktovie ale či by to tak bolo keby som predajcu neurgoval.
    Mám za to, že tento obchod využíva nekorektnú a nedôveryhodnú komunikáciu voči zákazníkom. Výhovorky, ktoré sa tu vyskytujú pri každej negatívnej recenzii sú vždy rovnakého typu - tovar bol na inom sklade, zlyhanie systému, ľudský faktor, sviatky, dopravca... Pre mňa ako zákazníka je ale v roku 2023 irelevantný ktorýkoľvek z týchto dôvodov a to najmä s ohľadom na konkurenciu, pri ktorej sa takéto opakované problémy nevyskytujú. Objednávam produkty z celého sveta, ale 5 dňová dodacia lehota v rámci Česko-Slovenska, to je snáď len zlý vtip. Namiesto nekonečného vyhovárania by sa mohol predajca zamerať na zlepšenie politiky predaja, pretože pokiaľ sa výhrady zákazníkov neustále opakujú, zrejme bude chyba práve tu. Tomuto obchodu sa budem na kilometre vyhýbať a to isté odporúčam každému, pre koho je dôležitá spoľahlivosť predajcu.

Reakcia obchodu HUDYsport a. s.

To není žádná výmluva, to je realita. Jedna položka šla z našeho centrálního skladu a druhá z naší prodejny v Bratislavě. Obě se stáhly do centrálního skladu v Trenčíně a Vám byla, dle Vašeho požadavku, objednávka zaslána v jedné zásilce. Nabídku našeho e-shopu tvoří nejen zásoba na centrálním skladu, což mají standardní e-shopy, ale i sklady všech našich prodejen, což činí naši nabídku tak širokou. Kdyby jste si nedal sloučit položky do jedné zásilky, tak by šly dva balíky přímo na Vaši adresu a dodání by se urychlilo, protože by se vynechalo sloučení zásilek do jedné ve skladu v Trenčíně.
    Objednávka byla dodána přesně tak, jak jste byl informován v souhrnu objednávky, protože systém pozná, na kterém skladu jsou položky skladem a dle toho opraví termín doručení, který Vám i zobrazil. V tuto chvíli jste mohl objednávku zrušit, pokud Vám nevyhovoval.
    S pozdravem Michal Burda

Dlhé čakanie - žiadna komunikácia.

Reakcia obchodu HUDYsport a. s.

položky nebyly na jednom našem skladu a Vy jste si zadal doručení v jedné zásilce, tak se musely stáhnout do jednoho skladu. O tom, že se tím dodací lhůta prodlouží jste byl informován v souhrnu objednávky. Informace byla poskytnuta předem, tak není další komunikace v tomto ohledu nutná.
    S pozdravem Michal Burda

Tovar mal prist v stredu, v piatok pri tom stale nic a objednavka v stave "spracuva sa". Zavolal som na zakaznicku linku, kde mi povedali, ze zistia dovod a daju mi obratom vediet, no uz sa mi neozvali.

Reakcia obchodu HUDYsport a. s.

balík č. EB573444...SK je od 2.5.2023 nachystán na vyzvednutí dopravcem. Proč ještě nebyl vyzvednut nevím. Zavolám na prodejnu a ověřím, co se s ním děje.