Tovar ktorý reklamovali ze je na sklade vobec na sklade nemalimamkedze som mala obj. uz len male položky nechcela som platit postovne, ktore by stalo viac ako dalsi tovar stal. Nerozumiem systemu tohto e-shopu, ale u mna urcite nie.

Kvetinka orchidea nezodpovedala tej, ktorá bola na foto

• Drahe produkty, zla kvalita
  • Tovar nespĺňajú vôbec požiadavku v takej sume

• strom sa rozpadol drzi to na malych klincekoch a drevo pri klincekoch je roztriestene a nedrzi to

Vážený pán Mojmír,

veľmi nás mrzí, že k Vám strom Fikus dorazil poškodený. Z našej expedície odchádzajú produkty v poriadku, stane sa že pri preprave sa produkty poškodia. Zákazníkovi ak nás upovedomí navrhneme zľavu, alebo tovar vymeníme. Vy ste túto možnosť nevyužil. Je nám to nesmierne ľúto že ste mali takúto skúsenosť :(.

S prianím všetkého dobrého,

Tím HK green.

• ešte stále čakám.Už tri týždne.

Vážená pani zákazníčka,

veľmi sa Vám ospravedlňujeme za meškanie Vašej zásielky.Bambus, ktorý ste si objednali sa nám bohužial do stanoveného termínu nepodarilo doskladniť. Mrzia nás vzniknuté problémy a ešte raz sa ospravedlňujeme. Pevne veríme že Vaša ďalšia skúsenosť bude iba pozitívna :).
    S úctou,

Tím HK Green.

• meškanie zásielky

Vážená pani Tina,

veľmi sa Vám ospravedlňujeme za meškanie Vašej zásielky. Listnatý panel Vavrín, ktorý ste si objednali sa nám bohužial do stanoveného termínu nepodarilo doskladniť. Každého zákazníka o omeškaní objednávky informujeme mailom, čo bolo aj vo Vašom prípade. Mrzia nás vzniknuté problémy a ešte raz sa ospravedlňujeme. Pevne veríme že Vaša ďalšia skúsenosť bude iba pozitívna :).

Prajeme Vám všetko dobré.

Tím HK Green

• Niet co hodnotit kedze tovar bol objednany a este neprisiel a z eshopu sa ani nik neozval. Nastastie som si vopred pozrela recenzie a objednala na dobierku kedze viaceri pisali o probleme s dobou dorucenia.

Objednate a nik sa vam neozve a urcite vam nic nepride ako maju v popise ze napr za 6 dni
    Neplatit vopred nic

Milá pani Katarína,

je nám veľmi ľúto že sme nesplnili Vaše očakávanie a Váš objednaný tovar sa výrazne omeškal. Problém nastal že všetky Cyprušteky, ktoré boli skladom sa vypredali, pretože tento produkt je u nás veľmi vyhľadávaný. Chvíľu trvalo kým nám dodávateľ z Holandska poslal tovar a hneď sme Vašu objednávku vybavili.
    Čo sa týka platieb prevodom, nikdy nebol problém vrátenia peňazí ak si to zákazník želal.
    Ďakujeme za Váš nákup.

• Dlhá doba dodania

Vážený pán Pavol,

ospravedlňujeme sa za nedodržanie stanoveného termínu doručenia Vašej objednávky, veľmi nás to mrzí. Náš dodávateľ mal výpadok produktu, tak hneď ako to bolo možné sme Vám Cyprušteky poslali. Veríme že sa z nich už tešíte a budú peknou ozdobou. Ďakujeme za nákup.

• Zaujímavý sortiment
    • Nevyužíva potenciál expanzie do zahraničia aj keď som dvakrát chcel objednať tovar a následne doporučiť ďalším potencionálnym klientom .

Vážený pán Ivan,

veľmi nás mrzí že sme nemohli vyhovieť Vašej požiadavke a doručiť tovar do Nemecka. Zatiaľ posielame len do CZ, ale tieto služby chceme do budúcna rozširovať. Je našim cieľom aby boli zákazníci spokojní. Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté problémy.

Nech sa Vám darí

• nedodržanie termínu doručenia

Vážený pán Andrej,

mrzí nás že sa nám nepodarilo dodržať termín doručenia, chceli by sme sa Vám ospravedlniť, Vaša objednávka pozostávala z viac druhov, konkrétne 11 a niektoré sa nám nepodarilo naskladniť do stanoveného termínu. Je to škoda lebo ste si vybrali veľmi krásne produkty, ktoré by Vás určite potešili.
    Dúfame že ste na nás nezanevreli a stanete sa opäť našim zákazníkom :).

