Obchod vrelo odporucam všetkými desiatimi :). Rychle dodanie, skvelá komunikacia, kvalitny tovar.
    Velká spokojnosť

• sortiment skladom
    • ziadna komunikacia
    • tovar skladom dodanie 2 tyzdne

Reakcia obchodu HOKEJSHOP

Zistili sme preverením, že niektorým zákazníkom naše maily končili v spam priečinku, preto sme zjednali nápravu a veríme, že už bude komunikácia prebiehať bez problémov. V tomto prípade sme si vedomí, že tovar mešká pre neinformovanosť zo strany dodávateľského skladu, ktorý mal 2 týždne personálny výpadok a neinformoval nás o tejto skutočnosti. Za vzniknuté prieťahy sa ospravedlňujeme a posielame kompenzáciu v podobe zľavového kupónu na ďalší nákup.

• komunikacia na jednotku, dodacia doba veľmi rýchla

určite odporúčam obchod

Reakcia obchodu HOKEJSHOP

Teší nás Vaša spokojnosť s našimi službami. Ďakujeme za hodnotenie.

• Rýchlosť
    • Popis presný
    • Informácie ohľadom objednávky
    • Dobrý výber

Jeden deň som objednal a na ďalší už hokejka prišla. Fakt rýchlo a vynikajúco zabalené

Reakcia obchodu HOKEJSHOP

Veľmi nás teší vaše hodnotenie. Ďakujeme za Váš čas a recenziu.

Z 5-tich objednanych veci mi poslali dve ine ako som mal v objednavke...ale inac pohoda...pisal som im ze mi poslali ine veci ako som mal objednane...odpoved zatial ziadna...

Reakcia obchodu HOKEJSHOP

Nedorozumenie sme odkomunikovali telefonicky a zákazník bol vybavený k jeho spokojnosti. Pred sviatkami sa môžu pri množstve balíkov stať aj chybičky. Ďakujeme za porozumenie.

• Rýchle dodanie, pomoc cez telefon

Reakcia obchodu HOKEJSHOP

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Pozitívne hodnotím, že mali v ponuke ribano pre dospelého muza v XL veľkosti.

Ďakujeme za hodnotenie.

Tovar mi stále nebol doručený, keď som kontaktovala 3x obchod ani raz mi neodpovedali. Žiadna komunikácia s obchodom. Dlha dodacia doba, ak to vôbec príde.

Reakcia obchodu HOKEJSHOP

Dobrý deň, mrzí nás táto situácia a ospravedlňujeme sa za vzniknuté meškanie s dodávkou objednaného tovaru, ktorú neviem ovplyvniť zo strany výrobcu. Rovnako nový kolega sa zaúča a ešte nestíha reagovať na všetky dotazy promptne, aby ste mali relevantnú odpoveď. Ako kompenzáciu Vám pošleme k objednávke malý darček. Ďakujeme za porozumenie.

Na eshope ukazuje, že tovar je skladom a po objednávke a zaplatení príde zrušenie objednávky zo strany obchodu, že tovar nemajú na sklade ani nevedia objednať tovar. To sa stalo 2x! Tovar som v pohode kúpil inde. Môj názor: majú nízke ceny a potom nechcú za tú cenu tovar predať tak napíšu, že nemajú skladom.

Reakcia obchodu HOKEJSHOP

Mrzí nás táto skúsenosť a ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu, ale pri niektorých produktoch sa stane, že pri poslednom kuse sa stretnú dve objednávky a vtedy nevieme ovplyvniť poradie vybavenia objednávky. Evidujeme len jednu objednávku na autora recenzie, takže sa to nemohlo stať 2x. Snažíme sa seriózne a čestne pristupovať ku každému zákazníkovi ako tomu bolo aj v tomto prípade.

• Komunikácia, ochota

Ďakujeme za hodnotenie.

Ústretovosť,príjemný personál.Vysoká odbornosť.

Reakcia obchodu HOKEJSHOP

Ďakujeme za hodnotenie a tešíme sa s Vašou spokojnosťou.

• Rýchle a spoľahlivé dodanie tovaru.

Reakcia obchodu HOKEJSHOP

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Super veci a rychle dodanie odporucam

Reakcia obchodu HOKEJSHOP

Teší nás Vaša spokojnosť. Ďakujeme za recenziu.

Reakcia obchodu HOKEJSHOP

Teší nás Vaša spokojnosť. Ďakujeme za hodnotenie.

• Neaktualizuju stranku tovar si objednate a za dva dni Vam napisu ze danny tovar nemeju skladom

Reakcia obchodu HOKEJSHOP

Veľmi nás mrzí, že sme Vašu objednávku nemohli dodať. Tovar vo výpredaji je v obmedzenom množstve a občas sa stane, že si zákazník objedná tovar, ktorý sa v tom čase na predajni dopredá a stránka sa nestihne zaktualizovať. Prijmite naše ospravedlnenie.

spokojnosť :-)

Ďakujeme

• rýchle dodanie, zapracovanie zmeny vyžiadanej e-mailom po odoslaní objednávky

Reakcia obchodu HOKEJSHOP

Tešíme sa, že sme mohli spraviť maximum pre Vašu spokojnosť. Ďakujeme za recenziu.

• Top obchod na Slovensku ustretové jednanie samozrejme aj cena je uz v dnešnej dobe dôležitá a rýchlosť dodania na 1ku

Reakcia obchodu HOKEJSHOP

Ďakujeme, veľmi nás to teší.

• Rychle doručení
    • Velký výběr
    • Dobrý ceny

Reakcia obchodu HOKEJSHOP

Veľká vďaka za hodnotenie.

• Spokojný

Aj nás to teší. Ďakujeme