• nakúpil v obchode HODINKY-TOO.SK pred 3 týždňami

Po potvrdení objednávky mi vraj mal dôjsť potvrdzujúci mail - nedošiel.
    Telefóny nezdvíhajú, na správy nereagujú. Po takmer 3 týždňoch došiel mail, že tovar nevedia zohnať u žiadneho dodávateľa, hoci vraj vyvinuli maximálne úsilie ;-)) - treba dodať, že na ich stránke je tento tovar aj práve teraz skladom - včera v 2 ks, dnes už iba v 1 - som zvedavý čo to asi tak mohli predať.

Názor - ponúkajú za nízku cenu tovar pričom deklarujú, že je skladom, pričom ho vôbec nemajú a za tú cenu ho asi ani nie sú schopní zohnať.

• nakúpil v obchode HODINKY-TOO.SK pred 3 týždňami

Potvrdenie objednavky pred 10 dnami nedorazilo na email. Hodinky zatial nedorazene- neviem, cakam. A teraz dorazil email na ohodnotenie e shopu ?!

• nakúpil v obchode HODINKY-TOO.SK pred 1 mesiacom

• Profesionálne jednanie a užasná práca :)
  • nakúpil v obchode HODINKY-TOO.SK pred 3 mesiacmi

• Tovar mi bol doručený na druhý deň, som maximálne spokojná. Vrelo odporúčam

Reakcia obchodu HODINKY-TOO.SK

ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi si vážime Vašej spokojnosti. Budeme robiť všetko pre to, aby to tak ostalo.

Ďakujeme

• nakúpil v obchode HODINKY-TOO.SK pred 1 rokom

• Rýchle dodanie, tovar presne ako na obrázku. Nízka cena. Celkovo spokojnosť.

Dobrý deň.
    Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Ceny na našej stránke sa snažíme mať čo najnižšie aby sme mohli byť cenovo dostupný pre všetkých zákazníkov. Samozrejme, nami ponúkané parfemy a kozmetika sú výlučne originály. Dodávateľov máme overených a spolupracujeme s nimi už veľmi dlhú dobu.

• nakúpil v obchode HODINKY-TOO.SK pred 1 rokom

• Balík mi nebol doručený priamo k domu aj keď som zaplatil poštovné
    • Musel som si ho vyzdvihnúť

Reakcia obchodu HODINKY-TOO.SK

ďakujeme za recenziu. Veľmi nás to mrzí, avšak kuriérska spoločnosť je extérna firma a pri doručení tovaru je potrebné sa dohdonúť s nimi, keď Vás kontaktujú.

Ďakujeme

• nakúpil v obchode HODINKY-TOO.SK pred 1 rokom

• Expresne rýchle doručenie hodiniek.
    • Vkusne zabalené, doručili do dvoch dní po objednaní.

Som naozaj veľmi spokojná, napriek tomu, že je všade predvianočný zhon a mnohé obchody nie sú schopné tovar doručiť včas alebo vôbec, tento obchod doručil objednávku presne podľa prísľubu, rýchlo a bez akýchkoľvek komplikácia.

Reakcia obchodu HODINKY-TOO.SK

ďakujeme za Vašu recenziu. Spokojnosť našich zákazníkov je u nás na prvom mieste a tak nás teší, keď ste spokojní. Okrem rozširovania tovaru, ktorý prinášame za čo najlepšie sumy, sa snažíme tovar zákazníkovi doručiť čo v najkratšom čase.

• nakúpil v obchode HODINKY-TOO.SK pred 1 rokom

Tovar nebol doručený v dohodnutom termíne. Od 6.12. neboli schopní doručiť objednávku do 22.12.

Reakcia obchodu HODINKY-TOO.SK

ďakujeme krásne za recenziu. Veľmi nás mrzí saná situácia, avšak pred Vianocami sme mali príliš veľa objednávok a tovar sme museli doobjednávať. Veľmi nás to mrzí a budeme robiť všetko preto, aby sa podobné chyby z našej strany neopakovali. Po emailovej komunikácii s našimi pracovníkmi Vaša objednávka bola stornovaná.

Ďakujeme za pochopenie

• Hodinky mi stale neprislu

Ďakujeme za pochopenie

• nakúpil v obchode HODINKY-TOO.SK pred 1 rokom

• Rýchle dodanie , super e- mailová komunikácia , možnosť výberu tovaru vo výdajnom mieste

• nakúpil v obchode HODINKY-TOO.SK pred 2 rokmi

• Výborné ceny, starostlivé zabalenie tovaru.
    • Pomalšia komunikácia.

• nakúpil v obchode HODINKY-TOO.SK pred 2 rokmi

tyzden natahovali ze dany tovar maju objednany, nakoniec objednavku zrusili

Reakcia obchodu HODINKY-TOO.SK

ďakujeme za Vašu recenziu. Daná situácia nás veľmi mrzí, avšak aby ste dlho nečakali na tovar a vedeli sa zariadiť, objednávku sme zrušili, nakoľko nás ani dodávateľ nevedel informovať o ich znovu naskladnení. Ďakujeme za Váš názor a budeme robiť všetko pre to, aby sa podobné chyby neopakovali.

• nakúpil v obchode HODINKY-TOO.SK pred 2 rokmi

• rychle dodanie, dobre ceny.

• ziadne

-------------------------

• Dobrá cena.....

• Dobré ceny

Super cena, super rýchle dodanie, hodinky sú ešte krajšie ako na obrázku. Maximálna spokojnosť.

• nízke ceny
    • nič také, možno čosi širší sortiment keby bol

Objednával som hodinky, u ktorých bola dodacia lehota týždeň a prišli ešte o čosi skôr, so všetkými papiermi a dokladmi, ktoré majú pri hodinkách byť a oproti niektorým obchodom v skoro polovičnej cene, takže spokojnosť

• Nenašiel som

Velmi dobré