Tím HK Green

• Dosť dlhá čakacia doba a kvety sú podľa mňa predražené

Vážená pani Viera,

veľmi nás mrzí omeškanie zakúpeného tovaru, neustále sa snažíme zlepšovať naše služby. Dúfame že Vám kvietky spravili radosť.
    Ďakujeme za nákup.

Tím HK Green

• Dodacia lehota vraj par dni. No od mojej uhrady je uz mesiac

Vážená pani Mária,

neskutočne nás mrzí, že ste nedostali Váš tovar a objednávku ste zrušili. Naskladnenie Lopatkovca sa nám dosť omeškalo, počty ktoré uvádzame na stránke sú z nášho centrálneho skladu v zahraničí, vieme že je to problém preto pracujeme aj na vybudovaní lokálneho skladu. Aj zlé recenzie nás posúvajú dopredu.
    Veríme že ešte navštívite našu stránku.

Tím HK Green

Trpezlivo čakám už niekoľko týždňov na zásielku, takže produkty ohodnotiť neviem. Dúfam, že sa raz dočkám.

Vážený pán Raduz,

ospravedlňujeme sa Vám za tak dlhú dodaciu dobu, konečne ste sa dočkali a dúfame že sa z rastliniek tešíte :).

Tím HK Green

Po dvoch mailoch mi uz 2 tyzdne nikto neodpovedal. Obkednavku som zrusil po tyzdni od objednania. Doteraz mi nijto neodpovedal na mail, peniaze som taknisto neodrzal spat.
    Nikto nekomunikuje. Za mna neodporucam!

Vážený pán František,

kvoli omeškanej dodávke tovaru, sme nemohli splniť dodaciu lehotu v stanovenom čase. Veľmi sa Vám ospravedlňujeme za komplikácie v komunikácii. Peniaze Vám boli poslané na účet 19.4.

Tim HK Green

Objednaný tovar zatiaľ neprišiel. Ani zisdne info z obchodu

Vážená pani Soňa,

ospravedlňujeme sa dlhšiu dodaciu dobu, mali sme problém s naskladnením závesnej rastlinky ktorú ste si objednali. Snažíme sa zlepšovať naše služby, aby sa takéto nedostatky už nestávali.

Ďakujeme za nákup.

Tím HK Green

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• 18 dni preslo od platby,kym bol tovar doduceny.

Dlho trvalo dodanie-18 dni z Chiny by tu boli skor a tovar vobec nezodpoveda ponuke, ktory je prezentovany na fotkach.Na fotke vyzera ovela krajsie, ako v skutocnosti.Chceli sme si objednat aj velku palmu, ale ked je tak nekvalitna, ako tieto muskaty a petunia a ruze, tak radsej nie.Zbytocne vyhodene peniaze.

Vážená pani Beata,

chceli by sme sa ospravedlniť za neskoršie dodanie tovaru. Keď sa objednávka skladá z viacerých produktov, tak ako to bolo vo Vašom prípade, čakáme na naskladnenie všetkých produktov a posielame to naraz, tým sa doručenie omeškalo o 3 dni. Kvalita tovaru pre každého individuálna, niekomu sa páči,niekomu nie. Preto je možnosť vrátenia tovaru. Snažíme sa rozširovať sortiment,aby sme oslovili aj toho najnáročnejšieho zákazníka, tak dúfame že na nás nezanevriete a ešte navštívite náš e-shop.

Tím HK Green

• Objednal som 13.3.2021 a bolo napísané dodanie do 23.3.2021, dnes je 30.3.2021 a nikto ma nekontaktoval.
    • Objednávku som stornoval
    • Neodporúčam

Vážený pán Miroslav,

veľmi nás mrzí Vaša zlá skúsenosť s našim e-shopom. V súvislosti s Covid-19 sa nám často omeškalo dodanie tovaru, stále sa snažíme kontaktovať zákazníka, nevieme čo sa stalo vo Vašom prípade, čo nás nesmierne mrzí. Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby,aby sme sa vyhli podobným situáciám.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme a dúfame že pri ďalšom nakupovaní budete mať s nami iba tú najlepšiu skúsenosť.

Tím HK Green

• Chcú hodnotenie tovaru ktorý ešte stále nebol doručený. Dlhá doba dodania. Nedodržanie termínu podľa objednávky. Tovar meška už 7dni

Vážený pán Peter,

pri každej objednávke udávame odhadovaný čas dodania tovaru. Vaša sa omeškala o 3 dni, čo nás samozrejme mrzí a chceme sa Vám ospravedlniť. Hneď ako sme naskladnili tovar objednávka sa Vám odosielala. Veríme že Vám Bambus a Pelargonie spríjemňujú domov.