• Na moje prekvapenie šampon,ktorý som si priala ako darček,mi nie ako malá vzorka,ale vo veľkej fľaše.Inak z parfumom som spokojná,aj okolie mi ho chválilo :).

• rýchlosť

• Komunikácia so zákazníkom
    • Rýchlosť dodania - na druhý deň som mal strojčeky už doma do 20 hodín od objednávky

Taký prístup ako majú zamestnanci sa len tak nevidí ... po mojom objednaní so mnou telefonovala pracovníčka. Pomohla mi lepšie sa orientovať medzi strojčekmi a presne podľa mojich požiadaviek vybrala iné strojčeky.
    Je vidieť že tam pracujú zamestnanci ktorí vedia čo predávajú a práca ich baví.

• Bezproblémova komunikácia
    • Rýchle dodanie tovaru aj keď nebol na sklade

Páčil sa mi prístup, pekne informovali o objednávke. Aj keď nastala komplikácia s tým že tovar už vlastne nebol na sklade ale museli ho objednať z Nemecka. Hneď ma o tom informovali a dodanie bolo napriek tomu veľmi rýchle. Tovar super zabalený,nehrozilo poškodenie. Odporúčam

Velmi dobrá komunikácia rýchle dodanie...

• Super ochota, milý personál.

• Rýchlosť vybavenia objednávky

• - Dobré a zrovnateľné ceny v rámci slovenského a českého internetového obchodu. Na Slovensku № 1 v sortimente pánskej hygieny.

veľká spokojnosť, ochota poradiť pri výbere vhodného produktu

• Perfektna komunikacia

Dodanie tovaru mi bolo slubene do Vianoc. Tovar od dodavatela im meskal, tak majitel obchodu sadol do auta a tovar mi dorucil osobne z Nitry do Galanty, aby splnil slovo a dohodnuty termin. Klobuk dolu. Dodaj by bolo takých viac. DAKUJEM :-)

• Stratili objednávku,až po telefonickom urgovaní ju začali vybavovať,ale tovar už nedošiel v požadovanom termíne

Pozitívny názor-ak nebol tovar k dispozicíí ponúkli mi iný,ktorý zodpovedal mojim požiadavkam.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Od prijatia objednávky (takmer pred 2 týždňami) nemám od obchodu žiadny ohlas, napriek tomu, že tovar bol na ich web stránke označený ako skladom.

• Objednal som si balík pred 10 dňami a stále mi neprišiel.

• kvalitné výrobky, dobré ceny, možnosť osobného odberu

Obchod odporúčam, nakupujem tu pravidelne.

31.8.2017 som si objednal tovar, vsetok tovar ktory som si objenaval bol na stranke uvedeny ako skladom. Prisiel mi potvrdzujuci mail, ale to bola do dnes 11.9.2017 vsetka komunikacia s obchodom. Na dva moje dotazy nikto neodpovedal. Tovar zatial nie je dodany.

Nič neprišlo.

• prakticmost sortimentu, primerane ceny a kvalitne vyrobky
    • ziadne

vhodnost sortimentu pre strednu a starsiu generaciu
    Sortiment zabezpecuje klasicke podmienky na
    zakladnu hygienu hlavne muzov

Som VEĽMI spokojný.