• Tovar mi tak nejako zabudli odoslat Petra z Hankou specialistky zo skladu.Ta mila pani na infolinke ktoru som zrejme zobudil v praci ma uistila ze je to ok ak zaplatite za tovar predom a oni vam ho neodoslu.
    • 1 a posledny nakup z tohto pseudo eshopu.
    • Cele zle vyhnite sa tomuto obchodu oblukom.

Reakcia obchodu Holime.eu

velmi nás mrzí, že došlo k nedorozumění s odesláním balíčku. Přijměte od nás jako omluvu slevový kód na dopravu zdarma při dalším nákupu. Kontaktujte nás na naší lince +420 380 831 831 nebo emailem [email protected] a vyřešíme problém k vaší spokojenosti.

Váš Tým holime.eu

• Tovar doteraz nedorazil pomýlil som si posledné cislo v PSČ a tovar mi poslali ( Paketa ) spať. Volal som na Holime.eu a povedal som im čo sa stalo, pani našla objednávku v systéme a povedal som, že keď je to možné, tak by som prosil, aby mi zásielku poslali. No doteraz nedorazila.

Reakcia obchodu Holime.eu

mrzí mě, že tato situace vznikla. Než k nám Zásilkovna vrátí balíček může trvat klidně týden. Poté Vám ho obratem zasíláme znovu.

• Tovar sa nezhodoval s ponúkaním tovarom . Podvod

Reakcia obchodu Holime.eu

Dobrý den, velice mě mrzí, že jste nebyl spokojený s dodaným zbožím. Zboží můžete do 14ti dnů bez udání důvodu vrátit. Kontaktujte nás na naší lince +420 380 831 831 nebo emailem [email protected] a vyřešíme problém k vaší spokojenosti.

Váš Tým holime.eu

tovar po tyzdni nebol ani odoslany

Reakcia obchodu Holime.eu

Dobrý den, velice nás mrzí, že nastalo zpoždění při doručení balíčku. Mohlo k tomu bohužel nastat hned z několika důvodů. Kontaktujte nás na naší lince +420 380 831 831 a s radostí Vám vysvětlíme důvod zpoždění.

Rýchle doručenie

Dobrý den, děkujeme.

Váš Tým holime.eu

Nebola možnosť nákupu hneď na dobierku. A z 21€ vstúpila cena nákupu na 27€.

Reakcia obchodu Holime.eu

Dobrý den, ve Vaší objednávce jste si zvolil platbu přes Gopay-online kartou. Pokud si chcete zvolit platbu na dobírku, tuto možnost samozřejmě nabízíme při vytváření objednávky. Stačí si ji zvolit. Dobírka je zpoplatněna za 1 euro. Doprava zdarma je od 49,99 eur. Hodnota Vašeho zboží byla 21,32 eur, doprava 4,99 eur a dobírka 1 euro. Dohromady tedy 27,31 eur.

Váš Tým holime.eu

už je to vyše týždňa a tovar nemám

Reakcia obchodu Holime.eu

Dobrý den, velice mě mrzí, že nemáte svůj balíček. Jak jsem Váš již telefonicky kontaktovala, chyba nastala na straně přepravce a to ta, že balíček bohužel ztratili. Již tento problém řeším a věřím, že bude vše v pořádku.
    Váš Tým holime.eu

zakúpený tovar nie je zhodný s reklamnými spotmi v googli. Neholí za sucha tak ako je to znázornené v reklame.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu reakciu. Pokiaľ nie ste s produktom spokojný, môžete ho v rámci 14dňovej lehoty vrátiť a my Vám vrátime peniaze. Informácie k vráteniu produktu nájdete pod týmto odkazom https://www.holime.eu/vratenie-tovaru. Vaše Holime.eu.

Chcela som pridať zľavový kupón, ktorý mi bol doručený po predchádzajúcom nákupe, no nepodarilo sa ani na 3-krát, takže nakoniec ma tovar vyšiel o štvrtinu drahšie, než deň predtým.

Reakcia obchodu Holime.eu

Dobrý den, pokud neumíte slevový kód vložit do objednávky stačí nás kontaktovat na naší lince +420 380 831 831 a s radostí Vám objednávku vytvoříme i se slevovým kódem. Váš Tým Nazuby.cz

• Predal mi falošný tovar

Produkt Braun CCR 6 Clean&Renew náhradné čistiace náplne 5+1 ks sa ukázal ako falzifikát. Namiesto značkovej tekutiny s citrónovou vôňou vo vnútri sa ukázalo, že ide o obyčajný alkohol. Krabica vyzerá takmer ako originál.

Reakcia obchodu Holime.eu

velice mě mrzí, že máte pocit, ze by se jednalo o falzifikát. Mohu Vás ujistit, že prodáváme pouze originální výrobky od dané značky, v tomto případě Braun. Jak jsem Vám již psala v naší e-mailové komunikaci před pár dny, tekutina, která se nachází v kazetě je na bázi alkoholu jak je i u produktu uvedeno. Tudíž je pochopitelné, že alkohol cítíte.
    Přeji hezký den Váš Tým holime.eu

Kuriér má nezastihol na adrese miesto toho aby to skusil iný deň balik vloží do alzaboxu

Reakcia obchodu Holime.eu

vzniklé nepříjemnosti v přepravě je nám upřímně líto a velmi se Vám za něj omlouváme. Bohužel kurýr pokud Vás nezastihl na adrese není povinný zásilku doručovat v jiný den. Zásilku Vám uloží v co nejbližší úložně v okolí Vašeho bydliště. Děkuji za pochopení a přeji pěkný den.

