• Tovar nedodaný, napriek tomu, že mal byť skladom a bol vopred zaplatený, pričom sa chvália doručením na druhý deň po objednaní.
    • Absolútna ignorácia zákazníka. Nekomunikujú emailom ani cez kontaktný formulár po niekoľkých urgenciách a žiadostiach o dodanie tovaru, resp. informácií o dodaní.
    • 12 dní po zaplatení tovaru žiadna reakcia
    • Zlodeji

Rozhodne cez týchto podvodníkov nič neobjednávajte. Ja postupujem cez obchodnú inšpekciu.
    Zároveň nahlasujem uvedený e-shop medzi rizikové internetové obchody z dôvodu nedodržiavania niektorých zákonných povinností, ale aj problematického vymáhania spotrebiteľských práv a individuálnych nárokov.

• prišlo poškodené...

Prišlo poškodené, žiadna odpoved na reklamáciu, ignorovanie mailov, už nikdy.

Vôbec sa nedá dovolať na číslo, ktoré udávajú, nekomunikujú ani cez email a za tovar, ktorý som vrátila doteraz nemám peniaze naspat

• Tovar som si objednal, najprv som zadal v objednávke platbu vopred. Toto som potom zmenil cez ich formulár za platbu pri prevzatí a na dobierku.
    Nikto nekomunikuje, tovar asi 3 týždne nedorazil...

• Veľmi drahé poštovné

• prijatelne ceny
    • tazkopadna komunikacia,
    • velmi vysoka cena pri dobierke

Velmi narocna komunikacia (na str. je jediny tel.kontakt ma ktory sa dva dni nedalo dovolat-hned ako zazvonil telefon, polozili. Inak, maju vyhradeny cas na telefonovani len od 10-12h). Vyplnilasom kontaktny formular co maju na stranke (chcela som zmenit sposob platby z platby prevodom na dobierku). Nic, nereagovali. Nasla som nakoniec v ramci velkoobchodu nejaky email, tak tam som pisala co potrbujem. Tam uz nastastie promtne zareagovali, zmenily sposob platby na dobierku.A ked som videla ze navysenie sumy je o 7e !!! tak som nakoniec obj. zrusila. Aj ceny boli trosku vo fa ine ako na stranke uvadzaju. Takze za mna, nie, uz nebudem cez tento eshop nic objenavat.

• Objednavka uhradena, tovar nedodany! Takze ani peniaze ani CD. Telefon nedvihaju !Klamari a okradaju ludi !

• "Dnes objednáte, Zajtra doručíme" sa ukázalo ako nanajvýš nepresný sľub.
    • Tovar mal byť doručený na nesprávnu adresu, kuriér musel byť priamo kontaktovaný aby veci prišli na správnu adresu.
    • Obchod nebolo možné zastihnúť na telefóne.

S objednávkou sa asi týždeň nič nedialo, neskôr bol tovar odovzdaný kuriérovi. Pri bližšej kontrole sa zistilo, že bol tovar posielaný na nesprávnu adresu. Obchodu sa nepodarilo dovolať, našťastie sa podarilo dovolať kuriérovi a tovar nakoniec prišiel silne oneskorený. Žiadne vysvetlenie oneskorenia sa neobjavilo.

• Tovar som zaplatila vopred kartou. Keďže mi CD neprišlo do 2 týždňov a bolo písané, že príde do 2 dní, tak som písala a telefonovala.... Na email mi nikto neodpovedal a telefóny niekoľko dní nikto nedvíha a ani nevolajú naspäť. V podstate nemám žiadnu odozvu.

Tovar zatiaľ nedošiel, z obchodu žiadna komunikácia.

Sklamalo ma, ze obal od CD bol po celej dlzke prasknuty, nastastie CD poskodene nebolo.

Vážená Barbara,
    objednávku ste realizovali 15.1.2023, tovar Vám bol odoslaný na druhý deň 16.1.2023 a doručený kurierskou spoločnosťou na ďalší deň 17.1.2023. Zákazník si má zásielku skontrolovať, nakoľko počas dopravy mohlo dôjsť k jej poškodeniu. Žiadnym spôsobom ste nás nekontaktovali, ani emailom, ani telefonicky, že máte problém so zásielkou, že by zásielka bola poškodená, aby sme vám mohli navrhnút riešenie. Len ste nám po takmer 3 mesiacoch dali túto negatívnu recenziu, čo je samozrejme vaše právo, ale stačilo nás kontaktovať a problém, ktorý vznikol pri doprave zásielky by sme vyriešili.
    HudobnéCD.sk

• Tovar mi síce prišiel, ale namiesto môjho objednaného CD Simply Red greatest Hits, mi poslali úplne iné CD o ktoré som nemala záujem, a teraz sa s nimi nedá spojiť, neberú telefón, neodpovedaju na meily,, som sklamaná, a nahnevaná,,,

Tovar mi síce prišiel, ale namiesto môjho objednaného CD Simply Red greatest Hits, mi poslali úplne iné CD o ktoré som nemala záujem,, teraz mi neberú telefón, neodpovedaju na meily, som sklamaná,,,

Reakcia obchodu Hudobné CD

ospravedlňujeme sa Vám za vzniknutú situáciu, skutočne došlo k zámene titulu, chyba nastala na našej strane. Na základe Vášho emailu sme Vám doposlali správne CD.
    Ďakujeme za pochopenie.

• Vôbec nekomunikujú

Vážený p. Kuzma,
    dňa 10.01.2023 ste si vytvorili objednávku, ktorá bola v ten istý deň 10.01.2023 odoslaná a 17.01.2023 kurierskou spoločnosťou doručená. Žiadnym spôsobom ste nás nekontaktovali, ani emailom, ani telefonicky, že máte akýkoľvej problém so zásielkou, len ste nám zadali toto negatívne hodnotenie.
    HudobnéCD.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Stále nemám tovar.

• Nemajú takmer žiadne kontaktné údaje
    • Tovar mi bol doručení ale bol zlý. Namiesto deluxe edície mi prišna normálna edícia
    • Obchod mi neodpovedá na e-maili ani žiadnu formu kontaktovania

Tovar mi bol doručení, žial nebol správni. Objednal som si 'Electra Heart' (deluxe edition) ale prišla mi iba normálna edícia. Obchod neodpovedá na moje e-maili ani na sťažnosti priamo na ich stránke. Neodporúčam u nich objednávať

• Objednaný tovar mi doteraz nedošiel. Ani žiadna odpoveď na moju písomnú reklamáciu. Mobil tiež nikto neberie.
    Som sklamaná alebo oklamaná?!

• vyber titulov
    • ceny vacsiny titulov v ponuke
    • slubuju dopravu zadarmo na dalsi tovar za vyplnenie dotaznika. Podla mojej skusenosti sa jej zakaznik nedocka.
    • obchod vobec nekomunikuje, opakovane.

Neviem si predstaviť ako došlo k zámene, akoľko moje vybrané tiruly boli Duchoň a Gott, možno niekedy pred pol rokom som zadala do košíka CD, ktoré ste mi zaslali, a ktoré už dávno mám. Odstupujem od zmluvy a posielam naspäť vami dodaný tovar. A ešte dodacia lehota bola dlhá a ešte som tovar dopredu uhradila. Pórová