• Tovar nedodaný, napriek tomu, že mal byť skladom a bol vopred zaplatený, pričom sa chvália doručením na druhý deň po objednaní.
    • Absolútna ignorácia zákazníka. Nekomunikujú emailom ani cez kontaktný formulár po niekoľkých urgenciách a žiadostiach o dodanie tovaru, resp. informácií o dodaní.
    • 12 dní po zaplatení tovaru žiadna reakcia
    • Zlodeji

Rozhodne cez týchto podvodníkov nič neobjednávajte. Ja postupujem cez obchodnú inšpekciu.
    Zároveň nahlasujem uvedený e-shop medzi rizikové internetové obchody z dôvodu nedodržiavania niektorých zákonných povinností, ale aj problematického vymáhania spotrebiteľských práv a individuálnych nárokov.

• Rýchlosť
    • Ceny

• Mali v ponuke aj take CD. ktore uz inde neboli- + mimoriadne rychle dodanie dobierky.
    • -----
    • &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
    • &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&m
    • Mam len 1 vyhradu a to. ze sa s nimi nedalo dohovorit telefonicky / na vsetkych cislach sa ozyvali anglicky/.
  • dobre ceny

• prišlo poškodené...

Prišlo poškodené, žiadna odpoved na reklamáciu, ignorovanie mailov, už nikdy.

• ceny

Šetrný obal CDčka k životnému prostrediu, keďže je z papiera...

Vôbec sa nedá dovolať na číslo, ktoré udávajú, nekomunikujú ani cez email a za tovar, ktorý som vrátila doteraz nemám peniaze naspat

CD som si objednal z domu, nepotreboval som chodiť po obchodoch.

• Doručenie bolo v priebehu necelých 24hodin. To som ešte nezažila tak bleskovo.
    • Precízne balenie
    • Informovanie o stave objednávky a doručenia

Rýchle a spoľahlivé.

• Rýchle dodanie, prijateľná cena.

• Vela kvalitnych interprétov
    • Lepsie ceny hlavne post.
  • Tovar som si objednal, najprv som zadal v objednávke platbu vopred. Toto som potom zmenil cez ich formulár za platbu pri prevzatí a na dobierku.
    Nikto nekomunikuje, tovar asi 3 týždne nedorazil...

• Veľmi drahé poštovné

• prijatelne ceny
    • tazkopadna komunikacia,
    • velmi vysoka cena pri dobierke

Velmi narocna komunikacia (na str. je jediny tel.kontakt ma ktory sa dva dni nedalo dovolat-hned ako zazvonil telefon, polozili. Inak, maju vyhradeny cas na telefonovani len od 10-12h). Vyplnilasom kontaktny formular co maju na stranke (chcela som zmenit sposob platby z platby prevodom na dobierku). Nic, nereagovali. Nasla som nakoniec v ramci velkoobchodu nejaky email, tak tam som pisala co potrbujem. Tam uz nastastie promtne zareagovali, zmenily sposob platby na dobierku.A ked som videla ze navysenie sumy je o 7e !!! tak som nakoniec obj. zrusila. Aj ceny boli trosku vo fa ine ako na stranke uvadzaju. Takze za mna, nie, uz nebudem cez tento eshop nic objenavat.

• Zásielka prišla neposkodena super zabalená nakoľko sa jednalo o LP :) som veľmi spokojný a odporúčam obchod ďalej. Rovnako sa teším na ďalšie objednávky keďže výber LP je veľmi pestrý.

Odporúčam. Veľká spoločnosť zásielka prišla v poriadku. Výber LP na stránke je pestrý každý si príde na svoje. :)

• Objednavka uhradena, tovar nedodany! Takze ani peniaze ani CD. Telefon nedvihaju !Klamari a okradaju ludi !

• "Dnes objednáte, Zajtra doručíme" sa ukázalo ako nanajvýš nepresný sľub.
    • Tovar mal byť doručený na nesprávnu adresu, kuriér musel byť priamo kontaktovaný aby veci prišli na správnu adresu.
    • Obchod nebolo možné zastihnúť na telefóne.

S objednávkou sa asi týždeň nič nedialo, neskôr bol tovar odovzdaný kuriérovi. Pri bližšej kontrole sa zistilo, že bol tovar posielaný na nesprávnu adresu. Obchodu sa nepodarilo dovolať, našťastie sa podarilo dovolať kuriérovi a tovar nakoniec prišiel silne oneskorený. Žiadne vysvetlenie oneskorenia sa neobjavilo.

• V ponuke aj staršie CD, ktoré nie sú nikde zohnať