Tomuto predajcovi by mali zakázať predávať švajčiarske hodinky. Hodinky minorisľi s iným zadným krytom ako mal byť. Namiesto loga korytnačky som tam mal napis Certina.

Dobré dopoledne pane Deme,

mrzí mne, že na nás takto nahlížíte. :( Dle naší mailové komunikace jsem Vám již tuto situaci vysvětlila, že model který jste si u nás objednal je starší výroby, tedy před rokem 2014 kdy firma Certina měnila logo a doplnila jej o znak želvy. Do té doby používali pouze nápis.
    Již v mailu jsem Vám nabídla možnost vrácení zboží a má nabídka stále platí. :)
    Kristýna Rusz Gambalová, DiS., Oddělení péče o zákazníky, Hodinky 365

Napriak tomu, ze uvadzali zaslanie najneskor 31.7, neboli schopny tovar v termine dodat.

Dobré odpoledne pane Martine,

mrzí mne, že jsme nesplnili námi udávaný termín expedice a upřímně se za tuto komplikaci omlouvám. :(
    Po telefonní domluvě byla objednávka stornována a platba vrácená.

Kristýna Rusz Gambalová, DiS., Oddělení péče o zákazníky, Hodinky 365

• komunikacia
    • zavadzajuce informacie o tovare skladom .

Dobré dopoledne,

velice mě mrzí, že jsme Vám nemohli doručit objednávku v předpokládaném termínu, chyba je na naší straně. :( Na základě našeho hovoru jsem Vám po vzájemné domluvě objednávku stornovala.

Bc. Zuzana Bojková, Oddělení péče o zákazníky, Hodinky 365

Bohuzial nic neprislo

Dobrý den pane Šurka,

hodinky jste objednal 28.11. a ještě ten den jsme je odeslali k vám službou GLS, kterou jste si vybral. Dopravce doručoval 29.11. ale na vaší adrese vás nezastihl, znova pak 2.12. ale vás nezastihl, pak ještě 5.12. zase vás nezastihl. Opakovaně se vám snažíme dovolat, ale také se nám nedaří. Ozvěte se nám prosím, zjistíme společně kde je chyba.

Martin Koňařík, majitel Hodinky 365

• objednal som si hodinky, mali uvedene ze su na sklade, a ze do 3 dni to dorucia. Bol to darcek, mali prist vcas. Volali mi, ze hodinky nemaju a ze budem cakat 4 tyzdne. Tak som to zrusil. Ale na stranke mali stale uvedene, ze hodinky maju. Tak som im napisal a ze vraj to iba kolegovia nestihli vymenit. Tie hodinky tam maju stale uvedene, ze maju skladom a ze ich dodaju do 4 dni... Z toho usudzujem, ze na stranke zamerne uvadzaju nespravne udaje o case dorucenia a spoliehaju sa na to, ze klientovi objednavku uz nezrusi.

Dobré odpoledne, pane Rybár,
    ano, máte pravdu, dostupnost těchto hodinek jsme měli chybně uvedenou na našem webu v okamžiku, kdy jste se rozhodl ke koupi, za což jsme se Vám omluvili a také Vás v této záležitosti kontaktovali. Bohužel jsme se potýkali s interní technickou chybou, která nám neumožnila propsat na e-shopu správnou dostupnost po několik hodin.
    Mrzí mě, že jste se k hodinkám nedostal včas, ještě o to víc, že se jednalo o dárek. :-( Děkuji Vám v této záležitosti za shovívavost a také úsilí, které jste vynaložil.
    Díky Vaší rychlé komunikaci jsme zrušení objednávky a vrácení peněz dotáhli bez prodlev do zdárného konce. :-)
    Kristýna Rusz Gambalová, DiS. Oddělení péče o zákazníky, Hodinky-365.

• Nekontrolovateľne a odoslané

Nešli boli vrátené na opravu

• Nikto ma nekontaktoval ohladom gravirovania,od 08.08.,ziadny kontakt s obchodnikom

Nikto ma nekontaktoval ohladom gravirovania,od 08.08.,ziadny kontakt s obchodnikom.hned po zaplateni mail,ze budu dorucene o dva tyzdne,pricom pri objednavke pisalo dorucenie do 3dni.

Zdravím Vás, paní Petro,

mrzí mě nedorozumnění z naší strany. Nahlédla jsem do Vaší objednávky a jednoznačně byla chyba u nás. :-(
    Omlouvám se.
    Ing. Petra Obrusníková, DiS., provozní vedoucí

• Hodinky majú pekný elegantný dizajn
    • vonku viditeľnosť displeja nulová
    • Nabíjam ich každý deň, slabá batéria
    • Keďže som si hneď nalepila ochranné sklíčko pravdepodobne sa nebudu dať vrátiť
    • Sklamanie bol to môj narodeninový darček na ktorý som sa moc tešila.

Ponuka bola ina ako dodany tovar

Objednal som tovar ktory mal byt na sklade, cakam uz 9 dni a este nebol odoslany.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Tovar som dosyal ale hodinky po nabití a nahratí aplikacie do mobilu nie je možné dpárovať. Nakrokomery sú udaje bez pohybu.

