• Dobry den,dna 04.05.2020,som si objednala 2 pary sosoviek,do dnesneho dna nedorazili.Sice od mojej objednavky mi hned volali,pretoze jeden par mojich sodoviek museli doobjednat,ja som stym suhlasila.Nic,nikto mi nevola 2 tyzdne cakam,by som bola velmi zvedava,ze kebyze im nenapisem dnez rano email,ci by cakali do Vianoc.Odpoved od nich ma o to sokovala viac,pretoze mi v klude oznamili,ze dodavatel moje sosovky nema a zaroven ze pri preprave sa stratil balik.Taketo tvrdenie je irelevantne a este mi aj slecna,ktora moju ziadost vybavovala ponukla miesto Black Titan Color Vue ktore maju priemer 17 mm,upne podla nej naoko rovnake Sklerar Black Mini len od znacky Mesmerayz.Vsak uz len pri nazve sa clovek zamysli,ze je tam mensi priemer.Velmi som smutna z toho,ze to takto dopadlo.Pekny den

Dobrý deň Zuzana,
    Vašu objednávku sme zaevidovali 4.5. ako ste spomínali, a hneď sme Vám volali, že šošovky ColorVue - Black Titan nemáme skladom a že ich musíme objednať.
    Zároveň sme Vám ponúkli šošovky MesmerEyez - Mini sclera black, ktoré sú rovnaké ako Black Titan t.j. obidva druhy šošoviek majú priemer 17mm.
    Každú objednávku si vážime a venujeme jej pozornosť a je nám ľúto toto nedorozumenie, úplnú väčšinu balíčkov posielame do 24 hodín pokiaľ je tovar skladom ako to bolo aj pri Vašich predošlých dvoch objednávkach.

Kúpila som si farebné očné šošovky, ktoré si ale ani náhodou neviem vložiť do oka. Sú dosť veľké, veľmi ohybné, s tým som sa ešte nestretla.

Prvy a posledny krát.Vyhodené peniaze za nieco co nefunguje.Sosovky maju byt viditelne najlepsie na svetlych ociach ja mam svetle a nebol ani kvapky rozdiel.Tak potom ludom s tmavymi ocami uz vobec nedoporujcujem.Slabe sosovky alebo neviem.Mozno bol problem len s tymito jednymi ale pre istotu uz nebudem riskovať a viac nič odtialto neobjednavam.

Reakcia obchodu HappyHairShop.sk

Milý zákazník, je nám ľúto, že nie ste spokojný so šošovkami, pravdou je, že ich krytie je u každého individuálne a nepredpovedateľné. Veríme, že ste tovar dostali načas a poriadne zabalený, robíme všetko pres pokojnosť našich zákazníkov. Nami predávané farebné a crazy šošovky sú iba od tých najpredávanejších a najobľúbenejších svetových značiek.

Objednala som si produkty, neprišiel mi žiaden potvrdzujúci mail či bola spracovaná objednávka a do dnešného dna mi neprišlo nič.....takže sa mi to vôbec nepáči .....

Reakcia obchodu HappyHairShop.sk

je nám naozaj ľúto, že ste potvrdzujúci email nedostala, aj keď by ho mal každý zákazník dostať obratom cez automatický systém. Každú objednávku si vážime a venujeme jej pozornosť, úplnú väčšinu balíčkov posielame do 24 hodín. Kontaktujte teda čím skôr našu zákaznícku linku, sme tu pre Vás :)

absolutne sosovky su nevyditelne po vložení VELKA nespokojnost.riešim to reklamaciou!!!!!

Dobry den.niesom spokojna s tovarom ktory mi bol zaslany prisli mi okuliare a jedno dklicko bolo prasknute pisala dom aj reklamaciu doteraz mi nanu nikto neodpovedal.

Reakcia obchodu HappyHairShop.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu reakciu. Ako sme Vám v odpovedi na Váš mail už 15. februára písali, vzniknutá situácia nás mrzí, k poškodeniu mohlo dojsť aj počas prepravy. Pokojne pošlite poškodený tovar na našu adresu, spolu s krátkym popisom problému, číslom objednávky a požadovaným spôsobom kompenzácie. S pozdravom
    Jana Baginová

• Pohodlie nakupu cez internet
    • Zbytocne dotazniky

Šošovky su o nicom, maju byt modré, ale na hnedých očiach nie je vidiet nic..zbytočný nákup

• Farba sosoviek nezodpoveda skutocnosti.