Tovar zatiaľ nedoručený.

Reakcia obchodu Holime.eu

vzniklého zpoždění v přepravě je nám upřímně líto a velmi se Vám za něj omlouváme. Přepravu Vaší zásilky budeme reklamovat u přepravce a věříme, že dojde k co nejrychlejší nápravě.

• N a Slovensku majú zlého partnera na doručovanie, 72 hodín im trvá doručenie v rámci Slovenska.

Reakcia obchodu Holime.eu

vzniklého zpoždění v přepravě je nám upřímně líto a velmi se Vám za něj omlouváme. Doufáme, že Vaše příští objednávka bude již doručena v pořádku. Přeji pěkný a pokud možno klidný den.

Dobrý den
    Telefonoval som s operatorkou, ktora by mi pomohla s kompatibilitou planžety k strojčeku Braun 5414 , bola totalne neodborná a totalne neochotna pomoct s výberom planžety, "prý" bez typove označení to nepujde
    Tak mila slečno nebo pani, ked si date do vyhladavača modelove označnie 5414 vyhodí vam napr. takeho predajce vid. link, ktorý má pekne rozpísanú kompatibility strojčekov s typovým označením!

Takže vyfotiť si 3 tvare, ktore sa usmievaju "sme tu Pro vás" tak asi su tam sami pro sebe
    velke sklamanie a davam velmi zlu skusenosť s poradenstvom, čiže e-shop info support na bode. NULA
    bude vám rozmlout ako to nepújde skôr ako by to šlo , neskutečné

Dobrý deň pán Fanta,

veľmi nás mrzí Vaša nepríjemná skúsenosť, avšak na určenie kompatibility je nutné poznať typové číslo strojčeka a vy ste nám tie čísla bohužiaľ oznámil celkom 3. Preto Vám nebolo možné na 100% určiť kompatibilný diel. Zároveň je nám ľúto, že sú pre Vás naše stránky neprehľadné, pretože niekoľko odborníkov denne venuje mnoho času na ich vylepšovanie.
    V tomto odkaze https://www.holime.eu/nahradna-planzeta?brands=4615 nájdete v ľavom stĺpčeku typové čísla strojčekov a po zaškrtnutí konkrétneho čísla sa Vám zobrazí kompatibilné príslušenstvo. Zároveň je v popise každej planžety vypísaný zoznam modelových a typových čísiel strojčekov, s ktorými je daná planžeta kompatibilná. Dúfame teda, že nabudúce bude všetko v poriadku.

• Tovar zatiaľ nedorazil

Reakcia obchodu Holime.eu

velice nás mrzí zpoždění v přepravě. Vaší zásilku, jsem prověřila a dnes má být doručována. Doufáme, že Vaše další nákupy, budou již v pořádku. Přeji pěkný den.

• Tovar bol doručený poškodený, konkrétne 1 nadstavec zlomený

Reakcia obchodu Holime.eu

Velice se omlouváme za vzniklou nepříjemnost. Již jsem Vás kontaktovala na Váš email, pro co nejrychlejší vyřešení Vašeho problému. Doufám, že při příštím nákupu bude vše již v pořádku. S pozdravem Tesárková

Zavádzajúce zlavy

• Najhoršia doručovacia služba akú som zažil, v pondelok o 21.00 mi prišiel mail, že mi neúspešne doručili zásielku a pritom nikto nevolal, nepísal. Napísal som doručovateľskej firme mail, napísali kontakt na kuriéra. V utorok vôbec žiadny kontakt od kuriéra. V stredu mi prišla sms, že budú doručovať zásielku a nikto opäť neprišiel. Telefón nedvíhal na sms neodpovedal. Vo štvrtok som napísal ďalší e-mail aj s kópiou na holime, lebo ešte o 15.00 žiadna náprava nebola. Až potom to doručili .

Prišel mi iný tovar ako bol vyobrazený na obrázku, vraj nová edícia. Neobsahoval funkciu, ktorá bola prezentovaná na stráke.

• Jednanie personálu bolo slušné.
    • Nespolahlivost
    • Dlhý čas expedovania
    • Neuprimne jednanie

Expedovanie objednavky bolo oznamene hned na druhy den od vytvorenia objednavky (27.11). Po tyzdni prepravna spolocnost zrusila sledovanie objednavky vyradenim z databazy. Komplikovanym zistovanim sme prisli na to, ze obchod zadal objednavku prepravcovi len datovo a nikdy ju fyzicky nedoviezol. Predajca mi teda podla jeho slov poslal "druhu" objednavku. Dorucovanie sa znova natiahlo a k svojej objednavke som sa dostala 16.12. Neviem kedy by som sa dostala k objednávke alebo peniazom nebyt toho, ze sa zaujmam. Dufam, ze kvalita tovaru bude dobra.