Zdravím Vás, pane Miroslave,
    mrzí mě Vaše starosti s novými hodinkami. :-( Hodinky k nám můžete zaslat na reklamaci, případně nám je rovnou můžete vrátit zpět. Vrátíme Vám peníze v plné výši.
    Petra Obrusníková, provozní vedoucí.

Ponúkajú službu úprava remienka.Potreboval sem zväčšiť remienok, odpíšem prišla na druhý deň že to nejde.Na otázku ako to mam riešiť odpoveď neprišla...

Zdravím Vás,
    rádi bychom Vám řemínek na přání samozřejmě upravili. Vybral jste si však takový (milánský tah), který se zkrátit, nebo prodloužit bohužel nedá.

• Rýchlosť

Na dodanom tovare bola kontrolná nálepka od Amazonu. Tam si to viem kúpiť aj ja .. EShop sa prezentuje ako autorizovaný predajca Garmin, ale zjavne nakupuje kdekoľvek. Ulakomil som sa na najlacnejšiu cenu ..

Dobrý den, pane Mirku,

na krabičce hodinek je nálepka ,,Transparency " Tento produkt Transparency není o označování produktů, které se mají prodávat v Amazonu, nýbrž označením, že výrobek není padělek (ať už se prodává přes Amazon, nebo ne). Jsme oficiální prodejci a zboží odebíráme pouze od distributora Garmin.cz. Posílám odkaz na náš článek, kde se o tom dozvíte více:

Hodinky nám můžete samozřejmě zaslat zpět, vrátíme Vám peníze v plné výši.
    Petra Obrusníková, provozní vedoucí.

• Akonáhle som si dal hodinky na ruku nezobrazoval údaj dňa v týždni presný deň v týždni. Po uplynutí polnoci po prejdení 1. hod. Preskočil údaj dňa v týždni, po uplynutí ďalšej hodiny sa údaj v týždni na ciferníku posunul medzi dva dni v týždni, čo trvalo ďalších 23. hod. takže celých 23.hod. nebolo vidieť údaj dňa na ciferníku, z čoho usudzujem, že hodinky nemôžu byť originál Orient. Tieto hodinky by som nikdy nikomu neodporučil a samozrejme, že ich vrátim tam, kde som ich kúpil. Veľmi ma to mrzí, lebo som chcel kúpiť ešte ďalšie hodinky, ale z tohoto obchodu určite nie.

Hezký den, pane Romane,

všechny hodinky odebíráme pouze od oficiálních distributorů. Pošlu Vám kontakt na oficiálního distributora, kde si můžete pravost hodinek samozřejmě ověřit. Mohu Vás tedy ujistit, že hodinky jsou pravé. Na druhou stranu uznávám, že 23 hodin na přetočení dne v týdnu je opravdu dlouhá doba. Hodinky nám prosím zašlete zpět, vrátíme Vám peníze v plné výši. Omlouvám se za komplikace. :-(
    Petra Obrusníková, provozní vedoucí.

uz vyse 2 tyzdnov cakam na objednany remienok (zapalteny) a nemam ziadne info, nie este dorucenie …

Hezký den, paní Hanko.
    Nechci se určitě vymlouvat. Situace je ale taková, že distributor značky, kterou jste si vybrala přechází na nové systémy a proto dochází ke zdržení naskladnění. V tuto chvíli ještě nevíme přesně, kdy dojde k nápravě, ale všichni doufáme, že to bude brzo. Peníze Vám samozřejmě vrátíme, můžete si uhradit při převzetí. Omlouvám se. :-(

• Rychlost
    • Darčekové balenie pod úroveň poškodený papier v cene asi 5 centov

Dobrý den, pane Holtan,
    omlouvám se! :-( Pokud dárkově zabalený balíček došel poškozený, samozřejmě Vám vrátíme peníze.
    Petra Obrusníková, provozní vedoucí.

• Hodinky boli doručené ako vianočný darček, žiaľ do dnešného dňa nie sú obdarovaným používané, nakoľko ich nie je možné spárovať s i phone.

Hezký den,
    po naší telefonické komunikaci jsem zjistila, že telefon už s hodinkami komunikuje. :-) Přeji, aby vám hodinky přinášely radost a mnoho sportovních úspěchů. :-)
    Petra Obrusníková. Provozní vedoucí, Hodinky-365.

• Hodinky nejdú sú pokazené
    • Opakovaný problém
    • Nemilé prekvapenie na Vianoce

Dobrý den, pane Zachar,
    tomu věřím a samozřejmě se Vám omlouvám! :-( Přijedeme pro hodinky a vrátíme Vám za ně peníze, nebo vyměníme za nový, bezvadný kus. O nic se nebudete muset starat, vše zařídíme my. Ještě dnes Vám zavolám a na všem se domluvíme.
    Petra Obrusníková, provozní vedoucí.

• Tovar nebol na sklade aj ked na stranke bola info že je

Dobrý den, pane Andreji,
    nahlédla jsem do Vaší objednávky a po objednání jste sám objednávku zrušil, protože jste si to rozmyslel. Jednalo se skutečně o náš e-shop?