Vsetko v poriadku

Veľmi pohodlný, jednoduchý a rýchly nákup. Ochota a ústretovosť pracovníkov.

• Tovar mi bol veľmi rýchlo doručený, kvalitne zabalený, perfektná komunikácia s obchodom, vyriešené všetko k mojej spokojnosti, som spokojná ako s každou objednávkou

100 % spokojnost

• výber tovaru a ceny
    • keď si dáte tovar na určitú hodinu pripraviť na výdajňu, nezabijete v obchode toľko času koľko nechcete a nepokúpite x ďalších vecí, ktoré myslíte, že potrebujete :)
    • nevýhodou a nepríjemnosťou je trojitá kontrola tovaru, ktorý si dáte dopredu pripraviť. Obzvlášť nepríjemný je pán pri tele, tmavé vlasy, škaredá tvár, ktorý je kontrola č. tri pri vonkajšom výstupe pri rampách. Ten Vám aj povie, že ho to vôbec nezaujíma, koľko krát Vás už šacovali, tovar proste musí do tretice skontrolovať

Ok

rýchle doručenie, tovar v poriadku

• rýchlosť dodania

• Vsetko pod jednou strechou
    • Siroky sortiment

Objednávku som si nechal pripraviť do Hornbach Boxu. S touto službou som bol až doteraz spokojný, ale pri tejto objednávke som musel 2 z 3 produktov vrátiť. Konkrétne, fóliovník bol v rozbitom a nekompletnom balení, a metalické fixky boli suché. Jednoducho mi tam pripravili tovar, ktorý by si nikto z pultu nevybral.

Reakcia obchodu HORNBACH BAUMARKT

Vážený zákazník,
    je nám ľúto, že máte dôvod na kritiku.
    Prosíme Vás o informáciu, ktorej predajne sa sťažnosť týka. Prosím napište nám (predajňa, deň, čas) na [email protected], aby sme mohli celú vec interne doriešiť.
    Za vzniklú situáciu sa Vám ospravedlňujeme.
    Tím Hornbach

• rýchlo

• malé stuesnené podmienky, nedá sa plynulo prísť a odísť, treba pracne nacúvavať a pri prívesnom vozíku, alebo ked sa stretnú dvaja zákazníci tak je to problém

nachystane na zvolený čas presne

• Rychlost dodania

Som spokojná, rýchle vybavenie objednávky, rýchle a jednoduché vyzdvihnutie tovaru v Hornbach boxu. Ďakujem

• ľahká orientácia, všetko bolo pripravené, krátka čakacia doba na vydanie tovaru - SUPER!!!

Nevýhodu nevidí, obsluha príjemná, ústretová, pohotová, odborná

Tovar bol dodaný rýchlo a v poriadku,
    k úplnej spokojnosti.

• Dobrá cena objednaného tovaru. Rýchle dodanie.

• promptné vybavenie objednávky

• Veľmi rýchle doručenie