• velky sortiment
    • Dobre ceny

• Žiadna.
    • Komunikácia so zakaznikom
    • Nepodanie tovaru v sľúbeného lehote.
    • Žiadna komunikácia napriek mojej snahe 3x kontaktovať e-shop
    • Amatérsky prístup

Zrušte ho.

• nedodali ani neoznámili

Objednavka zadana dna 17.11.2019. Do dnesneho dna (14.2.2020) nedorucena. Ziadna sprava od obchodnika o dovode nedorucenia. Ziadna komunikacia zo strany obchodnika.

Objednávka zo dňa 18.11.2019. Dnes je 9.12.2019, tovar nedodany , na mail nereagujete, telefón vypnutý, obejdnavku ruším

Objednávka vyhotovená 22.11.2019. Dnes je 6.12 a objednaný tovar nemám a najdôležitejšie je ze mi neodpovedali na moje maily ci mam čakať na tovar alebo si požadovaný tovar hľadať inde. Doterajsie objednávky boli v poriadku no táto posledná nevyšla podľa predstáv

už som si druhý krát objednal sadu žiletiek a neboli mi dodané ale recenziu na tovar to mi viete rýchlo poslať aj napriek tomu že som tovar neobdržal s pozdravom Peter Rajto

• ceny
    • prehlad
    • vyber
    • pomale dorucenie

Super shop

rýchlosť, spoľahlivosť

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

• dostupnosť a rýchlosť dodania

Maximálna spokojnosť, kvalitný tovar

• Široký sortiment
    • Nízke ceny v porovnaní s konkurenciou
    • Bezplatné vyzdvihnutie na predajni v Nitre

Obchod môžem len odporučiť, maximálna spokojnosť.

Veľká spokojnosť

3.12.2018 som si objednaval vianocny tovar v hodnote 105€ ktory bolo pisane je skladom. Po tyzdni a pol volali ze este to len objednali ale do vianoc urcite pride, dnes je 18.12 a tovar stale nemam, na emaili naodpisuju uz 5dni, a vsetky cisla maju vypnute a nedostupne. Komunikacia ziadna, neviem co s tovarom a su posledne dva pracovne dni na vybavenie darcekov ktore uz takto nikde nepozhanam. Budem to riesit cez SOI . Urcite obchod neodporucam.

Super rychle dodanie

• Rýchla komunikácia
    • Kvalitne zabalenie

• kvalitný tovar
    • super rýchle doručenie

kvalitné produkty, rýchle a spoľahlivé doručenie, odporúčam

• velmi dobre ceny v porovnani s inymi shopmi a velmi dobry vyber
    • ozvali sa mi, ked zistili, ze nemaju tovar na stave a nechali ma vybrat ci vyexpeduju objednavku bez chybajucich artiklov, ktore by dodali neskor
    • mensi darcek, ktory potesil :)
    • velmi pozitivny pristup a komunikacia
    • ozvali sa cca po tyzdni a pol od objednavky - sposobene letom a dovolenkami (v mojom pripade nepodstatna drobnost)

Nakup non stop, dobry sortiment kvalitnych varobkov, siroky vejar cien a dobre obchodne sluzby