• --------------

-------------------------

Reakcia obchodu HODINKY-TOO.SK

ďakujeme za Vašu recenziu. Spokojnosť našich zákazníkov je u nás na prvom mieste a tak nás teší, keď ste spokojní. Okrem rozširovania tovaru, ktorý prinášame za čo najlepšie sumy, sa snažíme tovar zákazníkovi doručiť čo v najkratšom čase.

• Dobrá cena.....

Dobrý deň.
    Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Ceny na našej stránke sa snažíme mať čo najnižšie aby sme mohli byť cenovo dostupný pre všetkých zákazníkov. Samozrejme, nami ponúkané parfemy a kozmetika sú výlučne originály. Dodávateľov máme overených a spolupracujeme s nimi už veľmi dlhú dobu.

• Dobré ceny

Super cena, super rýchle dodanie, hodinky sú ešte krajšie ako na obrázku. Maximálna spokojnosť.

• nízke ceny
    • nič také, možno čosi širší sortiment keby bol

Objednával som hodinky, u ktorých bola dodacia lehota týždeň a prišli ešte o čosi skôr, so všetkými papiermi a dokladmi, ktoré majú pri hodinkách byť a oproti niektorým obchodom v skoro polovičnej cene, takže spokojnosť

• Nenašiel som

Velmi dobré