• Rýchlo a za prijateľnú cenu

• Už pri objednaní bol napísaný termín doručenia, ktorý bol presne dodržaný.

Tomuto predajcovi by mali zakázať predávať švajčiarske hodinky. Hodinky minorisľi s iným zadným krytom ako mal byť. Namiesto loga korytnačky som tam mal napis Certina.

Dobré dopoledne pane Deme,

mrzí mne, že na nás takto nahlížíte. :( Dle naší mailové komunikace jsem Vám již tuto situaci vysvětlila, že model který jste si u nás objednal je starší výroby, tedy před rokem 2014 kdy firma Certina měnila logo a doplnila jej o znak želvy. Do té doby používali pouze nápis.
    Již v mailu jsem Vám nabídla možnost vrácení zboží a má nabídka stále platí. :)

• Doručenie
    • Seriózny popis o hodinkach
    • Testujem ich a vyzerajú super
    • Negatívy som zatiaľ nezistil i keď mi to trvalo dlhšie, pokiaľ som sa oboznámil s funkciami, ale som sa s tým vysporiadal

Odporúčam nakupovať vo vašom obchode, myslím, že ste seriózny internetový obchod

Dobré odpoledne pane Jozef,

moc děkuji za kladnou recenzi, velmi si ji vážím. :) Kdybyste potřeboval poradit s funkcemi či čímkoliv jiným, klidně se na mne můžete obrátit na naší lince 0650 400 134.

• Super obchod, veľká spokojnosť
    • Veľký výber kvalitneho sortimentu
    • Skvelá stránka s detailnými informáciami, fotkami a videami a pod. Tí chalani, čo komentujú tie hodinky sú super. Človek sa rýchlo zorientuje, veľmi to pomáha.
    • Najlepšie ceny
    • Skvelá komunikácia obchodu

Dobré odpoledne,

děkuji za pozitivní recenzi. Klukům sporťákům chválu ráda vyřídím. :)

Poštulková Veronika, Hodinky 365

Dobrý výber, detských hodiniek

Veľká spokojnosť! Odporúčam 365 hodinky neskutočná ochota ústretovosť a rýchlosť doručenia bezkonkurenčná .

Dobré odpoledne,

moc děkuji za Vaši pozitivní recenzi velmi mne těší, že jste s nákupem u nás byl spokojen. :) Doufám, že Vám hodinky dělají radost.
    Kristýna Rusz Gambalová, DiS., Oddělení péče o zákazníky, Hodinky 365

• Rýchle a bezproblémové dodanie, pekne skrátený ťah hodiniek.

• Nakupoval som to len raz ale spokojnosť 100 %

Dobré odpoledne Ivane,

moc ráda čtu, že jste byl s prvním nákupem hodinek u nás tak spokojen a vážím si, že jste si na napsání recenze našel čas. Věřím, že Vám hodinky budou dělat takovou radost po mnoho let. :-)

Nikola Juráková, Oddělení péče o zákazníky, Hodinky 365

• Rýchlosť dodania,hodinka prišla krásna,nepoškodená všetko v poriadku možem odporučit.Dakujem

Dobré odpoledne,

já děkuji Vám za nákup hodinek u nás. Jsem moc ráda, že jste s hodinkami tak spokojená. :-)

Přeji, ať Vám dělají takovou radost dlouhá léta,
    Nikola Juráková, Oddělení péče o zákazníky, Hodinky 365

• Zaujimave recenzie pre velke mnozstvo hodiniekb od roznych vyrobcov. Priaznive ceny.

Dobré odpoledne pane Roberte,

velice mě těší, že Vám recenze na hodinky od kolegů pomohly při výběru hodinek přesně pro Vás. Věřím, že Vám hodinky budou dělat radost dlouhá léta. :-)

• Rýchlosť

Bol to môj prvý nákup. Takže iba moje skúsenosti sú iba krátkodobé. Ale zatiaľ sa mi to zdalo v poriadku. Tovar mi bol doručený rýchlo. Z mojej strany spokojnosť.

Dobré odpoledne pane Branislav,

jsem moc ráda, že jste s nákupem u nás spokojen. :)
    Děkuji za pozitivní recenzi a přeji, ať Vám hodinky dělají radost.

• Rýchle dodanie.

Som veľmi spokojná. Odporúčam.

Išlo o moj prvy nakup na 365. , kt som zrealizoval nakoľko pravidelne sledujem ich produkciu recenzií ku hodinkam a šport. podcastov. Nakup cez 365 je rovnako kvalitny a na vysokej úrovni ako ich tvorba na soc siete.. Rýchle obj., doručenie a tri dni po doručení ma uplne zaskočil telefonát realizovaný za účelom potvrdenia ci mi hodinky prišli a ci je vsetko v poriadku. Super.

Dobré odpoledne pane Červenka,

jsem moc ráda, že jste s námi celkově spokojen od recenzí, přes podcasty, až po péči o zákazníky. :) Děkuji Vám za kladou recenzi a plný počet hvězdiček. :)

Rýchle dodanie,najlepšie ceny

• Rýchlosť dodania

nemám

• seriózne jednanie
    • Ponúkaný tovar, keď nie je skladom, nevedia dodať do termínu aký ponúkajú.

Príjemné a seriózne jednanie, keď nie je tovar dostupný do udávaného termínu, snažia sa kontaktovať a pomôcť.

Dobré odpoledne,

velmi mne mrzí, že jsme nedodrželi daný termín doručení. Velmi se za tuto komplikaci omlouvám. I přesto doufám, že vybrání jiného modelu nezkazilo radost z nových hodinek. :)

• Ochota, rychlost a kvalita

Veľka spokojnosť
    Veľmi dobrá komunikácia
    Vrelo odporúčam

Dobré odpoledne,

doufám, že Vaše očekávání bylo hodinkami a přístupem nejen naplněno, ale i překonáno :). Děkuji za pozitivní zpětnou vazbu, a doufám že hodinky obdarovaného potěšily. :)

Kristýna Rusz Gambalová, DiS., Oddělení péče o zákazníky, Hodinky 365

• rýchlosť spracovania a dodanie