• Doručená zla objednávka po reklamácii vaša zamestnankyňa po telefóne bola neochotná žiadne ospravedlnenie nič. Tovar mi nezodpovedal s popisom

• Nedvíhajú telefony

Príčesok prišiel mi krásny ale som sa dlho neradovala použila som ho asi tri krát a celí sa do chlpil musela som to všedkodko chlpaté obstrihať a teraz je nepoužiteľný neodporúčam

• stránka je prehľadná, nechýbajú popisy k tovarom a ľahko sa vyberajú produkty.
    • Tovar mi ani neprišiel!

minulý týždeň v pondelok ste mi volali, že ste omylom moju zásielku poslali na inú adresu (trvalý pobyt) aj keď som tam mala jasne udanú adresu doručenia a že ju hneď pošlete na adresu, ktorú som uviedla ako dodaciu. Zisťovala som si situáciu a na adresu trvalého pobytu mi nič neprišlo a doma o ničom ani nevedeli tak neviem ako je možné, že sa vám zásielka vrátila späť. Nakoniec mi ani na dodaciu adresu nič neprišlo a to prešiel týždeň. Poštovné skoro 4 eurá a nepríde to do týždňa? Potrebovala som šošovky práve na ten týždeň. Jediné šťastie, že som to mala ako dobierku, inak by som prišla zrejme o peniaze a aj tak ich už nepotrebujem. Neviem, či máte bordel v obchode alebo ho majú na pošte ale toto sa mi ešte nestalo.
    Z vlastnej skúsenosti teda neodporúčam.

• Eleanor tovaru ale iba v niektorych pripadoch
    • Nenapisaly pod produkt Dr ded to nieje vidno-red mesh

Celkom dobre mate nedostatky ale to sa zrovna

Sosovky Black titan vobec na ociach nesedia zosmykuju sa a neprilahnu k oku a su tak tenke tie sosovky ze aplikacia je takmer nemozna

• Nijake zle oklamli ma

Reakcia obchodu HappyHairShop.sk

prosím konktaktujte nás na adrese [email protected]. Neradi vidíme našich zákazníkov nespokojných.

Peter Nagy
    HappyHairShop.sk

na klipe vidieť lepidlo, / podšívku/ vlasy nezakrývajú, nepoužiteľné, vidieť na dialku , že je to nekvalitne spravené

Reakcia obchodu HappyHairShop.sk

ak ste s tovarom nespokojná, prosím kontaktujte nás na adrese [email protected]. Tovar je možné vymeniť alebo vrátiť.

Peter Nagy
    HappyHairShop.sk
    [email protected]
    02/327 848 77

• Tovar ani z ďaleka nevyzera ako na obrazku.Farba šošoviek žiadna.Keď si objednám žlté šošovky tak čakám že ani take dôjdu.Bohuzial tieto moje okolo žltej farby ani neisli.

Reakcia obchodu HappyHairShop.sk

prosím kontaktujte nás na adrese [email protected], aby sme mohli Váš problém efektívne vyriešiť.

Tím HappyHairShop.sk

• Tovar bol poškodený!!!

Nespokojna s tovarom.jeden s tovaru bol skoro prazdny a rozteceny.

Reakcia obchodu HappyHairShop.sk

za poškodenie tovaru zodpovedá prepravca. Akýkoľvek poškodený tovar Vám obratom radi vymeníme. Ak ste tak ešte neurobili prosím kontaktujte nás na adrese [email protected] alebo na čísle 02/327 848 77.

Peter
    Happyhairshop.sk

• Tovar som objednala a týždeň som nevedela, či bol odoslaný alebo nie. Po týždni som sa dozvedela, že výrobok nie je na sklade.

Reakcia obchodu HappyHairShop.sk

Vami objednaný tovar bol označený ako nedostupný. Informovali sme sa u nášho dodávateľa, čo spôsobilo predĺženú dobu odozvy.

Peter
    Happyhairshop.sk