Hodinky z tohto obchodu - www.hodinky-too.sk som objednal kvôli dodacej lehote, ktorú majú nastavenú na 7-10 dní (pokiaľ nemajú tovar skladom), napriek tomu im to trvalo cez 3 týždne. Samozrejme, posledný deň, kedy mal byť tovar doručený, mi prišiel e-mail, že kvôli nedodaniu tovaru od dodávateľa im to bude trvať dlhšie. Tak som počkal. Tovar mi doručili, avšak vybral som hodinky, na ktorých sa nedala zmeniť veľkosť remienka, nezmestili sa nikomu na ruku, tak som sa rozhodol, že im ich vrátim (internetový obchod som na túto zistenú skutočnosť upozornil, že by v budúcnosti pri niektorých atypických modeloch mohli dávať do poznámky takúto drobnosť).
    Poslal som ich doporučene na adresu, z ktorej mi boli doručené, samozrejme aj s dokladom o odstúpení od kúpnej zmluvy do 14 dní. A nestačil som sa čudovať, keď som si o 2 dni našiel v schránke žltý lístok od pošty, kde som našiel môj vrátený tovar s pripomienkou, že adresát nezastihnutý. Ihneď som kontaktoval telefonicky tento obchod, kde mi pani/slečna oznámila, že oni vraj prerábajú priestory a poslala mi do mail-u novú dodaciu adresu.
    Hneď na ďalší deň som im hodinky odoslal na adresu uvedenú v e-mailovej schránke. S dátumom opätovného odoslania 15.6.2019. Odvtedy sa s nimi pokúšam spojiť a zistiť, v akom stave je moje opätovné odoslanie tovaru, moje zrušenie zmluvy, moje peniaze.
    A naposledy mi zdvihli telefón 4.7. 2019, kde mi pani/slečna oznámila, že preverí celú situáciu na reklamačnom oddelení s otázkou, či ma môže kontaktovať aj na telefónnom čísle, na čo som jej samozrejme povedal, že určite, budem rád. No a od tohto času mi nezdvíhajú už ani telefón.

Obchod nevie zakladnu komunikaciu, nemat tovar skladom je bezna vec ale na otazku kedy by vedeli dodat tovar 2 tyzdne odpovedat slovom NEVIEME je velmi zle. NEODPORUCAM cokolvek objednavat od tohto predajcu a POZOR www.hodinkar.sk je uplne rovnaka firma!!! Takze tieto dve stranky su rovnaky “profesionali”.

Po potvrdení objednávky mi vraj mal dôjsť potvrdzujúci mail - nedošiel.
    Telefóny nezdvíhajú, na správy nereagujú. Po takmer 3 týždňoch došiel mail, že tovar nevedia zohnať u žiadneho dodávateľa, hoci vraj vyvinuli maximálne úsilie ;-)) - treba dodať, že na ich stránke je tento tovar aj práve teraz skladom - včera v 2 ks, dnes už iba v 1 - som zvedavý čo to asi tak mohli predať.

Názor - ponúkajú za nízku cenu tovar pričom deklarujú, že je skladom, pričom ho vôbec nemajú a za tú cenu ho asi ani nie sú schopní zohnať.

Dobrý deň pán Matúš,

Vašu objednávku ste si vytvorili počas sviatkov 28.12.2018, kedy Vám nebolo možné informovať o dostupnosti Vami objednaného modelu hodiniek. Následne 3.1.2019 Vám bol od nás odoslaný email o vypredaní daného modelu. Model hodiniek sme na stránke uvedený nemali, taktiež nemáme na stránke uvedený počet ks, ktorých na sklade máme. Touto informáciou na našej stránke nedisponujeme.

Tím Hodinky-too.sk

Potvrdenie objednavky pred 10 dnami nedorazilo na email. Hodinky zatial nedorazene- neviem, cakam. A teraz dorazil email na ohodnotenie e shopu ?!

Dobrý deň pani Beata,

na Váš email Vám bolo odoslané potvrdenie objednávky ihneď po jej vytvorení, skúste prosím pozrieť do spamu, nakoľko sa zvykne stať, že email tam spadne.

Objednávku ste si vytvorili počas Vianočných sviatkov. Následne hneď 3.1.2019 Vám bol od nás odoslaný email o vypredaní daného modelu hodiniek. Nakoľko boli sviatky, nevedeli sme Vás z tohto dôvodu skôr kontaktovať. Email Vám bol našou kolegyňou preposlaný,danú situáciu sme preverovali.

Ďakujeme za pochopenie.

Tím Hodinky-too.sk

• Balík mi nebol doručený priamo k domu aj keď som zaplatil poštovné
    • Musel som si ho vyzdvihnúť

Reakcia obchodu HODINKY-TOO.SK

ďakujeme za recenziu. Veľmi nás to mrzí, avšak kuriérska spoločnosť je extérna firma a pri doručení tovaru je potrebné sa dohdonúť s nimi, keď Vás kontaktujú.

Ďakujeme

Tím Hodinky-too.sk

• Tovar nebol doručený v dohodnutom termíne. Od 6.12. neboli schopní doručiť objednávku do 22.12.

Reakcia obchodu HODINKY-TOO.SK

ďakujeme krásne za recenziu. Veľmi nás mrzí saná situácia, avšak pred Vianocami sme mali príliš veľa objednávok a tovar sme museli doobjednávať. Veľmi nás to mrzí a budeme robiť všetko preto, aby sa podobné chyby z našej strany neopakovali. Po emailovej komunikácii s našimi pracovníkmi Vaša objednávka bola stornovaná.

Ďakujeme za pochopenie

• Hodinky mi stale neprislu

Ďakujeme za pochopenie

Tím Hodinky-too.sk

• tyzden natahovali ze dany tovar maju objednany, nakoniec objednavku zrusili

Reakcia obchodu HODINKY-TOO.SK

ďakujeme za Vašu recenziu. Daná situácia nás veľmi mrzí, avšak aby ste dlho nečakali na tovar a vedeli sa zariadiť, objednávku sme zrušili, nakoľko nás ani dodávateľ nevedel informovať o ich znovu naskladnení. Ďakujeme za Váš názor a budeme robiť všetko pre to, aby sa podobné chyby neopakovali.